reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Dzień doberek.Mój Darek już pracuje w piątki,bo teraz po 7-8 godzin od pn do pt:tak:dzisiaj idzie na kawalerskie....wrrrr:crazy:co do latanie,to ja zawsze szukam z innych lini i mi wychodzą kolosalne sumy.A z wizzair przyziemne ceny,od lotniska w Gdańsku samochodem mam 20 minut,także mi na reke to połączenie:-)Dzisiaj Maksia kolega Kubuś do nas przychodzi z Mamą:-D(bo przeciez nie sam).:-D
 
hej kobietki!!!! nie ma nas caly czas na necie ale udalo nam sie podlaczyc z telefonu pod komputer :D u nas ok mala zdrowa wlasnie spi ;) wczoraj bylismy na imprezie u brata skonczylo sie ogromnym kacem i rozmowa z neptunem :D hahaha moj za niedlugo do pracy ciekawe jak da rade :D ale najwazniejsze ze sobie z moja szwagierka wszystko wygarnelysmy lol wkoncu !!! :D

Dlatego uciekam spac bo umierammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm buzki :)
 
To widzę,Kasiu,że Nasz woczorajszy wieczór podobnie wyglądał hi hi
B.wczoraj miał wolne i też impreza była.


A ja się cieszę jak dlabli ,bo na prawdziwą polską wieś jedziemy podczas pobytu w PL.
Aż pod Rosyjską granice :D
I będziemy w PL na wszystkich Świętych...ale się cieszę.
 
Tak właśnie myślałam,że przygotowania pełną parą i mężuś już doleciał.
Tylko się za mocno nie prztulacjcie,bo to kolejnym dzidkiem grozi i za nadbagaż 15stego września będziesz Iwonka musiała dopłacać :-D

Udanej imprezy i jeszcze raz 100 lat dla Batrka.
 
Ja się żegnam i znikam na kilka dni.
Będę pozbawiona netu.
Komputer idzie do modernizacji i odwirusowania więc wkońcu sypialnia doczeka końca przemiany.
Pozdrawiam i do "usłyszenia" dziewczynki.
 
Daysie a pod jaką wies ;)

ja jechalam autokarem z Lei do polski
to uwierzcie mi myslalam ze bedzie gorzej
ale az taka zmeczona to ja nie bylam :)
ale mialam takiego rogala na szyje wiec git :)
 
reklama
Do góry