reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

zosiewa ja robię matematykę podyplomowo na ahg, a oblewanko off cors, może uda nam się wybrać do knajpki bez dzieciaczków ?? zawsze to luźniej i nam się języki rozwiążą przi piffku
 
reklama
Przepraszam, że trochę nie na temat, ale zaginął piesek i może rozejrzycie się po waszych okolicach. Wklejam wiadomość z portalu labradory.info
"W podkrakowskich Zielonkach na ul. Bzowej zgubil sie labrador - czarna suka z zolta obroza.
Wlasciciele oferuja dla znalazcy nagrode w wysokosci 4000zl.
Na powrot suczki niecierpliwie czeka dwojka malych dzieci
tel. 606 321322 "
Proszę popytajcie może znajomych...
 
cześć mamy z krakowa:-)

Ja jestem jeszcze mamusią 2 in 1 :-) ale mam wielką nadzieję dołączyć do WAS w grudniu 2007;-)w tej chwili -GORĄCO POZDRAWIAM-trzymajcie za mnie kciuki:-)
 
Witaj Antenos...
muszę Ci powiedzieć,że bardzo dobrze trafiłaś...gratuluję Córeczki:-)
Uważaj, bo forum wciąga...pozdrawiam ciepło
 
Sprawa jest taka: mamą jeszcze nie jestem...chyba jestem w ciąży...mój M. mieszka w Krakowie, ja póki co 80 km od Krakowa...póki co, tutaj mam pracę...ale jak się okaże,że jestem w ciąży, to za 8 m-cy mogę być mamą z Krakowa...więc może mnie stąd nie przeganiajcie jeszcze, co???:tak:
nie przegonimy :laugh2:
a 80 km od Kraka to wcale nie tak daleko :-p
 
Dzięki Sreberko;-)
w ciąży niestety nie jestem...ale Kraków jest mi bardzo bliski, więc może tutaj z Wami pozostanę...
miłego dnia życzę,
buziaki
 
Witam się serdecznie.
Drogie mamusie może Wy mi pomożecie, bo szukam gimnastyki w wodzie dla ciężarnych w Krakowie. Nie wiecie przypadkiem czy coś takiego istnieje a jeśli tak to gdzie?
 
reklama
witam kochane moje krakowianki :-)
obroniłam się na 6 :-D i już luuuuuuuuuuuuuuuuz kończymy remoncik i w sobotę jedziemy na wakację
Weroniczka nic nie wiem o takich basenach, poszperaj na necie powinny mieć stronki jeśli istnieją
kassika a witak witaj, pisz co u siebie i jak maluch się rozwija
a jeśłi chodzi o spotkanie, to ja bym chętnie ale chyba po 15 sierpnia, teraz mamy sajgon remontowy, ale bym strasznie chciałą się z wami spotkać
 
Do góry