reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Yasmin gdzie kupiłaś buciki, bo ja szukam rozmiaru 22 schodziłam masę sklepów i kupiłam tylko takie byle jakie na sanki. Nic fajnego nie znalazłam, jak były fajne to znów rozmiaru niet. Zależy mi na tym, żeby były jak najbardziej miękkie bo te co mamy to jak narciarskie... A jak tam po imprezce?
 
reklama
Yasmin gdzie kupiłaś buciki, bo ja szukam rozmiaru 22 schodziłam masę sklepów i kupiłam tylko takie byle jakie na sanki. Nic fajnego nie znalazłam, jak były fajne to znów rozmiaru niet. Zależy mi na tym, żeby były jak najbardziej miękkie bo te co mamy to jak narciarskie... A jak tam po imprezce?
wiesz co my w zeszłym roku kupiliśmy Majuli takie
91404-774.jpg

takie mało dziewczęce, ale nic innego nie było, własnie to chyba rozmiar 22 albo 23 i w zeszłym roku były znim problemy, ale butki Bartka polecam, są na prawdę super
hehe ale reklama :-)
 
witam!

kupiliśmy butki w Deichmanie; jakiejś włoskiej firmy (nie pamiętam nazwy); kolor bordowo-różowe (nie było wyboru) a że numer spasował 23. to wzięliśmy od razu.

impreza suuuuper.. nawet wypiłam kilka drinków (wódka plus cola) - w niedzielę więc leczyłam kaca ;-)
 
Witam Krakowskie mamusie :)
Chciałam Was spytać o dobrego pediatrę, najlepiej alergologa lub dermatologa. Mojego Frania zsypało :/ i na nozkach pojawiły się szorstkie plamki,m plus szorstkie policzki. Macie namiary na jakiegoś dobrego specjalistę??? Będę baaardzo wdzięczna
 
Dziewczyny Gdzie W Krakowie Znajdę Dobre Usg???????????? Nie Intersują Mnie Prywatne Przychodnie Tylko Z Nfz. Chce Dowiedzieć Się Płeć Dziecka I Potrzebuje 100%pewności. Słyszałam O Usg Cyfrowym Gdzie Zdjecia Wychodzą Jak Prawdziwe. Poradzcie Prosze.
 
reklama
Apina jeśli chodzi o USG na NFZ to polecam Gemelli http://www.gemelli.pl/usg.html (ale to moja opinia, ktos inny może nie być zadowolony), która ma podpisany kontrakt z funduszem, no i jeśli chodzi o Gemelli to najdokładniejszy sprzet maja podobno na os. Jagiellońskim. Ja tam robiłam swoje USG i jestem ogólnie zadowolona, choć płci nie dowiedziałam sie dość szybko, bo dopiero w 8 miesiącu, wcześniej poprostu nie było 100% pewności tylko 80%. Zalezy tez na jakiego lekarza trafisz... ja robiłam u dr. Rojka. Może wygląda "zimno" i troche tak nie za przyjacielsko, ale usg robi fajnie, nawet żartem rzuci, no i dostałam od niego zawsze jakieś fotki gratis ;-)
No ale to jest zwykkłe USG 2D, bo na fundusz to chyba nigdzie nie robią 3D/4D
 
Do góry