reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Cześć dziewczyny. Wiem juz , że będziemy mieszkać na Evington. Napiszcie co to za dzielnica i jak sie żyje. Mam też problem ze szkołą. W lutym zapisaliśmy Julkę do Queensmead primary Academy bo myśleliśmy, że zostaniemy na Braunstone. Jakie szkoły na Evington? Czy jak przyjedziemy 1 lipca da sie jeszce przenieśc Julkę gdzies bliżej?
 
Aniu, kwestia części Evington. Ja szczerze nie lubię tej dzielnicy ale znam kawałek Evington gdzie dużo jest Somalijczykow. Natomiast moja córka ma tam znajomych i mówi, ze jest OK
 
To jest osiedle takich domków jednorodzinnnych. Martwi mnie tylko szkoła. Napisałam maila do Sacred Heart, nie wiem czy mailowo cos przed 1 lipca się da. Ostatecznie będziemy wozić Julkę do Queensmead ale to strasznie daleko. Wspomniałam im w mailu, że jestem nauczycielem, może to cos pomoże. Mąz całe dnie w pracy, nawet tam nie da rady podjechać, wraca zawsze wieczorem. Jest jeszcze jakis sposób, żebym ja sie tu z Polski z nimi skontaktowała? Będę wdzięczna za jakies rady.
 
Bo to jest tak jak z każdą dzielnicą, sa gorsze i lepsze ulice ja właśnie okolice St Paul's tez bardzo lubie :) Ania jak chcesz moge w pon zapytać w szkole o co chcesz
 
reklama
Do góry