reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Wydaje się być to nie możliwe aby 18sto miesięczne dziecko umiało wyjść samo z łóżeczka.
A jednak !
Mój 18sto miesięczny syn dziś poraz pierwszy wyskoczył sam z łóżeczka.
Normalnie przez szczebelki skoczył jakby przez płot.
Jestem w szoku :szok::szok::szok:
Usłyszałam tylko huk ... i patrze...a dzieko biega po przedpokoju...ułamki sekund mu wystarczyły.
Ciekawe co będzie dalej jak już takie ma pomysły.
Szczebelki wysokie ok.80cm ,materac osadzony przy ziemi a i tak mu to nie przeszkodziło i sobie poradził.
Strach go teraz u góry zostawiać w pokoju,bo sekunda nie uwagi i przez brakme od schodów przeskoczy a ona jest niższa niż łóżeczko.

Dziś B.będzie rozmontowywał łóżeczko.
W tym wystarczy zdjąć ścianki z szczebelkami i zamontować tą poprzeczkę ,którą w Ikea kupiliśmy.
Ale rozmontuje je całe ,bo Antoś dostał nowe łóżeczko dla starszaka i w ten czas to obecne poczeka, o ile się doczeka, kolejnego potomka :-D

Mój syn to diabełek z piekła rodem a pomysły jego trzymają się jednej zasady...im bardziej ekstremalnie tym lepsza zabawa :dry:

Pozdrawiam i idę bacznie go pilnować.

A dotego byliśmy w piątek u mojej szwagierki i zamknoł się w pokoju z młodszą siostrzenicą mojego B. i buzi jej co rusz dawał...hmyy trochę szybko zaczyna podoboje miłosne :D
 
Ostatnia edycja:
mieszkam w leicester od 5 lat bardzo mi sie tu podoba niestety moja pociecha niema sie z kim bawic i caly wolny czas spedza ze mna :zawstydzona/y:ale nie nazekam !Alanek mo teraz 19 miesiecy i jest bardzo zywym dzieckiem i nie wysiedzi na miejscu nawet 5 minut ale to chyba kazde dzieko tak ma !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Aga witam na forum a w której części Leicester mieszkasz???.
My dziś mamy szczepienie małego mam nadzieje, że jakoś to przejdziemy, no bo dziś aż trzy dawki. Biedny synuś.
Życzę miłego dzionka.
 
Do góry