reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Kasiu bede pod koniec lipca. Dokladnie to co piszesz to dla mnie czarna magia:).Ja niestety z racji ,ze nie mam prawa jazdy bede zdana tylko na komunikacje miejska:(.
 
A to widzisz to moja ma na 8:50 :) w tej samej szkole i kolezanki syn 8 lat również na 8:50 :)
Bilety podrożały :( jezdzisz arriva? Bo ja chyba w styczniu ostatni kupowałam i placilam 49£
 
Aha a co do darmowych biletow. Jezeli council Tobie wybierze szkole gdzies dalej to bilet darmowy masz. Ja wybralam dla Bartka szkole sama tak daleko no i niestety council tego nie finansuje
 
Tak, arriva bo jak pisalam kupuje ten flexi i czasem jest tak ze wracamy firstem 38 i spod mcdonalda idziemy pieszo, toz to tylko 15 minut spacerkiem
 
O kurcze koleżanka mieszka w Wolverhampton, szkołę wybrała sama a ma darmowe bilety. Chyba w takim razie to od miasta zależne jest ew tak jak pisałam osobom ktore maja child tax credit lub working tax credit się należą? Trzeba by było popytać w councilu.
Ja jeździłam sama arriva bo spod domu jeździ więc tylko na ta firmę kupowałam. Ani to się trochę mało opłaca bo dzieci 50% plus Ania wyjdzie sporo :(
 
Spawe musz obgadac jeszce z mezem.Ale macie racje za bilety wyjdzie sporo,i chyba mala pojdzie do Kestrel's a starsza do st.paula i bedzie sama dojezdzac:(.
 
reklama
Jeszcze pytanie o wolne miejsca. :( w obu szkołach niestety dość ciężko się dostać :( Przyjedziecie to na spokojnie zorientujecie się. Polecam pójść do szkoly porozmawiać bo przez council wszystko jakoś dziwnie dlugo trwa. Mi council napisal, ze St Paul's nie ma wolnych miejsc a sama szkoła przysłała list z info o miejscach dla moich dzieci. Pod koniec lipca niestety w szkolach nikogo nie ma, przynajmniej jak ja składała no szkoly również w lipcu. Napiszcie maila do szkół, zapytajcie bądź jak mąż jest na miejscu niech podjedzie i podpyta
 
Do góry