reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

To fakt pogoda piękna.
My z basenu wróciliśmy i też "w długą" cały dzień.
Teraz nogi mi nie powiem gdzie wchodzą.
Uciekam meble malować,bo tatuś zajmie się urwisem.
Pozdrawiam wszystkich.
 
reklama
czesc dziewczynki!

jestem mama 17sto miesiecznego Samirka. mieszkam w Leicester od ponad 4 lat.
chcialabym dolaczyc do waszego grona i glupio mi ze tak pozno wpadlam na to by to zrobic hihi (dzieki Iwonka za oswiecenie mnie ze takie forum wogole istnieje).
no i mam nadzieje do zobaczenia wkrotce.

papatki!!!
 
:no:czesc dziewczyny za mna cieszki dziem szukania domu duzo chodzenia i nic nie znalezione jednymslowem tragedia :crazy:juz miema sil a na dodatek Alankowi ida kolejne zeby wiec czeka mnie jeszcze dluga noc
 
Bartuś zupkę zjadł bardzo ładnie:-)
Dzisiaj w ostatniej chwili zdążyliśmy uciec przed burzą, normalnie grzmiało i raz nawet błysnęło się:szok:, cóż ta ładna pogoda nie mogła trwać wiecznie;-)

Adam dzisiaj miał wolne, po całym dniu z Bartkiem, mój mąż stwierdził, że bierze nadgodziny:-D, musi się znowu przyzwyczaić;-) jak to jest z małym dzieckiem.

A widziałyście, że Next robi wyprzedaż na weekend, jak będzie ładna pogoda to może podjadę z Bartkiem wózkiem bo Adam będzie w pracy, chociaż jak kiedyś byłam na takiej wyprzedaży to koszmarnie dużo ludzi było co z resztą nie jest niczym dziwnym;-)
 
Daysie, nowy kolor????? Nie widać dokładnie na takim małym zdjęciu:-( Aczkolwiek
uwagę przyciąga od razu:tak:
Aga, trzymam kciuki za spokojną noc u was, mój Bartek jak ma "atak" zębowy to wszystko tak wkłada do buzi i gryzie, że od razu można poznać o co chodzi.
A mieszkania szukasz przez agencje czy po znajomych, stres jest, na pewno duży.
 
Dlatego jedyną wyprzedażą na jaką chodzę jest Boxing Day.
I to wystarcza mi na cały rok .
Masa przepychających się ,wrzeszczących ludzi,kolejki takie,że w związku z zasadami BHP pierw wypuszczają jednych potem wpuszczają drugich,szmaty wszędzie na podłodze a o przebieralni to wogóle zapomnij.
Niektórzy ponoć desperaci wystają od 4 rano i czekają na otwarcie.
Ostatnio wywiozłam kilka kartonów rzeczy do szwagierki i taki przeciąg w szafie jaki mam obecnie jak najbardziej mi odpowiada :-D
Mało prania,mało prasowania i nie trzeba co chwilę porządku w szafie robić ;-)
Natomiast uwielbiam wyprzedaże w sklepach typu B&Q czy Ikea.
Np.meble ogrodowe po sezonie można było kupić aż 75% taniej :szok:
Sama na gazebo półdarmo się załapałam :-)

Ja uciekam,padam na pysk.
Cały czas coś się dzieje,wiecznie zabiegana,zalatana,ktoś wychodzi,ktoś przychodzi,a to my kjedziemy,a to na rozmowie byłam ...ani chwili spokoju.
Na to wszystko dziś się jeszcze uparłam,że fugi w całej łazience odświeżę więc siedziałam 2h w łaźni i mazakiem po fugach jeździłam...ale efekt olśniewający bez kładzenia nowych.


Kasiu szkoda,że Cię nie ma,bo SMA za 3,84 w promocji w Tesco, to byś się zaopatrzyła ;)


Pozdrawiam i dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!

ja wyprzedazy tez nie lubie. jakos nie mam do tego cierpliwosci hihi. moje dziecko zreszta tez. nie moge go utrzymac w wozku.
i nie chce mi sie przebierac w tym calym balaganie.

Aga wspolczuje tego stresu. moze przejdz po agencjach? chociaz to sie zawsze wiaze z wiekszymi kosztami bo kaucja , aplikacja itp.
lepiej byloby cos prywatnie znalezc. powodzenia. wierze ze cos znajdziecie.

Iwonka no to super ze Bartus tak ladnie ci zjadl. i fajnie ze spedzil troche czasu z tatusiem. no a ta pogoda faktycznie dala do wiwatu wczoraj.
wyglada na to ze juz nie bedziemy biegac na spacerki tak czesto.


Daysie fajna ta zmiana fryzurki ( przynajmniej na tyle na ile widac na zdjeciu). fajny kolorek. ja zawsze chvialam miec taki ale nie bardzo mi pasuje.

milego dnia dziewczyny!!!
 
reklama
Dzieńdobry.


Moja głowa ot poprostu jesienna jak co roku ;)
Lubię jesień.Ciepły kocyk wieczorem i mnóstwo wypitego grzanego wina ;)

Miałam iść dziś piechotą do centrum po wyczekane brzeziny ale pogoda nie sprzyja.
Aczkolwiek mojemu synkowi nie przeszkadza.
Zarządał nałożenia kaloszy i pelerynki przeciw deszczowej i skacze w ogródku po kałurzach.

Aga
2 tyg.to trochę mało czasu.
Życzę jednak powodzenia,obyś w krótkim czasie szybko znalazła domek,który spełni Twoje oczekiwania.
W tych okolicach jest dużo domów do wynajęcia,coś się znajdzie na pewno.
Kciukam.

Moje dziecię też sklepów nie znosi.
Tj.z perspektywy wózkowej,bo jeśli go wypuścić o własnych małych nóżkach to jest w raju.
Przestrzeń do biegania,tyle kolorów i ludzi.
Przy każdym staje i gada coś po swojemu a ludzie parskają śmiechem i ja też.


Kurcze powiedziałam już rodzicom,że przylecimy a tak na dobrą sprawę to zupełnie mi się odechciało tam lecieć.
Teraz kombinuję jak tu się wykręcić:-p
Najgorsze jest to,że mój luby też mnie tu podjudza do tego:-D

Miłego dnia.
 
Do góry