reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Ja jestem:) gorące to to nasze forum nie jest:))))

Wpadam tylko żeby się pochwalić, że w październiku znów będę mamą:))) Bardzo się cieszę, że Adas będzie miał rodzenstwo a ja dwa skarby do kochania ale tez troszkę się boje jak to wszystko ogarnę...%-)
Dzięki Głuszkau za trzymanie kciuków, bardzo było skuteczne:DDD
 
Ja jestem:) gorące to to nasze forum nie jest:))))

Wpadam tylko żeby się pochwalić, że w październiku znów będę mamą:))) Bardzo się cieszę, że Adas będzie miał rodzenstwo a ja dwa skarby do kochania ale tez troszkę się boje jak to wszystko ogarnę...%-)
Dzięki Głuszkau za trzymanie kciuków, bardzo było skuteczne:DDD
K@siek GRATULACJE:-D:tak:;-):-):cool2::-D:happy2::-D.
Bedziesz miala prawie dwa latka roznicy miedzy szkrabami:cool2:
Na pewno sobie poradzisz,choc na poczatku bedzie troche trudno,ale sie zorganizujesz i poltora roku beda co dwa szkraby po domu lataly,
bedzie dobrze.
A taka roznica wieku jest chyba jedna z najlepszych dla rodzenstwa.
 
noooooooooo gratuluję, super nowina, my jeszcze poczekamy :tak: narazie Majka wyrabia za kilkoro dzieci :-D

ale tu rzeczywiście cisza, mnie jakoś wciągnęły problemy Zosiaczka, no i robienie dla niej stronki i aukcji, no i czasu brakło, ale mam nadzieję że w końcu tu się ruszy
wiosna idzie, jak się rozpogodzi to może spotkanko
 
no GIga w sumie też ma turbodoładowanie, jak czasem sobie pomyślę że było ich dwoje...może Ten na górze wiedział, że nie dam rady;-);-)
teraz się właśnie drze "mamuś, idziemy na babki!!!!" (wczoraj na babki chciała zabrać tatusia--brzmiało to nieco niebezpiecznie:-)) i nie pomaga tłumaczenie że pada deszczyk...idzie do okna i mówi "eee mamuś, nie pada strrasznie, idziemy, dawaj mi buty":-):-)
 
Dzięki dziewczynki!

Kasianka, ale to musi być super, jak tak pełnymi zdaniami dziecko mówi, już się doczekać nie moge kiedy mój Adas tak będzie mówił:)))
 
Witam mamy z Krakowa...

k@siek ogromne gratulacje! dasz radę, kwestia organizacji... Ja mam różnicę wieku między moimi chłopakami 2 lata bez miesiąca i jest ok, super sie razem chowają, choć to dopiero tak naprawdę początek...

a z tym mówieniem pełnymi zdaniami to uważaj bo jak zacznie to bedziesz chciała żeby choć na chwilke przestał :tak:;-)
 
reklama
Witam wszystkie krakowianki, właściwie dopiero pierwszy raz jestem na regionalnym :) coś tu cichawo troszki ;) Ja jestem z okolic Krakowa, moja Marysieńka urodziła się 06.10. 2007r w żeromskim, miała 2650g
 
Do góry