reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Krakowa

super ta akademia, wlasnie rozmawialam z babeczka ktora to prowadzi i bardzo mi sie spodobalo:tak: ale faktycznie drogie to jest, jutro chyba wybierzemy sie na probe i zobaczymy;)
 
reklama
wiecie co co do ceny, to nie wiem czy drogie czy nie, nie mam po prostu porównania, a że łakoma byłam na takie zajęcia już od dawna, tylko w Krakowie nic nie mogłam znaleźć, no to będizemy chodzić:-)
też się martwię czy zawsze będzie kasa, no ale jak na razie chodzimy
witaj millaa, skąd dokłądnie jesteś
 
gaga mieszkamy w Hucie tzn mieszkamy tu od 2lat, ja tez szukalam czegos takiego i chyba sie skusimy;-), jutro idziemy razno bo jest ostatni dzien otwary wiec zobaczymy a co do zapisow to tez myslam o czwartku:-) wiec moze bedziemy chodzic razem:-) a ile Twoj dzidzius ma? jednak Dominika nie pozwoila mi przeczytac wszystkiego wiec jestem niewiele zorientowana, wybaczcie:zawstydzona/y:
 
millaa ja też z huty :-)
jak się uda to jutro też idę, Majka ma 2,5 roku, więc nasz grupa będzie w czwartki o 17.15 chyba
 
gaga:-) to moze jutro sie spotkamy:-) fajnie:)
skoro jestes z Huty to moze Cie to zainteresuje a mianowicie:
na os Kalinowym jest ogrodek matki i dziecka, kosztuje grosze i tez sa rozne zajecia, my tam chodzimy:tak: tyle ze mnie interesuja bardziej takie zajecia ktore sa prowadzone przez kogos, tam tez jest cos takiego np rytmika taneczna, ogrod doswiadczen itp slyszalas o tym?
no to nasze dziewczyny moga sie razem bawic;-)
ja planuej jutro sie wybrac ale czasem to mam takiego lenia ze ciezko nam sie zebrac:crazy: no i zobacze jaka bedzie pogoda bo dojscie tam zajmie nam napewno dobre 20min
 
millaa słyszałam o tym ogródku, ale napisz coś więcej, co gdzie , kiedy i za ile :-) ja bardzo chętnie
jutro też nie wiem czy się zwlekę, ale może mi się uda, ja mieszkam na bohaterów wrzesnia więc muszę autobusikiem sie podrzucić
 
gaga wlasnie bylam na stronce Majki:-) śliczna jest:tak: teraz to jzu Was rozpoznam:-) ja mieszkam na Wysokim wiec do ogrodka mam zut beretem
o ogrodku mozesz poczytac cos wiecej tu
Fundacja HOMO HOMINI im. Karola de Foucauld
my chodzimy na rytmike i na ogrod doswiadczen, tyle ze tak jak mowie czasem ciezko nam sie wybrac:zawstydzona/y:
to moze umowmy sie na jutro na dywizjonu to sie zmobilizujemy:-):tak: co Ty na to?
 
gaga:-) to moze jutro sie spotkamy:-) fajnie:)
skoro jestes z Huty to moze Cie to zainteresuje a mianowicie:
na os Kalinowym jest ogrodek matki i dziecka, kosztuje grosze i tez sa rozne zajecia, my tam chodzimy:tak: tyle ze mnie interesuja bardziej takie zajecia ktore sa prowadzone przez kogos, tam tez jest cos takiego np rytmika taneczna, ogrod doswiadczen itp slyszalas o tym?
no to nasze dziewczyny moga sie razem bawic;-)
ja planuej jutro sie wybrac ale czasem to mam takiego lenia ze ciezko nam sie zebrac:crazy: no i zobacze jaka bedzie pogoda bo dojscie tam zajmie nam napewno dobre 20min
Ja tam bylam z Ola dwa razy kiedys przed wakacjami,fajnie byla.A od wrzesnia Ola do przedszkola to nie mam jak tam nawet podejsc,bo to 13 jest czynne jak dobrze pamietam.
Gaga ogrodek jest na terenie budynkow przy kosciele.
 
nici z naszego wyjścia dziś
Majka cała noc kaszlałą, a teraz czółko ciepłę, siedzimy w domu,
ale do ogródka się wybiorę idę czytać co i jak tam wygląda a do aak jesteśmy zapisane na czwartek na 17.15
 
reklama
gaga no to szkoda ze Maja sie cos rozlozyla, buziaki dla niej zeby szybciutko wyzdrowiala:tak:
my w ogrodku jestesmy zazwyczaj we wt i sr a do aak zapisyalysmy sie na wtorki na 17.15 nasze dziewczyny chyba beda nalezaly do iinych grup:-( ale generalnie bardzo mi sie podobalo, bardzo fajne zabawy experymenty super:tak:
gaga jak bedziesz sie wybierac do ogrodka to daj znac:tak:
 
Do góry