reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Nie byłyśmy w Abbey Park ale za to wybrałyśmy się do pobliskiego parku a później na plac zabaw.
Najpierw dobra kawa a potem wyruszyłyśmy na spacer.
Dzieciaki się wyhuśtały i były szczęśliwe.
Pogoda dopisała.
Jutro mamy imprezkę.
Będzie 8osób +2 dzieci.
Dzisiaj przygotowuje dania do menu więc uciekam.

Miłego wieczoru.
 
reklama
Daysie jaki śliczny Twój Synuś.Dziewczyny macie może namiary na jakiegoś tłumacza zprzysięgłego w Leicester?musze akt narodzin przetłumaczyć.
 
Witajcie.
A ja Wam powiem tyle,że...robicie dużo szumu a nic z tego nie wynika :-p
Zapisujecie się na fora,szukacie innych mam z maluszkami na kawki,spacerki itd.bo każda to deklarowała w swoich postach a jak przyjdzie co do czego to wielka cisza i brak zdecydowania :no:
A to za zimno,a to za mokro,a to za daleko,a to za ciepło...typowa PL mentalność :-p
Bez urazy ale tako to jest.

W każdym bądź razie ja i mój synio znów wczoraj mieliśmy spotkanie z forumową Ewangelią i Kornasią.
Był wspólny obiad i ciacho z kawą.
Dzieciaki jak zwykle szalały czasem spogladając w bajki.
Dodam,że Kornasia dojeżdża do Nas z drugiego końca miasta :tak:
Więc dla chcącego nic trudnego ;-)

Anetka1981
niestety ja nie posiadam żadnych namiarów na tłuamcza w Leicester.
A może poprostu wpisz w wyszukiwarkę internetową i sama Ci znajdzie jeśli takowy tu jest.

Pozdrawiam.
 
Hej hej!

Kurcze kolejne spotkanie przegapilam... :-( Mialam zepsuty komputer i dooopa.
Daysie, ja sie zarejestrowalam na forum zey sie spotkac na zywo z innymi mamami. Zonk jest tylko ze nie ma dzieciakow (albo ja przegapilam) w podobnym wieku co Grzes i Gabi (3,5r i 2m-ce).. Jesli ktoras z Was jest chetna na kawe to zapraszam :-) Na priv moge wyslac nr to sie dogadamy co do terminu. Na spacer tez bardzo sie pisze.
 
Ostatnia edycja:
Mnie się wydaje,że wiek dzieci nie jest jakąś ogromną przeszkodą,żeby się spotkać.
Kiedyś przecież ta różnica zupełnie się zatrze ;-)
Mój Antoś ma w różnym wieku dzieciak -znajomiaki.
Są takie i w jego wieku,2 mies. młodsze,6 mies.młodsze a i starsze o 2-3 lata :tak:
Nam,mamom jakoś nieszczególnie to przeszkadza.
Czasem jak Tosik spotka się z rówieśnikami to każde i tak w innym miejscu domu siedzi.
To zależy od dnia i nastroju ;-)
 
Mnie nie przeszkadza, Gabi tez pewnie nie :-D Mysle tylko ze moje starsze zywiolowe dziecie po 10 min bez odpowiedniego wspolnika (czytaj w podobnym wieku) bedzie sie nudzic i marudzic :laugh2: On nie umie sie bawic z mniejszymi dziecmi...
 
No cóż to my z Anthonym rzeczywiście nie pasujemy do tej układanki ;-)
Za pół roku możesz go zapisać do PL sobotniej szkoły i tam pozna wielu rówieśników z PL.
I z resztą zaraz pójdzie do normalnej szkoły i problem towarzystwa dla niego się skończy :tak:
Pozdrawiam.
 
Dziec od wrzesnia idzie do szkoly... A do PL chyba nie bede go zapisywac. Po 1. daleko, po 2. dziecko potrzebuje weekendu, po 3. ja tez nie bede sie zrywac w sobote ;-)
To kiedy umawiamy sie na jakies coffie ? ;>
 
reklama
27/02/2010 zostałam ciocią po raz drugi zdrowej i cudnej siostrzenicy Laurki :-D:-D:-D


"Po 1. daleko, po 2. dziecko potrzebuje weekendu, po 3. ja tez nie bede sie zrywac w sobote"
Dla chcącego nic trudnego ;-)
Ale to wybór indywidualny.
Starsze dzieci moich koleżanek uczęszczają do tej szkoły i w niczym ona im nie wadzi jeśli chodzi o weekend a raczej jest atrakcją i chętnie tam chodzą.
Ja natomisat zamierzam posłać tam mojego syna gdy dorośnie do odpowiedniego wieku.
Przedewszystkim dlatego,żeby poznał poprawną polszczyznę,tradycje i historię swojej ojczyzny.
My sami napewno tyle mu nie przekażemy a dla Nas jest to ważne.
No ale to za jakiś czas :-p
Jak narazie wybieramy się z Ewangelią do parku w Thorthon w piątek. Jest tam jezioro i przystań dla łodzi,punkt widokowy,szlak spacerowy wokół jeziora.Z tego co pamiętam to i szlak prowadzący przez las.
Jeśli pogoda dopisze oczywiście ;-)
Trzeba zrzucać kilogramy przed sezonem :-D
Moje dziecie szalało dziś z rówieśniczką i padło o 19stej.A bałagan taki mi zrobili w salonie,że nie wiedziałam od czego się zabrać za sprzątanie tego.


Kingah a gdzie kawę proponujesz i kiedy ?
 
Do góry