reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

cześc dziewczyny ...:cool2:

Chyba zaraz wyjdę z siebie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:- napisałam przed chwilą takie dłuuuugie wypracowanie do was i wszystko mi się skasowało ... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie mam już siły ponownie tego odtworzyc, bo po 7 dniach pracy non stop ledwo żyję .....:baffled: - a pisałam do każdej z was .... WRRRRRR......
No trudno - powiem tylko tyle w skrócie,że urodzinki bardzo udane były, trwały aż 2 dni, teraz Julia jest przeziębiona niestety od 2 dni ale jakoś się staram z tym walczyc, :confused::confused::confused:
A oto tort urodzinowy wymyślony i wykonany przeze mnie - mam nadzieję, że będziecie wiedziały co to za kształt :-)))

Pozdrawiam was wszystkie - papaapap
 

Załączniki

  • 2 urodzinki Julii 005.jpg
    2 urodzinki Julii 005.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 59
  • 2 urodzinki Julii 004.jpg
    2 urodzinki Julii 004.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 55
  • 2 urodzinki Julii 013.jpg
    2 urodzinki Julii 013.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Dziękuję wszystkim za pomoc z aplikacją, mam nadzieję że coś się uda pozmieniać bo kiepsko ten styczeń nam wygląda.
Sylwia - torcik pierwsza klasa - śliczny!
Ja wczoraj umierałam - w sobotę poszliśmy z małżem do znajomych pić %. Zabawa była przednia, włącznie z tym że z kumpelą o 3 nad ranem slalomem po ulicy szłam i śpiewałam razem z nią : szary wiruje pył... O rany ale się czułam rano, normalnie agonia. Ale mój mąż podobnie i oni tak samo więc może to nie tylko moja słaba głowa. Twarda byłam bo zabrałam chłopaków na dwu godzinny spacer po naszych polach :) Teraz troszkę czasu musi minąć zanim tak się sponiewieram alkoholem, oj sporo. A tak poza tym nadal nie jem słodyczy, ćwiczę a od dziś zacznę jeszcze zapisywać to co jem bo coś słabo mi ostatnio idzie.
Pozdrawiam dziewczyny wszystkie!
 
Dziękuję bardzo PANDORCE ( moderatorowi ) i EWCI za opinię dotyczącą torta - śmiac mi się teraz chce, bo nawet się nie kapnęłam, że torta w kształcie motylka wykonałam ja - MOTYLEK :-)))) heheeh ..... bo taki mam przecież nick na tym forum :-):-p fajny zbieg okoliczności .... :szok::-D

Ewa- ja już nie pamiętam, kiedy tak się sponiewierałam %%%%%% - hehehe :-D:-p ale tu nigdy mi się to nie zdarzyło, bo po pierwsze nie mam odpowiedniej kompanki, a po drugie nie czuję się w tym kraju na tyle bezpiecznie, żeby beztrosko przechadzac się po ulicach lub polach nocą :baffled::szok::baffled: No ale czasami trzeba odreagowac i dobrze, że Ty się wyluzowałaś śpiewająco wręcz :-))))) Pozdrawiam ...;-):tak::-D

A ja wczorajszy dzień caaały przespałam, bo miałam wolne.... dziś znów do pracy do 5 rano i jutro, a potem środa wolna - na spanie mam właściwie tylko niedzielę, bo w tygodniu pracuję non stop 7 dni , a potem tylko 2 dni wolnego, także przy Julii mam możliwośc spania ze 3- 4 godziny dziennie po powrocie z pracy, no a potem muszę wstac, kiedy ona wstaje .... :sorry2::baffled: - czasami nie wiem jak ja jeszcze funkcjonuje w ciągu dnia, skoro śpię tak krótko ..... :shocked2::confused::no:, a i tak sprzątam, gotuję, piekę, bawie się z dzieckiem mimo tego, że czasami oczy same mi się zamykają ze zmęczenia .... :baffled: No ale ważne, że praca jest ,.... i szczerze mówiąc nocna zmiana bardzo mi odpowiada..... :tak::tak::tak: Teraz siedzę, piję kawkę i oglądam domy do wynajęcia bo mamy tylko miesiąc czasu, żeby coś znaleźc i jak narazie wyboru dużego nie ma ..... - zobaczymy jak to będzie ale ja już bym chciała się wyprowadzic stąd, tylko sąsiadki mi szkoda, bo jest bardzo fajna i się polubiłyśmy .... :happy2::confused::blink::sorry2: Julia chora coraz bardziej i już sama nie wiem, co mam robic z tym jej katarem - może macie dziewczyny jakieś sprawdzone sposoby ? bo ja jak amatorka jestem dlatego, że Julia wcale nam nie chorowała właściwie..... :zawstydzona/y:

Pozdrawiam was wszystkie i lecę obiadek gotowac :-))) paaaaa :-):tak:
 
Czesc laseczki!!!!
Chciałabym w imieniu mojego syna zaprosic Was wraz z dziecmi i mężami na impreze urodzinową. Oficjalne zaproszenie wkleje poniżej. Przepraszam za dosc pozna pore,ale nic innego nie dalo sie zalatwic. Cale party trwa 1:45 minut,wiec bardzo pozno sie nie skonczy:-). Poza tym po takim szalenstwie dzieci Wam padna jak muchy a Wy bedziecie mieli czas na miły walentynkowy wieczór:-D:-p:cool2:
Jeszcze raz wszystkich zapraszam:-)
 

Załączniki

  • Picture 1.jpg
    Picture 1.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
Widzę,że nikt niema ochoty wpaśc oprócz Stefanki na urodzinki:-(. No trudno:-(
Justynka jest wytłumaczona bo pewnie bedzie juz szczesliwa mamusia po raz drugi:tak:
Jakby jednak ktos sie zdecydowal to jeszcze raz serdecznie zapraszam!!!!
 
Hej. Kamilko, my oczywiscie bardzo chetnie przyjdziemy ( i dziekujemy za zaproszenie oczywiscie). Po prostu ostatnio nie mialam glowy do pisania, bo mielismy troche zmartwien :-( Takze do zobaczenia ;-*

Pozdrowienia dla wszystkich chorowitkow
 
reklama
Do góry