reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

hey dziewczyny!
Kurcze mam posutego kompa i znow mi umyka. :/ W poniedzialek w centrum to widze, tylko mam wizyte na 14 30 w przychodni :-(
Odezwijcie sie na gg (mam w komorce) jakbyscie szly pozniej do jakiegos parku czy cos :-) 7629411
Milego wieczoru!
 
reklama
Myślę ,że takim miejscem zaczepienia mógłby być zegar w centrum ,a przyjdę tylko z córką bo syna zaprowadzam do przedszkola na 13:00 i odbieram go o 15:30 więc pomyślałam,że może zaproszę was do mnie a pózniej was odprowadzę z moimi dziećmi:)
 
hej dziewczyny!
Dopiero wróciłyśmy z Polski, a tu widzę się kręci ;). Fajnie że są spotkania polskich mam w SSC. Napewno przyjdę z moją córcią. My wcześniej chodziłyśmy na mum & todler group do St Augustin. To jest niedaleko od tego SSC na Catesby. Tylko że tam mamy i dzieci same angielki. Ale nam to nie przeszkadzało. Mała się bawiła z dziećmi a ja mogłam podszkolić trochę język. Czyli spotykamy się we wtorek o 10, tak?
 
Evela
najprawdopodobniej będzie jeszcze jedna mama z córeczką 10.mies.
Preferowałybyśmy jednak jakiś park lub kawiarnię.
Zimowych nasiadówek w domu już wystarczy ;-)
Ale spotkamy się przy Clock Tower w centrum.
 
Dziewczyny ja to do Was dolącze dopiero 23 marca,bo jade do Polski:happy:Szkoda.Dajcie znać jak tam wogle bylo.Nie moge sie doczekac jak Was poznam.A mam jeszcze pytanko,w Polsce musze zameldować Maksia(myślicie że jeden rodzic wystarczy aby to zalatwić?).
 
DEYSIE może być kawiarnia czy park bylebym zdążyła odebrać małego z przedszkola:-)co do spotkania we wtorek to postaram się przyjść jak trafię:tak:
 
Bedziemy w centrum o 14stej.
Do 15.30 to trochę mało czasu więc nawet do Abbey Park nie zdążymy pójści i wrócić.
A biec na szybkiego to bez sensu.
1,5h na spacer to mało czasu.
Tym bardziej,że my obie i do centrum musimy dojechać.Mieszkamy w Beaumont Leys.
Zatrzymamy się raczej tym razem w kawiarni choć w taką pogodę to szkoda w murach siedzieć.
No ale jak mus to mus ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dobrywieczór.
My z Ewangelią i dziećmi zamiast w Thorthony wylądowałyśmy na spacerze w Bratdgate Park.
A to wszystko przez mojego męża i jego nawigację :-D
Robię sobie pierożki i zaraz cotygodniowe piwko i ploty :-D
 
reklama
Evela,
widzę,że nie potwierdziłaś jutrzejszego spotkania...

My niestety z powodów prywatnych nie będziemy mogły przyjechać do miasta :-(
Ja również z tychże powodów nie będę mogła zjwić się we wtorek w SSC.
Spotkamy się przy najblizszej okazji.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry