reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
hej mamuski!!!

Widze ze forum znowu zaczyna zyc :D hehe to tak ja teraz daje malej sma 3 nic jej po nim nie jest :) i smakuje jej zreszta zawsze zageszczam kaszka owocowa i ciachem :) dalam jej kiedys aptime ale o malo sie nie skonczylo szpitalem... poprostu jej nie podpasowalo. hippa tez dawalam i tez byla spoko :) do wyboru do koloru ;)

Witaj Kasiu :) powiem ci tak ze ciezko teraz jest znalesc pokoj do wynajecia. My do niedawna wynajmowalismy ale juz to zakonczylam poniewaz za duzo problemow bylo z lokatorami.. ciagle wyjadalai tlukli wszystko nic nie kupowali do domu.. itp.. A nie mozecie mieszkanka wynajac? Gdzie mieszkacie w leicester?

Daysi kochana trzymam kciuki za Was !!!! ty zreszta wiesz . czekam az wszystko bedzie wpozadku u Ciebie !!
 
Dzieńdobry.
Ja się tak nieskromnie pochwalę,bo rano "ktoś" zrobił mi ogromną przyjemność a w sumie mojemu dziecku.
Zaaranżowałam ostatnio przez portal internetowy wystrój okien na poddaszu domu pewnej Pani,Polce mieszkającej na stałe w Niemczech i w ramach wdzięczność dziś rano przyszła paczka dla mojego synka od niej.
Piękne buty Adidas,śliczna koszulka sportowa i zabawki Fisher Price.
Narazie jeszcze nie rozkręcam własnej firmy i " pierwszych pieniędzy" w niej nie zarobiłam ale...nawet nie wiem czy ta paczka i ten gest nie ucieszył mnie bardziej niż banknoty :tak:

Mariolka
dziękuję Ci kochana.
Dam znać jak tylko coś więcej będzie wiadomo.

Miłego dnia.
 
Np bo no gratulacje!!! Cieszę się ze powoli się spelniasz w tym co kochasz;)!!taki prezent to chyba lepsze niż kasa bynajmniej teraz;) ja zaraz do roboty mała z babcia dziś urzeduje;) milegoo
 
No rzeczywiście, ale to musiała być dla Ciebie niespodzianka:-D extra, pozytywna wiadomość na rozpoczęcie dnia:-D nadzieja dla nas, że jak czegoś bardzo chcemy to prędzej czy później to się może stać:-D.

My już po porannym spacerze, dziecię moje drzema a mama tradycyjnie w kuchni, chociaż muszę chyba zabrać stąd laptopa, bo więcej "siedzę" w internecie niż coś w tej kuchni robię;-).

Idę robić ryż z jabłkami:-) i krupnik.
 
hej mamuski!!!

Widze ze forum znowu zaczyna zyc :D hehe to tak ja teraz daje malej sma 3 nic jej po nim nie jest :) i smakuje jej zreszta zawsze zageszczam kaszka owocowa i ciachem :) dalam jej kiedys aptime ale o malo sie nie skonczylo szpitalem... poprostu jej nie podpasowalo. hippa tez dawalam i tez byla spoko :) do wyboru do koloru ;)

Witaj Kasiu :) powiem ci tak ze ciezko teraz jest znalesc pokoj do wynajecia. My do niedawna wynajmowalismy ale juz to zakonczylam poniewaz za duzo problemow bylo z lokatorami.. ciagle wyjadalai tlukli wszystko nic nie kupowali do domu.. itp.. A nie mozecie mieszkanka wynajac? Gdzie mieszkacie w leicester?

Daysi kochana trzymam kciuki za Was !!!! ty zreszta wiesz . czekam az wszystko bedzie wpozadku u Ciebie !!
no fakt z lokatorami bywa roznie. i jak mowilam wczesniej na mieszkanie przyjdzie czas.narazie chcemy pokoj.
i na razie jest tam tylko moj facet ja dolacze 20-go listopada.

DAYSIE- super niespodzianka, radosc dziecka-bezcenna, dlatego nie dziwie sie ze cieszy cie to bardziej niz kasa,:)
 
reklama
wrescie podlaczyli mie neta i bardzo dobrze bardzo cieszko bylo bez internetu i niewiedzialam co sie dzieje na moim ulubionym forum !!! no dzis bylam w parku na fosse ale niestety nie bylo nikogo wiec alanek tylko pobiegaw troszke i do domku na kolacje i sapc !!powiem wam ze sie troszke martwilam jak alan przyjmie nowe miejsce i ku mojemu zdziwieniu spi tu o woiele lepiej jak na starym flacie wogule nie budzi sie w nocy jak kiedys !!! teraz bynajmiej ma miejscezo do zabawy i z tego sie bardzo siesze !!
 
Do góry