reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

Cześć dziewczyny! Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale chyba najbliżej jak się dało patrzac na tematy innych topiców. Mieszkam w Dewsbury z mężem i synkiem który ma 14m-cy. Chętnie nawiąże kontakt z mamami z okolicy. Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
Hej Amica ja też jestem z Dewsbury ale mieszkam na samej granicy z Ossett. Fajnie że ktoś z mojej okolicy się pojawił :)
Stefa ty faktycznie idź do lekarza bo przy różyczce to raczej bez gorączki.
Kama my niestety tradycyjnie nie możemy ale myślami z wami będziemy :-).
Chyba dziś wieczorem upiekę górę faworków i jutro po 4 tygodniach abstynencji zjem sobie do kawy, a co coś mi się należy w Tłusty Czwartek :-) Justynka jak tam się czujesz? Bo to już ostatnie chwile w dwupaku, trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród.
Pozdrawiam serdecznie.
 
czesc dziewczyny , witam nowa mame.
u nas tez nie ciekawie maly w nocy wymiotowal, a dzis ma goraczke.
Kama chyba do niedzieli jednak dzidzia nie wyjdzie, ale niestety nie wpadniemy bo musza minac chorobska u malego.
a porod wyglada tak;mialam masarz szyjki i tak wlasciwie kazdy straszyl ze boli a mnie tam nie bolalo, fakt bylo nieprzyjemne ale bol zaden.
polozna czula glowke malej jak mi tam wiercila, moglam podjac decyzje ze chce wywolac porod w sobote , ale po dlugich konsultacjach z pania doktor ustalilysmy ze czekamy do 25lutego, w mojej sytuacji nie moge dostac silnych przyspieszaczy moga spowodowac rozejscie blizny krwotok, porod ktory zacznie sie sam bedzie mniej ryzykowny. a i jak tylko zacznie sie cos dziac mam jechac, po odejsciu wod koniecznie sie do nich zglosic,wiec czekamy, no ale miejmy nadzije ze mala sie pospieszy
a zapomnialam sie pochwalic ze jest u mnie moja mama przyleciala na kilka dni akurat dostala urlop
narobila mi lodow domowego przepisu siedze i zajadam
a co u reszty, cichutko ostatnio
 
hej laski :)
Ja w końcu po pracy padam na ryjek. Niby człowiek nie robi całego tygodnia ale wstawać tak w środku nocy masakra :(
U nas jakoś leci mała nawet zdrowa ale oczka ciąg dalszy blizna sie jeszcze nie zagoiła a tu na górnej powiece nam coś wychodzi już nie wiem co robić.
Justyś - chcieliśmy odwiedzić ale piszesz że mały chory to może poczekamy do przyszłego tyg napisz jakiegoś smska jak tam zdrówko :)
Stefanka - co tam słychowac laska czytam że nie za dobrze ślemy całusków 1000 i szybkiego powrotu do zdrówka
NIc ide kompać małą i trza iść spać bo juz niedługo bede wyglądac jak zombiiiii
Pozrowionka wszystkim
 
Hej dziewczyny.
Jakaś zaraza u was zapanowała - Viola to może u was też jednak szkarlatyna skoro za ścianą to samo? Zdrowia wam wszystkim życzę.
ja się wczoraj połakomiłam na faworki po 4 tygodniowej abstynencji i niestety do końca dnia czułam się jak po ciężkim zatruciu włącznie z wymiotami itp. Bleee nie tknę słodkiego znowu przez 4 tygodnie.
Zytasia co u ciebie, przyzwyczaiłaś do długich wątków a teraz cisza.
Bedismall jak nastrój, mam nadzieję że lepiej. Mam tez nadzieje ze ników nie pokręciłam :-)
 
reklama
Sto lat dla naszego slodziutkiego 2-latka Maksia!!!
Rosnij duzy, zdrowy, madry na pocieche staruszkom ;-):-D


Buziaczki dla naszych kochanych chorowitkow i szybkiego powrotu do zdrowka!
 
Do góry