reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Zosiewa o dziękuje za zaproszenie, ale raczej wolała bym nie spotkać tam przypadkiem tego Pana...:laugh2::baffled:

A co do samopoczucia, to powiem tak, że czuje sie w miare... tzn mdłości i pawiki mi pomału przechodzą choć nie powiem, bo dziś znowu w kiblu wylądowałam. Ale to już chyba końcówki tego najgorszego okresu ciąży:-)

Miłej pracki

A pozostałym miłego dnia
 
reklama
Witajcie!!!!
Miło tu wpaść i zobaczyć jakiekolwiek wpisy. Dziewczyny może nareszcie się zmobilizujemy i zrobimy konkurencję innym aktywnym forumowiczkom??:-p
Sylwia zapraszamy zatem na wycieczkę do Krakowa:-) Ja na codzień pracuję do 17 więc na jakieś wspólne spotkanko umówiłybyśmy się może w jakąś sobotę?? Jakiś wspólny spacerek bulwarami wiślanymi??? Pakuj DoDo i przyjeżdżaj !!!! Moja Zosieńka będzie zachywycona kawalerem:happy:
Atata kto powiedział że musimy się spotkać na Szuwarowej? Możemy omijać to miejsce z daleka:-D:-D:-D
Megusek odezwij się "europejko" (czy raczej europejczyku??)
Sylwia Wojtusiowa napisz z jakiej części Krakowa jesteś? Jestem ZA spotkankiem i ploteczkami live
Apropos live. Wczoraj byłam na koncercie Genessis :-) w Chorzowie na stadionie śląskim. Ojoj!! Koncert genialny, ale nie pamiętam kiedy ostatni raz tak mi dolało:no:. Jedynie co mi zostało suchego na ciele to kawałek podkoszulka i kawałek bielizny. Wracałyśmy z przyjaciółką w samej bieliźnie. Musiałysmy komicznie wyglądać w samochodzie. Dobrze że nie zatrzymala nas policja:-D:-D
Miłego dnia zyczę
Wracam do pracy. Jeszcze 4 godzinki i weekend!!!!!!
 
cześć kobitki, oj ale mamy nowych mamusiek, super, może nas rozkręcicie ;-)
ja jeszcze w zaświatach i do żywych powróce jak zamknę ten rok szkolny, bo na razie jedno wielkie zamieszanie i kupa paierkó do zrobienia, no ale potem troszkę luzu i ja za spotkankiem jak najbardziej
 
dziewczyny nieznacie kogos kto czasem chcialby sobie dorobic i ma wolny czas chodzi mi o angliste lub przewodnika ang. ??
 
Oj jak najbardziej jestem kobieta Zosiewa! ;-)Kurde fajnie na taki koncert pojechac....ja karmie piersia i marzy mi sie wyjscie do kina...takie przyziemne ;-) Ale zaczelam odstwiac....
 
reklama
Rozruszalo sie tu troche.Mi siadl komp w domu,to moge tylko zerkac ze szkolenia.

Na spotkanko na pogaduchy i kawke i ja sie pisze dziewczyny tylko teraz jestem wolna dopiero po 16 godz i weekandy!!!!
GAGA witaj zza światów!!!
 
Do góry