reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Przychodnia jest na Mistrzejowicach, ale wymienione lekarki mogą też mieć dyżury gdzie indziej.
Ale gdybyście znały innych pediatrów godnych polecenia w tej części Krakowa (nie koniecznie Mistrzejowice), podzielcie się proszę wiedzą.
Dzięki.
 
reklama
Hej dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi, buziaki WAM za to!!!:sorry:


Mam jeszcze pytanie odnośnie gimnastyki dla ciężarnych. Polećcie proszę jakieś dobre ośrodki. Dokuczają mi głównie o straszne bóle kręgosłupa i mięśni brzucha. Podajcie też proszę ceny i jak możecie zakres ćwiczeń. Interesuje mnie gimastyka w wodzie,ale czy nie jeste przeszkodą, że nie umiem pływać:-p??


Pozdrawiam cieplutko, bo na polku tak zimno a ślicznie!!
 
dzień dobry! jak się Wam podoba dzisiejszy Kraków? nastrój jak przed świętami (pewnie w wigilie będzie plucha, szaro i deszcz :no:). My zaspaliśmy i dopiero dzisiaj jedziemy kupić Tymkowi buty na zimę (co za rodzice!! :szok:)
 
Yasmin, Kraków cudny, tylko czemu takie korki....:cool2:to już nie jest cudne;-) Możemy moja droga założyć klub wyrodnych matek my też jeszcze butów na zimę nie kupiliśmy. Jak Adaś wyzdrowieje to dopiero się wybierzemy na zakupy.
 
całe szczęście że ja chodzę na nogach do pracy ;-) k@siek - zdrówka dla Adasia (śliczne imię - mój brat ma tak samo, obchodzi imieniny w wigilie i dostaje zawsze najwięcej prezentów)
 
dzień dobry! jak się Wam podoba dzisiejszy Kraków? nastrój jak przed świętami (pewnie w wigilie będzie plucha, szaro i deszcz :no:). My zaspaliśmy i dopiero dzisiaj jedziemy kupić Tymkowi buty na zimę (co za rodzice!! :szok:)
no my musimy buty, spodnie od kombinezonu i czapę, bo ta zeszłoroczna troszkę maława :-) Majka po dwóch tygodniach chorowanie, stawianiu baniek (horror dla nas) wreszcie dochodzi do siebie, tylko słabizna że szok :-(
 
Hej dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi, buziaki WAM za to!!!:sorry:


Mam jeszcze pytanie odnośnie gimnastyki dla ciężarnych. Polećcie proszę jakieś dobre ośrodki. Dokuczają mi głównie o straszne bóle kręgosłupa i mięśni brzucha. Podajcie też proszę ceny i jak możecie zakres ćwiczeń. Interesuje mnie gimastyka w wodzie,ale czy nie jeste przeszkodą, że nie umiem pływać:-p??


Pozdrawiam cieplutko, bo na polku tak zimno a ślicznie!!

Fitness, siłownia Kraków - Aktualności

tu mozesz sprawdzic....co do basnow to hmm...musi byc czysty , a jak wiadomo to nie jest domena basenow...skoro nie potrafisz plywac to odpowiedni bylby dla Ciebie aqua park ,ktory jednak Ci odradzam, bo jeszcze jakies cholersto złapiesz! :D
 
reklama
witam sobotnio!

my już mamy buciki! Tymek odstawiony w nowych butkach do babci.. ja sprzątam, gotuję, a wieczorem IMPREZAAA!! idziemy na 40-stkę mojego brata :-)
 
Do góry