reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

jaga ja polecam tą co mam deltima kazoo waży 8kg więc nie dużo a rozkłada się do leżenia, co dla mnie było priorytetem bo Majula śpi jeszcze na spacerkach tu masz stronkę to sobie podejrzyj http://www.deltim.com.pl/kazoo.htm ja jestem z niego baaaaaaaaardzo zadowolona

ale wam dobrze z tym spaniem ja 10 miesiąc chodze niewyspana
 
reklama
Witaj Catherinka!
nie nie było troszke ,bo najpierw wyjechalismy na dlugi weekend a potem te upały , 2 dzieci w domu i miałam dość .
A apropo upałów zapowiadają na przyszły tydzień 36 stopni. ::)
Wózek ......ja polecam babydreams.Kupiłam miesiąc temu , jest naprawdę super ,
http://www.babydreams.pl/
Ja kupiłam w centrum w świecie dziecka, ale widziałam te na królewskiej w "niemowlaku"-tu był większy wybór
Głuszku Marysieńka jest przesliczna, ma takie słodkie spojrzenie....a do zobaczenia jutro na imprezce ;D
 
dziękuję wam za poradę!! i tobie Catherinko również!! pogoda dla maluchów jest straszna!! moja już złapała potówke ale na szczęście zeszła po kąpieli!! koncze sesje w tym tygod i wyjeżdżamy na wakacje, na wieś do prababci!! dotlenimy siebie i Małą!!

Dziś wybiło nam 4 miesiące!!! ;D
 
dzięki Loli :). Dziś się widzimy.... jestem padnieta... mała nie śpi od 2 w nocy (swoją droga ciekawe jak takie dziecko może tyle nie spać) - usinba osbie tylk okrotkie drzemki (wyje od rana, marudzi, wali kupy, wisi na cycu, trzeba ją nosić i husiać......) Mam dość. Chyba dziś padnę na tym panieńskim....
 
głuszek bidulko :) Majka tak miała dłuuuuuuugo z tym że mało marudziła, ale spało po 20-30 min w ciągu dnia
a i tak masz spoko że możez wyjść, ja niestety cyca nie mogłam zostawić a laktatorem nie byłam w stanie ściągnąć mleka choć miałam go full :)
 
ja kupiłam Aventu i ściągam jak mała śpi po kąpieli bo wtedy jest taka długa przerwa i musze i tak sciagnąc - zresztą wolą mieć zapas na wszelki wypadek -właśnie dzięki temu moge wyjsć i mężulow poda małej mleko
 
Ale u nas się cichutko zrobiło..........

na rozkręcenie:

A tu pozycje Marysi do uśpienia (albo jeszcze usypia przy cycu):





między cycami mamy najlepiej:




matka mnie męczy na brzuszku:



znowu mnie kąpią!!!!!!!!



po kąpieli jestem aniołkiem:

 
Głuszku ale śliczna ta Twoja córeczka ::)
Widać, że jesteś bardzo, bardzo szczęśliwa i... zmęczona ;)
 
głuszku ślicznie razem wyglądacie mała rośnie szybciutko!! a między cycuszkami to najlepiej śpi sie chyba kazdemu maleństwu, przede wszystkim czują się bezpiecznie bo bije im serducho mamy!! życzymy ci dużo sil i snu ;)

a wszystkim innym mamom cierpliwosci i ochłody, bo pogoda nas nie rozpieszcza!!
 
reklama
Marysieńka śłiczniusia :) taki bączek malutki......
ja w te upały zdycham a wy ???
Majka daje czadu, rozrabia, jęczy awanturuje się !!!!!!!! już nie mam siły momentami
 
Do góry