reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Ja jestem w tej ciąży wszystkoźerna i to bez umiaru................ (także waga to potwierdza), heheh
Gaga ja chodze do dr Nowak i jestem zadowolona (zobaczymy jak będzie po porodzie). Jeśli chodzi o Gacha i Ryskale to też słyszłam bardzo pochlebne opinie i jeszcze o taki jednym lekazru co przyjmuje na Dywizjonu i dr Lorek też jest podobno fajna. A jak się nazywa ta ruda o której mówisz? - zalezy mi na tej informacji - bo wiesz, wtedy będe sie jej wystrzegać ;D ;D ;D.
Loli trzeba sie podpytac Anki,. zeby sie zapytała Angeliki jak się nazywała ta lekarka co odesłała tą jej kuzynkę. Biedna dziewczyna.... niormalnie jak powiedziłam o tym dziś Rafałowi (mąż) to się przeraził.
 
reklama
Cześć WAM:) ja tez jestem z Krakowa, choć niestety tam obecnie nie mieszkam. Ale sercem jestem krakowianką i zameldowanie też mam w Krakowie:)
 
Ja mam powazny dylemat, nie wiem czy powinnam rodzić w Krakowie, czy w Warszawie gdzie mieszkam obecnie. W Krakowie się czuję bezpiecznie, ale mieszkamy z męzem w Warszawie. Czy ewentualnie znacie jakieś pozytywne opinie o jakiś warszawskich szpitalach???
Błagam odpowiedzcie:)
 
U nas na forum majówek jest Angie - ona jest z W-wy i jak się czyta to co pisze o warszawskich szpitalach to aż sie włos jezy na głowie. Zapraszam cię na nasze forum to sobie pogadacie (maj 2006). Pozdrowienia. Tylko się pospiesz bo ona ma ternin lada dzień i moze potem jej dłuzszy czas nie być jak urodzi :)
 
głuszek właśnie nie wiem jak ta franca się nazywa, ona robiła mi usg w piatek jak mnie przyjeli i w/g niej dziecko ważyło niecałe 3kg i określiła 37tydz ciąży a we wtorek jak mi zrobili usg to był brak wód płodowych i silne oznaki przenoszenia i początki zamartwici płodowej, mała ważyła 3650 i to był 42tydz, więc chyba od piatku do wtorku takie zmiany są kur.... niemożliwe, ona jest taka ruda z długimi włosami, koło 50, ostro sie maluje, aha i jeszcze fajny jest Hejnar, a dr Nowak robiła mi zawsze ktg, zresztą ona sie bardzo opiekuje swoimi pacjentkami jak te przyjda rodzić, więc zupełnie nie masz się czego bać
 
dzięki jaga!
Ale właśnie czytałam program juwenaliów i nic tam nie ma o tym koncercie ,a slyszałam o nim w rmf-ie???????????????ic nie rozumiem, chciałam kupić dziś bilety
A jutro jest podobno na wiśle koncert???????
 
reklama
Do góry