reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Kasiu
Anthony dokładnie za 5 dni skończy 19 mc.
Od 12 mc życia pija mleko krowie i ma się w dobrym zdrowiu i kondycji.
Nie ma też ani skazy białkowej ani żadnych innych zmian czy dolegliwości.
Iwonka
my używaliśmy wszystkich( prawie )stage Hippa Organic,nawet tego na noc.
Wiem,że obecnie zlikwidowano jeden ten od 9 mc. i my właśnie tego nie używaliśmy tylko 1,dla głodomorków i od 6 mc. oraz ten na noc.
Ja lubiłam to dla roczniaków Cowe and Gate ,bo miało posmak wanilii ale Thony średnio do niego podchodził,bo mu za słodkie było.
Wogóle nie preferuje słodyczy,słodzonych soków itd.
W sumie to i dobrze.
A i paluszki do chrupania znalazłam ,kupuję w Tesco i Lidl.
Tyle,że my wolimy warzywne i serowe.
Sama je podjadam.
 
reklama
to duzy chlopak!!!
Olek skonczy roczekw sylwestra:p

co do aptamilu-no wlassnie mowia ze to jest ang odpowiednik bebilonu
aha jeszcze jedno, a jak wynajmujecie to moze wasi landlordzi maja jakies pokoje w ofercie co?
 
Ostatnia edycja:
My etap paluszków mamy już za sobą:-D teraz chwilowo LU petitki, ja też daję Bartusiowi do chrupania warzywa i owoce, ostatnio w Tesco Adam znalazł suszone banany, świetna sprawa czy to do płatków dla mnie:-) czy do pochrupania dla Bartka.

Bartek ostatnio polubił winogrona, muszę mu winogronko przekroic na pół i dziecię moje "ciamka" sobie:-D więcej po tym sprzątania niż jedzenia, ale niech poznaje smaki:-D

Chyba tak ciężko wynająć sam pokój a o mieszkaniu nie myśleliście?
 
Z ekonomicznego punktu widzenia, na pewno.
Ja bym się bała tak z dzieckiem pokój wynająć i mieszkać z obcymi ludźmi, ale ja to już wiekowa jestem:) i wygodnicka zaczynam być:)
W każdym bądź razie życzę powodzenia w szukaniu.
A po Narborough Rd chodził twój chłopak, tam na wystawach sklepowych zawsze jest wiele ogłoszeń.
 
Ale mi nie chodzi o agencje tylko o prywatne ogłoszenia, np. w sklepie Kubuś, kiedyś przynajmniej cała szyba tam była z ogłoszeniami a teraz dawno tam nie zaglądałam to nie wiem.
Ostatnio czytałam, że Lidl ma już "normalne" ceny, dziewczyny które tam jeżdżą, co myślicie na ten temat, opłaca się tam robić zakupy czy już nie za bardzo.
 
Mój landlord oferuje tylko i wyłącznie mieszkania.
Nie wynajmuje pokoi.
A co do wynajmu przez agencję,to może i fakt jest taki,że napoczątku trzeba uiścić opłatę manipulacyjną ale ja uważam,że to najbezpieczniejsza forma.
Od "prywaciaża" nigdy nie wyegzekfujesz swoich praw a dotego z tego co mi wiadomo oni robią co chcą,nie wspomnę o częstym braku umowy najmu.
A to w przyszłości się liczy do wielu spraw.
A znajomi?
Nikt nie ma wolnego pokoju na jakiś czas ?
To chyba by było najlepsze rozwiązanie na początek, a te jak sama wiem są ciężkie.
My też najpierw na pokoju mieszkaliśmy ale ze znajomymi z PL no i bez dziecka.
Antoś pojawił się 3 lata później.
Dopiero po jakimś czasie było Nas stać na wynajem całego mieszkania samodzielnie.
Niestety i nikt z moich znajomych na pokoju nie mieszka więc nie mam nawet kogo podpytać.
A kiedy przyjeżdżasz ?


Iwonka
ale ja o paluszkach warzywnych mówię tych "chlebowych" a nie pokrojonych z warzyw ;)
Są pomidorowe,serowe,czosnkowe...
 
reklama
Kurcze to naprawdę nie wiem jak mam pomóc.
Nie mam żadnych takich znajomości niestety.
Wszyscy albo już na swoim albo też samodzielnie wynajmują.
Ale fakt na Narborough Rd.często widać prywatne ogłoszenia np.na Londisie lub w innych witrynach sklepowych.
Nie koniecznie polskich sklepów.
 
Do góry