reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Syli, gratuluje!!! NIECH KLAUDUNIA ROśNIE ZDROWO! Nota bene śliczna Twoja córunia. Hih, urodziłas dokładnie o tej samej godzinie co ja:happy: Powodzenia!
 
reklama
WITAM KRAKOWSKIE MAMUSIE!
CZY SłYSZAłYśCIE O PRZYPADKU SEPSY W SZPITALU NA GALLA?
Zakażenie przeniosło się też na przychodnie na Galla, gdzie mam swojego stałego gina - Waltosia. Z obawy o dzidziule i mnie chcę PILNIE zmienić ginekologa - Proszę poleccie kogoś . Miło by było z okolicy centrum, Olszy, ale nie koniecznie.
Pozdrawiam
 
Ja prowadziałam ciażę u doktora Romanka - z tegoz szpitala.
Polecam prywatny gabinet ma na Urzedniczej, lub doktor Hosiawa Renata przyjmuje w medicoverze:-) ale nie ma praktyk w żadnym szpitalu.
 
Raczej zależy mi na znalezieniu lekarza z przychodni NFZ. W sumie po coś płacę te składki....i nie za bardzo dogadza mi obecnie sytuacja finansowa...:zawstydzona/y:
Plusem szpitala na Galla było nie odwalanie "hutrówki". I takiego też szukam. Choć teraz trąbią że zbliża się wyż demograficzny, co piąta babeczka na ulicy ma widoczny brzuszek!!:tak:! Więc nic mi nie gwarantuje że gdy wybije "godzina 0" położna zajmie się mną troszeczke z wyrozumieniem i skupieniem:sorry2:
 
APINA: A bym sie nie nastawiala na Galla po tym jak sie tam mamy po cesarce paciorkowcem zarazily,mowili na Tvn w weszly weekand.Trzy w powaznym stanie przewiezione na Uniwescytecki. Ja tez bym zmieniela lekarza jakby moj byl z tamtego szpitala. Ja chodzilam kiedys do Rylskiej tej samej co GAGA,ale pozniej nie wiem po jekis zawirowaniach przepisali mnie do Dr Derwisz tez bym polecila,starsza pani ale bardzo fajne na pewno pracuje w Zeromskim,przymuje w przychodni na Zlotej jesieni 1 dzien i na Kolorowym kiedys 4 razy teraz nie bylam dawno,ale musze sie na termin zapisac do niej,ale sa takie terminy ze szkoda gadac i na pewno prywatnie na Olszy,gdzies mialam wizytowke.
GAGA witam dawno sie nie slyszelismy,pamietalas mielismy sie spotkac w wakacje,ale czas nie dopisal niestety
 
Aga oj pamiętam, strasznie miałam zakręcone te wakacje, niby jestem nauczycielką, a praca była do początku lipca, potem remont, 10 dni wyjazdu i po powrocie zagonili mnie do ukłądania planu lekcji, a pracuję chyba w największym gimnazjum w Krakowie, więc było koszmarnie, wogóle coś nie wyrabiam, każdy łikendzik zajęty, ciągle coś, już mnie to wkurza
a może któraś z was ma ochotę umówić się w anikinie ?? maluchy się pobawią
 
I ja polecam Dr. Ewę Ryskalę...:tak:
Sama trafiłam do niej po przeczytaniu Twoich opini o niej gaga na którymś z wątków.
Jestem bardzo z niej zadowolona, przyjmuje tak jak pisłayście na os. Złota Jesień.
Również Krystynę Derwisz bym poleciła, to jest mama mojej koleżanki z podstawówki, w sumie ja sie u niej nie lecze, ale moja mama i jest strasznie zadowolona. :tak:;-)
gaga a mozna spytać, bo gdzies mi coś dzwoni, że Ty rodziłaś w Rydygierze? Czy sie mylę?? A no i jeśli w Rydygierze, to jakie masz opinie o Tym szpitalu, bo sie nad nim zastanawiam
 
reklama
Ataata ja rodziłąm w Żeromskim i gorąco polecam, w Rydygierze leżałam dwa razy w ciązy i też byłam zadowolona, rodziłabym tam, ale lepsza jest opieka nad maluszkiem w Żeromskim (więcej specjalistó) i to przeważyło, a Ryskala jest też w Żeromskim, żadko bardzo ale jest
a tak przy okazji, możesz mi powiedzieć jak ona przyjmuje teraz na Złotej jesieni, bo musze się do niej w końcu wybrać :zawstydzona/y:
 
Do góry