reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Znajoma ja mieszkam też niedaleko Placu Imbramowskiego :) Chodze na spacery do parku w Dworku Bialoprądnickim, chodzisz tam? Chodze też do parku Wyspiańskiego.
W Dworku jest fajny plac zabaw i mnóstwo dzieci, tam mógłby bawić sie twój synuś z rówieśnikami :)
 
reklama
k@siek no i jak ???
moje dwie koleżanki też maja teraz problemu z karmieniem, obie po Ujastku, wogóle ich tam nie nauczyli karmić i chyba skończa na butli, jedna bardziej z wyboru, a druga chyba sie podda. Daj znać jak tam mały i jak waga
 
Dzięki gunia za radę!!!! Narazie stosuję okłady z Maltanu i jest ciut lepiej, jak mi to nie pomoże to spróbuję z tym filoletem.
Czy jak wyleczyłaś tę pierś to pojawiło się więcej pokarmu czy dalej miałaś niższą produkcję?

Gaga
Adaś już przybiera, nie dokarmiam go ale w dzień to cały czas je... nawet nie mam pół godziny przerwy. W nocy za to budzi się ze tylko 2 - 3 razy na jedzonko no ale w nocy to mam dużo pokarmu więc się najada.
 
k@siek widzisz wychodzicie na prostą :) Majka pamiętam że od 17-20 wisiała przy cycu z przerwami 10min :) w nocy co 1-2h sie budziła :)
 
K@siek cieszę sie, że już lepiej. Jak wyleczylam pierś to pokarmu bylo tam mniej jeszcze przez ok. miesiac, ale z dnia na dzień coraz wiecej, az sie unormowalo.
 
K@SIEK trzymamy kciuki dalej....
ale się dziś pporyczałam, żegnałam męża na 2 m-ce :( :( pojecał do szkocji :( :(

a my prawdopodobie od jutra znoawu na wieś

catherinko do kiedy mozna składać wnioski o zasiłek rodzinny ??
 
reklama
o kurcze jaga współczuję, ja tydzień rozłąki znoszę okropnie a co dopiero 2 miesiące :-[
 
Do góry