reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Krakowa

no witam nowe krakowianki,
nati/misio widzę że mamy komu kibicować :-) czekamy na pomyślne zapylenie:-D

my wrócilismy w nocy z wakacjo, było cudownie, 2 tygodnie na kaszubach, jeziorko lasy, domek z kominkiem, no i dwa dni na polatanie po Gdańsku i Gdyni, super
no a teraz do roboty :sorry2:
 
reklama
Witajcie
Aga- ja mam taka mala wioske w Pieninach, tam gdzie jest spyw Dunajcem, niedaleko Kroscienka,, tz moi rodzice tam mieszkaja, bo ja to w sumie juz od ponad 10 lat tam nie mieszkam,,, a zanim przeprowadzilam sie do Krakowa to mieszkalam w Nowym Targu,,,

gaga- fajnie ze ci sie urlopik udal:-)grunt to dobrze wypoczac;-) tylko najgorzej potem wrocic do rzeczywistosci;-)

A ja borykam sie ze zbuntowanym dwulatkiem i powiem wam ze czasem mam juz dosc:szok::szok:
pozdrawiam
 
gaga- a co sie stalo????
eh, czasem jak to mowia jak nie urok to e,,,,,...!!! wspolczuje ci tego pobytu w szpitalu, bo napewno nie nalezy to do przyjemnosci, mam nadzieje ze jez wszytsko dobrze,
trzymajcie sie
 
a jak sie czuje Maja???
gaga ty pracujesz w szkole dobrze pamietam???
mam pytanie czy wiesz na czym stoi temat nowej reformy:
chcialam sie zapytac o to czy wiesz jakby wygladala ten temat
ze 6 latki poszliby do podstawowki
 
no Majka juz dobrze, ale po 3 wymiotach była na skraju zapaści, na szczęście wszystko dobrze się skończyło
co do reformy, ja sku[piam się na uczeniu, bo to lubię robić, i staram się nie słuchac pierdół które wymyślaja na szczycie :-) no chyba że muszę ;-)
 
Kolorowych snów...
Usmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...


Gaga wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzin dla Majeczki:-D
 
reklama
Witaj Agutulka:-D jako nowa krakuska;-)
jak tam po przeprowadzce?wypakowani juz??
jak dzieciaczki???
w jakiej dzielnicy mieszkasz??
podoba wam sie Krakow???

wow ile pytań tak na raz heheheh
przeprowadzka ciagle w toku teście sie wynieśc nie moga bo ich mieszkanie remontowane trafili na dupy a nei fachowców
nie rozpakowana jestem juz prawie 2 tyg na kupie
krowodrza dzielnica
kraków oki
jeszcze w sumie nie pozwiedzałam
pracy szukam jakies logicznej i dupa nic niema ludzkiego :(((((
a dzieci od poniedziałku do żłobka i przedszkola
 
Do góry