reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

jak z Majką będzie ok, to na pewno w przyszłym tygodniu pójdę, mam ferie więc luzik :-) a jak się zacznie szkołą to na pewno we wtorki będe mogłą do południa
na razie mega katar i kaszelek, więc kiblujemy w domu
a ile ma twoja mała ??
wogóle to gdzie masz suwaczek z wiekiem Dominisi :-p wklejaj wklejaj:laugh2:
 
reklama
cześć dziewczyny;)
chyba jeszcze tu nie pisałam:unsure:(choc pewna na 100%nie jestem...) ale jeśli pozwolicie podczepie się na stałe do Waszego wątku.

Mieszkam koło Ikei(azory) i mam 7mc córeczke(prawie8) jest tu ktos z okolic??

Rozmawiacie o atrakcjach dla dzieci... moze wiecie coś o ciekawym miejscu w mojej okolicy? Ja na razie obczaiłam 2 place zabaw.. ale powiem Wam że marne bardzo.. (no i nie na tą pogodę:-D)

I jeszcze jedno pytanko: nie wiecie czy są w Krakowie jakieś zajęcia dla matek z dziecmi (oprucz basenu bo to już mamy obczajone;) ) takie żebym mogła kości rozprostować.. nie wiem cokolwiek: jakiś sport lub inne fitnesy;)

pozdrawiam i zabieraam sie za czytanie wstecz;D zeby troszeńke Was poznać;)
 
gaga a myslisz ze ja umiem taki suwak zrobic:zawstydzona/y::no:
moja Dominiczka ma skonczone 20miesiecy, co do ogrodka to fajnie bedziemys ie zatem pewnie spotykac we wtorki, wtedy jest ogrod doswiadczen:tak:

rysa witaj
ja nie z Twoich okolic wiec nic specjalnie Ci nie polece jedynie te rzeczy o ktorych pisalam juz
 
millaa a której z nas suwaczek najbardziej ci się podoba ?? jak podasz datę urodzin małej to mogę ci zrobić ;-)

Majka bidulka kaszle tak że aż ją wymiotuje:-(
 



jednak ten bedzie lepszy:-) jakos udalo mi sie to zrobic tylko nie wiem czy za kazdym razem mam to wklejac? gaga pomocy:zawstydzona/y:
 
milla musisz sobie kliknąć USTAWIENIA później z boku będzie EDYTUJ PODPIS i pojawi ci się takie okienko i tam muszisz kliknąć na takie małę żółte okienko jak na nie najedziesz to pojawi się WSTAW OBRAZEK i wklejasz ten link od obrazka
 
Trochę mnie nie było a tu proszę...

GŁUSZKU kochany, GRATULUJĘ i trzymam kciuki za chłopaka:)
Ty moja droga trzymaj kciuki za moje starania o rodzeństwo dla Adasia;)

Witaj Milaa, nasze Brzdące chyba w podobnym wieku mój Adas jest z 11.07.2006:)
 
reklama
milaa to twoja raczej jest w wieku mojej Maryśki niz pociechy gagowej. Twoja widze tez do Wiewiórek zapisana jak moja Marysia ale my na czwartek - no i mam nadzijeę ze się wreszcie z gagą po dwóch latach na BB i mieszkania na dwóch osiedlach obok siebie wreszcie SPOTAKAMY!!!!

K@siek to trzymam kciukaski za staranka!!! Myśmy się nie zdążyli zacząć starać hihihih. Miałam teraz od marca zaczac ale nie wyszło.... a raczej wyszło hihi
teraz mam pytanie a propo waszych pociech Milaa i Kasia bo mamy dzieciaki w tym samym wieku- napiszcie mi prosze ile wasze dzieci mówią. Jestem ciekawa bardzo bo u nas na majówkach strasznie te dzieciaki gaduły sa a moja to w sumie z 50 słow umie powiedzieć a wiekszość to mówi pierwsza albo ostatnią sylabę. Dużo gada po swojemu - czyli w języku suahili :-D Zdania proste układa ale w stylu mamo am da Ma bobu (mamo daj jeść Marysi bobu) - i ja nie wiem za bardzo czy to jest norma na 20 miesięcy czy jest ona w tyle i trzeba by ise wybrać do logopedy. Rozumie wszystko - potrafi pokazac palcem nawet taki rzeczy jak kaloryfer czy telewizor - wiec zna znaczenie takich słów. Pojecia abstarkcyjne tez kuma w sencie "za chwilę" na przykład. Ale to gadanie.....:-:)-:)-( Mam obawy że to jest na jej wiek za mało. Ona jest bardzo rozwinięta ruchowo - na poziomie 3 latka (chodzi sama po schodach, umie wejść na drabinkę, wspiąć się na stół, krzesło, parapet, skaka na dwóch nóżkach - próbuje na jednej, biaga, wchodzi po drabince na zjeżdżalnie). Manulanie jest tez bardzo rozwinięta i intelektualnie - np. ukłąda 12-elementwe puzzle. Wiec nie wiem czy ja nie przesadzam ale u po prostu jest taka różnica pomiędzy nią a niektróymi dzieciakmi w jej wieku że zaczynam się marwić
 
Do góry