reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Sprawa jest taka: mamą jeszcze nie jestem...chyba jestem w ciąży...mój M. mieszka w Krakowie, ja póki co 80 km od Krakowa...póki co, tutaj mam pracę...ale jak się okaże,że jestem w ciąży, to za 8 m-cy mogę być mamą z Krakowa...więc może mnie stąd nie przeganiajcie jeszcze, co???:tak:
 
no to pięknie tu cisza zapadła
kochane mam do was dwa pytanka
po pierwsze możecie polecić jakiegoś dobrego gina do prowadzenia ciąży w okolicach ruczaju?
po drugie wiecie może gdzie w Krakowie prowadzone są jakieś zajęcia dla dwu-trzylatków coś w rodzaju rytmiki, gimnastyki, albo aerobik dla mam z dziećmi, może znacie jakąś stronkę ??
no i co u was ?? jak te upały ?? my z majką się rozpływamy
 
Witam wszystkie mamusie z Krakowa i nie tylko :-). Jestem tutaj od godziny i jeszcze nie za bardzo umiem się poruszac po forum.:sorry2: Mam na imię Aneta i jestem szczęśliwą mama 16 mc Oliwii . Jestem pewna, że z Waszą pomoą szybciutko się tu zadomowię i nawiąże nowe znajomości. Pozdrawiam Antennos ;-)
 
Witam wszystkie mamuśki z Krakowa i te spod Krakowa, dojeżdzające do Krakowa, itp. Jestem szczęśliwą mamą 16 mc Oliwii i zupełnie przez przypadek trafiłam na to forum, zarejestrowałam się zalogowałam i próbuje się tutaj po mału jakoś odnaleść:rofl2: Mam nadzieję, że po mału się tutaj zadomowię a z tego przypadku bedą jeszce fajne znajomości. Pozdrawiam :-)
 
Witam wszystkie mamusie z Krakowa i nie tylko :-). Jestem tutaj od godziny i jeszcze nie za bardzo umiem się poruszac po forum.:sorry2: Mam na imię Aneta i jestem szczęśliwą mama 16 mc Oliwii . Jestem pewna, że z Waszą pomoą szybciutko się tu zadomowię i nawiąże nowe znajomości. Pozdrawiam Antennos ;-)
witamy nową mamuśkę
napisz skąd jesteś
a wy dziewczyny gdzie ?? wszystkie na wakcjach ?? nie wierzę !!!
ja za tydzień się bronię, jutro ide oddac pracę, nie ukrywam że troszkę jestem w strachu, tym bardziej że u nas remont i zero warunków do nauki
 
reklama
Witajcie Mamusie z Krakowa:-)
Faktycznie zapadła cisza:no::no:ojoj nieładnie!!!! Ja też obiecywałam poprawę i dopiero dziś mam chwilkę by coś napisać. MOja szefowa na urlopie a jak kota nie ma to myszki :rofl2::rofl2::rofl2:....
Dziś odżyłam bo na zewnątrz jest jakas znośna temperaturka, ale fakt ostatnie dni były nie do wytrzymania. Żal mi było mojej kochanej Zosieńki że musi spedzac takie dni w mieście. :sorry2::sorry2:
Gaga odezwij się a za tydzień czekamy na dobre wieści nt. obrony i może jakieś oblewanko (to tak niesmiało..). Prosze o więcej info nt. pracy i uczelni;-)
Witamy Antenos wśród krakowskich forumowiczek (zaznaczam niezdyscyplinowanych):-D, mamy nadzieje że ten wątek będzie nabierał jakiś rumieńców. Napisz coś więcej o Was, gdzie mieszkacie?
Sylwia gdzie się odpoczywało, pogoda raczej Wam dopisała. Ja tez z utęsknieniem czekam na urlopik, ale jeszcze mi trochę zostało.. Generalnie wakacje w mieście :no: i odetchniemy we wrześniu.
JA tak jak gaga prosze o info nt. jakiś zajęć dla takich 2 latków. Moja Zosia na codzień przesiaduje na placu zabaw z innymi dziećmi więc może jakoś jej ten czas upływa (ja pracuję od 9-17) ale czasem chciałabym jej uatrakcyjnić to siedzenie w Krakowie. Dobrze że przynajmniej weekendy można spędzic poza miastem u moich rodziców. Zaczynam doceniać posiadanie domu z ogrodem i pomieszkiwanie na wsi..
Mieszkanie na takim blokowisku jednak w upały przy małym dziecku daje nieźle w kość. Co wy na to ? Jakie macie sposoby na spędzanie czasu w mieście w takie dni jak były ostatnio?
Niestety nie znam ginekologów z okolicy Ruczaju. JA chodzę do Scanmedu na Al. Pokoju do dr JAchimczyk Prociak. Prowadziła moją ciążę i leczę się u niej od lat. Z tego co wiem mają dobrą opinię na temat sprzętu którym dysponują (usg itp.)
A co? Czyżbyś spodzewała się kolejnego potomka ????;-);-);-)

Uciekam pomalutku.
Postaram się odezwać jutro. Oddzywajcie się kobietki.
Buziaki
 
Do góry