reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Iwonko tak szukam przez agencje ale niemaj a nic takiiego duzo tabliczek jest wywieszonych a jak sie dzwoni to mowia ze mic nie maja i tak w kolo macieja jestem juz tym zmeczona ale co poradze!!!!
 
reklama
Hej,
Dziewczyny a może któraś z Was ma ochotę wybrać się do kina?
Właśnie zaczęli grać "Eat, Pray, Love" z Julią Roberts, oczywiście normalnie bym męża zaciągnęła;-), ale że teraz jest dzidek a on raczej do kina jeszcze się nie nadaje;-), szukam towarzysza a raczej towarzyszki:-D
Pozdrawiam
 
Hejka !!

Nie nadazam za wszystkimi :D witam nowe mamusie.

U nas urlopik super jak nigdy !!!pogoda piekna caly czas 20-22 stopnie i sloneczko na grzybki sie chodzi :D haha bedzie na bigosik !!!gadulka taka sie zobila ze mnie zaskakuje koniec koncow..:) smiesznie jej to wychodzi ale gada jak najeta :D ogolnieodpoczywamy wczoraj bylismy na baletach i bylo super:D !! ale kac meczy doteraz jeszcze;) Juz troche chce mi sie wracac tyle teraz mamydo zrobienia ...a najlepsze jest to ze nie mam zadnych zdjec z urlopu :D bo mi sie nie chce robic haha.co zalenistwo !!!!! pozdrowienia dla Was :)
 
Daysi wlasnie przeczytalam twoj wpis na temat pasty.kochana powiem Ci tak malej myje zeby od roku czasu nie ma z tym problemow jak sie ja przekupi jakas bajka na chwile bo ona zosia samosia :D haha to uzywalam elmex z polski dla dzieci starczyl mi na 4 miesiace zabki bielutkie czysciutki ,,pachnace,,:D a potem niestety na aquata sama co ty masz i normalnie szok. malej po dwohc miesiacach zabki zaczely zolkna tzn nie jakos widocznie ale ja widzialam roznice .. no i wyrzucialam w pl ta paste i nakuuje sobie chyba ze 4 opakowania elmexu bo jak dla mnie jest bomba!!!!
 
Tzn. ja po niej żółtych zębów u Antosia nie zauważyłam tyle,że ja sama pije kawe i czasem przy piwku popalam i mam śnieżnobiałe zęby więc to genetycznie.
Natomiast mnie chodzi raczej o maxymalne zabezpieczenie przed próchnicą.
A jak z uszami,bo inne mamy chyba nie myją ,bo nic nie odpisały :D (bez urazy)

I rób zdjęcia trza pamiątkę mieć ;)
 
hehe no od jutra zaczne musze wyzdrowiec hahaha :D

prochnicy przy elmexie nie mam pojecia ale moja siostra uzywa ja dla swojej corci a mala ma 4 lata i zabki zdrowe ;) uszka myjemy co dwa dni po kapieli ;) uciekam odpoczac :D
 
Cześć dziewczynki.
Zeszłam na chwilkę na dół na kawę i do komputera.
W dalszym ciągu walczę z sypialnią.
Przemalowałam ją wczoraj 3 razy i kolor nie wyszedł jaki chciałam.
Na próbce inny odcień,w wiadrze inny a na ścianie wyszedł dużo ciemniejszy.
Więc szybko wieczorem do B&Q po jaśniejszy odcień i walczę dziś dalej.
Dobrze,że meble już skończone i wymalowane.Jutro jezscze tylko roleta,firany,w piątek pranie wykładzin specjalistycznym sprzętem i zaczynam salon malować.
Ręce mi już odpadają ale lubie sama takie rzeczy robić od początku do końca.
Nawet ściany w spypialni cekolowałam i szlifowałam ,bo wyglądały jak szwajcarski ser :-D
Mąż się śmiał,że w tym domu to już wszystko się poprzestawiało i mężczyzna dzieckiem się zajmuje a kobieta robi remont :-D
Co ja na to poradze,że lubię ;-)
I zrobię sobie dokładnie tak jak chce.
Dobrze uciekam do pracy.


Pozdrawiam.Miłej niedzieli.
 
reklama
Ja wczoraj padłam, dosłownie, może malibu mi w tym trochę pomogło;-), chociaż bardziej bym zwaliła na dziecko:-D:-D

Dzisiaj byliśmy na carbocie, kupiliśmy świetne książki i maskotki(fimblusie) dla Bartka:-D , wiało i to mocno, ale nie było aż tak zimno, ja jednak nie mogłam się skupić na niczym innym jak tylko na tym czy Bartkowi jest wystarczająco ciepło. Patrząc jednak na angielskie dzieci, tzn, na to jak były ubrane a raczej rozebrane;-) to mojemu dziecku musiało być ciepło:-D:-D:-D

Potem zajechaliśmy do Next'a po kurtkę dla Bartka, doszło jeszcze parę rzeczy of course też dla dzidka i Adam przy kasie prawie się popłakał:-D:-D:-D podpowiem, że nie ze szczęścia;-):-D:-D:-D Oj, mój mąż kochany zapomniał jak to jest z dzidkiem, ale na szczęście sobie przypomina;-).

My tez praliśmy wykładziny takim odkurzaczem specjalnym, tzn. Adam prał, był bardzo zadowolony ja tez jak zobaczyłam wynik:-D

Co do uszu, bo znowu zapomnę;-) to ja patyczkami z zewnątrz czyszczę, do środka nie wpycham bo wiadomo why not;-) Czytałam, że uszka same się czyszczą i ta woskowina "wychodzi" u Bartka tak właśnie jest i dopiero wtedy ja zgarniam, przy czym az tak dużo jej nie ma jeszcze, może potem to się zmieni. Z kolei czytałam że jak jest dużo woskowiny to jakieś specjalne preparaty można zakrapiać do uszek, ale my jeszcze nie mieliśmy takiej potrzeby.
Idę, bo właśnie robię obiad,
na razie
 
Do góry