reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Dziewczyny ale fajnie cos sie tu zaczyna dziać:-) Mieszkam juz teraz pod Krakowem ale dojechac do Krakowa to zaden problem proponowałabym jakas sobote lub niedziele.
Mieszkam w Szczodrkowicach pod Krakowem:-D
A na miejsce spotakanie to chyba najlepsze beda Błonia albo moze ZOO?!?!
 
reklama
witam po długiej przerwie,
od poniedziałku mam przymusowy urlop i miała wiele planów związanych z tym a tu.... Miłosz ma ospę , od niedzieli go wysypuje,
ale i tak długo sie trzymał , w naszych okolicach ospa buszuje od 2 miesięcy.
megusek zgadzam się w 100% co do szpitala na Strzeleckiej, byliśmy tam kiedyś z Igorkiem i po dwóch godzina wypisaliśmy dziecko na żądanie,
poza tym każdy kto tam trafi łapie rota, nie znam jeszcze dziecka które wyszłoby z tego szpitala w terminie lub nie złapało czegoś.:zawstydzona/y::no:
Natomiast bywaliśmy w innych szpitalach i obyło się bez jakichkolwiek problemów.
 
Oj ja mam bardzo odmienne zdanie o Szpitalu na Strzeleckiej uwazam ze jest super i jestem zadzwiona waszymi opiniami wszystkie które wcześniej słyszałam były bardzo pozytywne:tak:
 
haha ZOO hmmm jak byliśmy tam chyba 3 tygodnie temu to na drugi dzień miałam całą twarz spuchniętą i wysypaną bo złapałam uczulenie na ścierściuchy, zresztą myślę że jednak na Błoniach czy w parku jordana uda nam się pogadać w zoo nie bardzo
jak tylko oddam pracę dyplomową to wezmę się za jakieś planowanie spotkanka co wy na to ??
 
WITAM WSZYTSKIE MAMUSKI I ICH POCIECHY....
Troche mnie tu nie bylo ale mam problem z natem.... ;(
Mieszkamy teraz na ruczaju zaraz obok pasazu na Bobrzynskiego moze jest jakas mama z okolic??
Co z naszym spotkanie??
Ja narazie jestem tylko z Dawidkiem bo Olgunia wyjechala na miesiac do babci.....
Wlasnie jestem w trakcie poszukiwania niani i pracy mam nadzieje ze juz niwedlugo zaczne gdzies pracowac wiec zbierac sie laski zbierac i widzimy sie z dzieciaczkami...
Zdecydujcie gdzie i kiedy bede tu jutro to sobie poczytam
BUZIACZKI dla wszystkich
 
cześć
byliśmy dziś z Majulką na pokazie lotniczym, mała zachwycona jutro też idziemy :-) szkoda tylko że wstęp 10zeta :sorry2: ale warto, mała troszkę się bała bo głośno strasznie było, ale przyzwyczaiłą się

a co do spotkanka, to AWF jak najbardziej, najlepiej gdzieś gdzie można przed słońcem uciec
 
Witajcie!!!
Długo mnie nie było, ale ostatnio mam mnóstwo pracy :crazy:a jak wracam do domku to czeka na mnie stęskniona Zosia i jakoś niezręcznie mi wtedy siadać przed komputerkiem. :no:
Ale obiecuję poprawę:-D:-D:-D
Jesteśmy własnie po trzydniówce:-( ale szczęśliwie chyba juz minęła. W sobotę wieczorem to był jakiś koszmar:crazy:Zosia miała 39,6 st gorączki. Bidulka do wtorku męczyła się z temparaturą. Na szczęście przy tym wirusie nie ma innych objawów, więc mam nadzieje że lekarka dobrze ją zdiagnozowała. Czekam teraz tylko żeby jej jakaś wysypka wyszła (podobno w 4 dobie się pojawia) i ma trwać 2 doby. Było jeszcze podejrzenie o ospę :szok: ale mam jednak nadzieję że nie tym razem. Loli chyba to właśnie przerabiałaś???
Witaj Iza ! Wygląda na to że jesteśmy sąsiadkami :tak: Ja mieszkam na Raciborskiej w blokach Inter Budu Też nieopodal pasażu. Także mam nadzieję że wkrótce się spotkamy i poznamy z naszymi pociechami. Jak poszukiwania niani i pracy??? Pamiętam ten ból przechodziłam jakiś rok temu,ale ... znalazłam świetną nianię z pobliskiego Ruczaju i Zosia ma naprawdę dobrą opiekę. Spokojna idę na te 8 godzin do pracy. Zobaczysz i Tobie się uda:tak:
Megusek i jak tam wypad do kina. Kobieto koniecznie zrób coś dal siebie!! Z drugiej strony to pamietam jak miałam ograniczony czas dla siebie pomiędzy jednym a drugim karmieniem. Czasami nawet na zalawienie czegoś pilnego na mieście było za mało czasu. Tym bardziej że na nic było odciąganie pokarmu bo moja Zosia nie chciała pić z butelki (nawet mojego pokarmu):-D:-D:-D Musiał byc obowiązkowo cycuś. Ale z perspektywy roku widzę że to były cudowne chwile, takiej b;liskości z ta kruszynką nic nie zastąpi.
Gaga jak tam praca dyplomowa? FAjnie że udało Wam się zobaczyć samolociki, my niestety musieliśmy zmienić plany weekendowe przez choróbsko Zosi. Ale moze następnym razem .....???

Dziewczyny czekam na jakies propozycje w sprawie spotkanka.
JA teraz mam w pracy młyn ale na pewno postaram się coś zorganizować.
Szkoda że pogoda nam się popsuła. Jak nie upłay :rofl2:to znowu deszcz
ale może się coś wyklaruje
Buziaczki trzymajcie się zdrowo !!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam obecne i nieobecne mamusie
Ja ma w pacy włączone gg to w razie czego dajcie znać
 
reklama
Do góry