reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej dziewczyny !!! U nas ok mala troche marudna dzis zle spala na poludnie raczka jej musiala zdretwiec bo bardzo plakala i pokazywala na nia ... na dodatek rozdwajaja jej sie paznokcie i wrastaja u stopek... cholera.. ;// zabek troche lepiej jedynie dziaslo bardzo boli bo rozszarpane.. ale tak to ok .. dzisiaj kupilismy naklejki w kubisia na tapete pokazala bym wam potem sprobuje :) ale szalu nie ma :D hihi mala po kapieli wlasnie sie rozbiera do spania (chyba ) heheh .. myjemy zabki i spac mama musi zaczac zrywac tapety u siebie hehe ;) pozdrawiam Was.

Daysi . fakt taka tragedia jeststraszna.. wspolczuje rodzinie... dziecia... nie wiem jak to jest wychowac sie bez mamy.. musi byc strasznie :(:(:*(
 
reklama
Mariolka
A jak Towoje dziecie znosi mycie zębów.?
Bo szczerze Wam powiem,że u Nas nie wygląda to prawidłowo.
Antoś pomiętoli szczoteczkę z pastą w buzi,bo mnie to nawet nie da żebym to zrobiła, ale żadnych prawidłowych okrężnych ruchów szczotkujący to ja nie zauważyłam.
Zastanawia mnie czy takie mycie zębów to wogóle ma jakieś pożądane skutki.
Ja też za tydzień zaczynam remont...wkońcu...
Naklejki na ścianę świetna sprawa w pokoju dziecięcym,jednakże miałam z Wilkonson i szybko odpadły,bo ściany wymalowane są farbą akrylową.
Najlepsze w 3D miałam z Poundland.
Piękne,kolorowe,trójwymiarowe naprawdę super.
 
a o to pokoj Oliwci :) narazie wszystko na podlodze ale moze wkrotce??:-):-)

Daysi moja dopiero dala sobie myc zeby od jakiego tygodnia dala sie namwic na mycie zebow z tomblibusiami z dobranocnego czy jak tam oni sie nazywaja :-)
ale i tak daje sobie tak na 2 minuty poszczotkowac bo wie ze zrobi sie duzo piany i bedzie wiecej pasty do jedzenia na dluzej hehehe:-) a szczoteczki wymieniamy co 2-3 tyg. bo po takim czasie sa juz nie do uzycia ... zgryzione wymemlane itp.. :-)

ogolnie teraz od rana do wieczora ogladamy bajke ,,pippi langstrug,, czy ktos kojarzy ? szwedzka bajka- film z dawnych lat , ja osobiscie sie wychowalam na tych bajkach :);-)

nalepki kupilam dzis w b&q wiec zobaczymy co sie bedzie dzialo za tydzien-miesiac ;)



 

Załączniki

  • DSCF8794.jpg
    DSCF8794.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 53
  • DSCF8790.jpg
    DSCF8790.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 53
  • DSCF8791.jpg
    DSCF8791.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Jaki piękny:-) naprawdę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! extra
Fotelik z fisher'a też mamy;-) jak Bartuś był mały to go uwielbiał, teraz trochę mniej.
Widzę, tez stolik edukacyjny:-) sprawdza się?, tzn. czy twoja córcia lubi się nim bawić?

Pipi mnie osobiście drażniła i ja za nią nie przepadałam:-D Bartuś jest na etapie Teletubbies i bardzo lubi Big Cook Little Cook, generalnie CBEEBIES rządzi;-)
 
Pani Iwonko fotelik sluzy do dzisiaj mala uwielbia na nim odpoczywac :-) albo lalki bujac i misie i wogole wszystko co sie da tam wsadzic :-D

stoliczek obecnie teraz juz nie sprawdza sie czasem podejdzie pobawi sie chwile i tyle.. ale wczesniej non stop byl na topie w jej zabawkach , gra swieci sie duzo przyciskow jakis roznych dodatkow nawet mozna cos schowac ;-) dobre dla mlodszych !! Bartus teraz konczy roczek tak ??bo juz sie pogubilam :-)

u nas cbebbiesy tez rzadza ale jak narazie poszly na drugi plan bo teraz na ,,przekleta pippi,, poniewaz juz mam jej dosc heheheh caly czas mam w glowie ta melodie :-D:-D

jejku moja dopiero 20 minut temu zasnela po godzinnej walce wow coraz trudniej ...






 
Ostatnia edycja:
Cbbebies (czy jak tam to się piszę) u Nas też na czasie.
Teletubisiów to ja ,matka, nie znoszę...coż za durna bajka.
Moje dziecie średnio do nich podchodzi.
Tosik uwielbia dobranocny ogród,wesołą farmę,kucharz duży,kucharz mały i Boogie bebies.
Mariolka
pokoik pierwsza klasa.
Kolorowy i radosny.
Zmieniłabym tylko zasłonki.Jakoś gryzie mi się ten fiolet z różem na ścianach.
Ale to moja opinia.
 
hihi powiem Ci ze na zywo wyglada lepiej :-) ale nie bylo nic zielonego albo o podobnych kolorach a znowu rozowy troszke mnie przestraszyl...



 
Ostatnia edycja:
Naklejki z B&Q powinny zdać egzmin.
Mam takie transportowe i nawet na ścianach silk się trzymają porządnie.
A zasłonki bym i tak zdjęła...ale to ja :D
Zielone zasłonki dostaniesz w Ikea.
Albo typu voile(przezroczyste) czyli takie jak pokazywałam Ci na zdjęciu pokoju dziecięcego albo pełne tj.bawełniane z nadrukiem linia Bransling chyba się nazywa.
Na ebay też masz pełno i to w żywych barwach.
Cena za dwa panele ok.11 Pound.
Przykładowa wersja:
http://cgi.ebay.co.uk/Lime-Green-Vo...rtains_Blinds_Curtains_EH&hash=item27b3c1db0e
 
Ostatnia edycja:
O tak, Boogie tez uwielbiamy:-) do Teletubisów ja już się przyzwyczaiłam, ale na długo przed Bartkiem:-) jak widziałam je w telewizji to mnie trafiało:-) a teraz nie ma wyjścia, dziecko chce to oglądamy.
Bartuś kończy roczek 27 sierpnia:-)

Dobrze, że piszecie o naklejkach, będę wiedziała gdzie kupić;-)
 
reklama
to fakt w ikei sa ale narazie i tak bysmy nie jechali wiec trzeba bylo sobie poradzic przez ebaya , a z kasa cienko to wiecie po kosztach ;-) jak narazie dobrze jest :-) naklejeczki jeszcze jedne kupie bo w pewnych miejscach mi brakuje , a malutka zakochana wkubusiu teraz chyba dlatego nie mogla pojsc spac caly czas nadawala w lozeczku hehehe... dobra ja uciekam remoncik wzywa bo maz wrocil :-D
 
Do góry