reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Mieszkam w Beaumont Leys koło Tesco.
Czyli odwrotny kierunek Victoria Park.
Ale to nie ma żadnego znaczenia.
Jedziecie do Croft na carboot w niedzielę ?
Jeśli tak ,to być może się tam spotkamy,bo my jeśli tylko pogaoda dopisze też się wybieramy.
Wkońcu chłop będzie na urlopie to trzeba skorzystać.

Dziecko zasnęło,więc mam chwilkę dla siebie.

Mariolka,
a co u Was ?
Jak pierwsze samodzielne noce Olivki we własnym pokoiku ?


A co się dzieje z Anetką ?
Została w tej Polsce czy jak ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dZiewczyny!!!u nas ciężko... W konsulacie powiedzieli ze złe zdjęcia..muszę jeszcze raz przejść przez to samo z oliwcia..ona tak się panicznie bała a tu jutro jeszcze raz!!:(:( w nowym oddzielnym pokoiku super spala cała noc jak nigdy.. Jedynie o 2wstala bo ja biegunka obudził..:(już 4dzien jutro rano idę do lekarza nie chce mi nic jeść oprócz bulek i flipsow;(;(Caly czas pojekuje przez sen biedactwo..Amorku ja chodzę w anstey do dentysty są naprawdę wpozadku.naszym pokojem to bym nie chciała się pochwalić ;)jest w kwiatki hha i spimy na materacu ale wszystko przed remontem..w łazience mamy wykladzien nawet ok bo cieplutko jest;)my jedziemy na Carboot Al zależy który?macie jakiś pomysł??pozdrawiam wszystkich!!wogole witam nowa ;)ja tez nowa he he
 
a co do pracy mialam przejscia w industri ;) pracowalam tam kiedys 3 lata temu, ostatnio w styczniu zarejestrowalam sie ponownie poszlam jeden dzien do pracy i na tym koniec . po dwoch miesiacach ciszy poszlam sie pytac o prace a onie ze nie ma bo malo roboty jest to ja na to ze co on glupoty gada jak mieszkam z ludzmi co dopiero co przyjechali i maja dzien w dzien robote jeszcze na overki chodza nie umieja angielskiego wogole , dlaczego takie osoby maja prace a ja nie. To mi nic nie powiedzial no heca!!! wyszlo na to ze znajomosci , i jak jestes super blond pieknoscia to praca jest haha a dla matek nie bardzo ..bardzo duzo cv wyslalam ale nic cisza,.... zobaczymy we wrzesniu.
 
Daysie właśnie napisałam do Mojego i powiedział mi, że to jest właśnie ten carbot w Croft. Mam nadzieję, ze przyszły teść weźmie mnie ze sobą na zakupy... Mój będzie spał po nocce więc jak zawsze wszystko muszę załatwiać sama :(

Mariolka nie przejmuj się... wszystko przyjdzie z czasem i wyremontujesz sobie jak chcesz. My też na materacu będziemy spać - jak odłożymy troszkę więcej to wtedy pomyślimy o łóżku.. Chwilowo wszystko staramy się urządzić jak najmniejszym kosztem.
 
Już chyba wolałabym te kwiatki niż to co u Nas było.
Na dole różowo-zielono,u góry,różowo-granatowo-czerwono-miodowo :-D
Ja z tym domem robię porządek od 4 lat prawie i końca nie widać :-D
Teraz sypialnia czeka.
Oczywiście kosztem jak najtańszym się da.
Inwestuje tylko w farby i tyle.
Landlord nie oddaje mi za te koszty ale już bez przesady te farby kosztują mnie po 10-15 funtów a to żaden to majątek.Wolę tyle wydać i mieszkać po ludzku,bo w tym roku raczej nie mam perspektywy kupna własnego domu.
Wszystko co mamy,w co zainwestowaliśmy większe pieniądze jest nasze i nic tu nie zostanie.
Przecież swojego AGD czy mebli mu nie zostawię.
W PL też spałam na materacu i to zupełnie świadomie ,kupiłam w Ikea takie łóżko z gąbki.
Jak się rozkładało to było jak materac a jak się złożyło to dwóosobowa kanapa.

Teraz część rzeczy np.wszystkie meble u Antka,czy kanapa i puffy na dole też są z secondhand z ebay.Zadbane i dużoooo tańsze niż miałabym kupić nowe. ;-)
TV czy pralkę kupiłam nowiutkie ale przez net i wyszło dużo taniej,bo bez marży sklepowej-polecam.
Meble do sypialni i salonu kupiliśmy jak we dwoje pracowaliśmy na samym początku jak tu się wprowadziliśmy.
Wogóle większość droższych rzeczy wtedy kupiliśmy,bo łatwiej było finansowo,proste.
Od kiedy ja nie pracuję szukam jak najtańszym kosztem np.przez ebay właśnie.

Mariolka,
zdrówka dla Twojej córci.Daj znać co lekarz powiedział.
A może to zęby?
Antoś znów ma wymioty jak mu zęby idą i też nic nie chce jeść.


W tych agencjach tak właśnie wymyślają.
Pisałam wcześniej to samo o GRP-Skills -dziś.
Na 4 mies.dali mi kilka dni pracy, a inni chodzili dzień w dzień.
 
Hej no tak te kwiatki są gorsze uwierz taoeta odchodzi ten dom ma z 150 lat;) sypie się ale tanio i b duży jest dlatego sobie mieszkamy;)łóżko jest tylko ze złożone bo i tak po Polsce remont będzie tego syfuu...;)o 8 do przychodni ciekawe co powie lekarz myśle ze to jakaś bakteriami bo już 5 dzień ledwo wstala i już dwa razy zmienialam pieluszke..;(ale za to pokoik uwielbia śpi już drua noc cała bez pobudek;)myśle ze my tez na crofta pojedziemy.tak samo jak daysie my tez b.dużo kupujemy na ebayu!!tak samo jak sprzedajemy hej..miłego dnia dziewczyny!!
 
Witam się i ja.
Mariolka,
remont sobie zrobisz w swoim czasie.Dotego ciesz się tym faktem ,że Landlord funduje i zrobisz sobie tak jak będziesz chciała ,zazdroszczę :tak:
U Nas ze zmian to zgodził się na zmianę kolorystyki na ścianach i tyle.
Ale nie narzekam dobre i to.
Tak myślałam,że Olivka będzie uwielbiała swój pokój.
Nie taki diabeł straszny jak go malują ;-)
A kiedy jedziecie i kiedy wracacie z kraju ?


Ja uciekam z Tosikiem do sklepu,bo środki higieniczne mi się skończyły a okres nie ;-)

Zajrze później jak reszta forumkek się dopisze :-)

Miłego dnia wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamuski!
Dawno sie nie odzywalam na forum, bo mialam czas tylko na szybkie przeczytanie co sie u was dzieje, ale teraz mam chwilke i chcialam tylko dolaczyc sie do tematu dentysty w Anstey. Wlasnie w poniedzialek bylam w tym gabinecie o ktorym pisala ewangelia w jej poscie. To byla wizyta jak u rzeznika. Sprawdzcie najpierw do jakiego dentysty was rejestruja. Mnie dali do jakiegos azjaty nazwiskiem Khattak, ktoremu wydawalo sie ze jak zarabia f100tys rocznie to jest najmadrzejszy na swiecie. najpierw zrobil mi zdjecie rentgenowskie zeba ( kiedy ja jestem w osmym miesiacu ciazy) nie pytajac sie mnie o zdanie, a potem probowal mi udowodnic ze musi mi leczyc zab kanalowo, ktory ma juz kanaly wypelnione i w dodatku ma nerw zatruty. Nie wiem czy wiele rozumiecie z mojej paplaniny, ale podsumowujac tak mi poziom hormonow skoczyl, ze nie wytrzymalam i powiedzialam mu co o nim mysle i ze wiekszego konowala w zyciu nie poznalam. Dopiero wtedy zrobil swoja robote jak nalezy. Powiedzialam, ze juz wiecej tam nie pojde, no chyba ze do innego lekarza.
Wydaje mi sie, ze przyjmuje tam tez polka w tej przychodni. Musze to sprawdzic na przyszlosc w razie naglego przypadku...
 
Widzę, że robi się coraz silniejsza grupa "Mam z Leicester" i bardzo dobrze:-)
ewa_b współczuję przejścia z dentystą, aż mnie ciarki przeszły jak czytałam. Zobacz jak to działa:-), uprzejmość uprzejmością, ale jak sie o swoje nie upomnisz to cię nie traktują poważnie.

Wracając do tematu pracy i agencji, tak mi się przypomniało, że moja koleżanka jak potrzebowała pracy to wydzwaniała codziennie po kilka razy, aż jej pracę dali. Koleżanka -ładna i młoda:-), ale to jej niestety nie pomogło, znajomości też niby miała, dopiero jak zaczęła być "nachalna" praca się znalazła:-D, oczywiście w granicach rozsądku:-)
 
reklama
Witam cie Ewo, tak tak przyjmuje tam polka z mezem. Sa sympatyczni i nawet dobrze lecza. Chodzilam do polki pani Katarzyny Wilk (jak dobrze pamietam) zrobila mi szybko bezbolesnie zeby 3 !! fakt znieczulenie cholernie bolalo ale za to jakie mocne hehe przez pol dnia mnie trzymalo ale mogla sobie robic co chciala z moimi zebami ;) Teraz mam wizyte na 30 wrzesnia ale niestety moja jedynka po wczesniejszych robotkach w polsce w prywatnych gabinetach jest zepsuta i do kanalowego (mam rope ) ale boje sie teraz isc do lekarza :)Wiec radze Wamwszystkim jak cos idzcie do Pani Kasi :)

Bylam dzisiaj u lekarza Z Oliwka, Pan doktor jak to w anglii zalecil dawanie calpolu ;)Mamy jej dawac duzo pic i jak do tygodnia nie przejdzie jej biegunka to przyjsc ponownie i bedzie badal kupke ... ciekawe.. zeby to nie jakies cholerstwo bylo;(narazie sobie slodko spi na poludnie...


no wlasciciel tego domu co w nim mieszkamy pozwala na wszystko bo dom jest stary ..bardzo stary ale da sie mieszkac ;)

do Polski jedziemy najprawdopodobiniej 18 sieprnia a wrocimy na poczatku wrzesnia ale jeszcze bilety nie kupione.. ceny sa poprostu kosmiczne !!! ale co zrobisz...

dobra to ja lece robic obiadek ;) do pozniej ;-)
 
Do góry