reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Krakowa

Zapomniałam o tym wątku...:baffled::baffled::baffled:


Ataata no to trzymam kciuki za szybki poród..
O hoho Loreta poród nie był ani szybki ani łatwy :baffled::shocked2: Jednym słowem masakra była ;-):-D

Ataata my chyba sasiadki,bo tez z huty???

mam nadzieje,ze pisze z takim posliskiem
waszych postow,ze juz
mozliwe,ze ty trzymasz
dzieciotko w ramionach:-):-D
Aga no sąsiadki sąsiadki:tak:
A no i jak pisałaś posta to faktycznie miałam już córciaka w ramionach...
termin miałam na.... 22 grudnia:-D a urodziłam 3 dni po terminie =25 grudnia;-)
 
reklama
WITAM Z POWROTEM PO DŁUUUGIEJ PRZERWIE, Widze że przybyło dużo Krakowianek :). U mnie dużo zmian (jak widać) będę teraz częstym gościem bo od lutego ląduje w domku na L4 i chyba szybko mnie wrócę do pracy. Pozdrawiam.
 
Kochane! Rozumiem, że jesteście zajęte, ale ja potrzebyję Was!!!!! Proszę o wskazówki co do dobrego gin z USG (do prowadzenia ciąży) w N. Hucie (w okolicach centrum a). Trafiłam do dra Skotnickiego. Niby OK, ale na USG wysyła mnie aż na Białoprądnicką odpłatnie. Proszę napiszcie kto się Wami opiekował podczas ciązy i gdzie rodziłyście. Jestem komp;etnie zielona w tych tematach w Krakowie....
 
makaoo ja nie odpisywałam bo nie znam dobrego gina z dobrym USG. Moge polecić dr Ewę Ryskalę -przyjmuje w przychodni na oś Złota Jesień (państwowo) świetna kobieta -polecam mimo iz przyjmuje na fundusz to jestem zadowolona (prowadziła moją ciąze)
USG robiłam u dr Rojka w przychodni Gemelli na os. Jagiellońskim NZOZ Ginekologii i Po?o?nictwa "GEMELLI" i ogólnie było oki.
co do szpitala to rodziłam w Rydygierze i jestem cholernie zadowolona:tak: a mój poród odbierała dr Monika Kopecka -prześwietna i kochana kobieta, niewiem gdzie porzyjmuje ale podejrzewam że raz w tyg w Rudygierze
Moje dziecko wlasnie lerzy na przewijaku a ja na szybkosci odspisuje:-D:-D;-)
 
Kochane! Rozumiem, że jesteście zajęte, ale ja potrzebyję Was!!!!! Proszę o wskazówki co do dobrego gin z USG (do prowadzenia ciąży) w N. Hucie (w okolicach centrum a). Trafiłam do dra Skotnickiego. Niby OK, ale na USG wysyła mnie aż na Białoprądnicką odpłatnie. Proszę napiszcie kto się Wami opiekował podczas ciązy i gdzie rodziłyście. Jestem komp;etnie zielona w tych tematach w Krakowie....
ja sie lecze op przepraszam juz nie teraz ciaze mi prowadza na białopradnickiej i jestem bardzo zadowolona
dojezdzam spod krakowa ale za nic bym gina nie zmienila!!
Ataata GRATULUJE!!!!!
 
Widzę ze Kraków się nie rozmnaża :cool2:
Bo cisza od roku na krakowskich wątkach :no:

Może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami z krakowskich szpitali?? Gdzie rodziłyście? Czy szpital spełnił Wasze oczekiwania?
 
O rety! Dzięki! Trochę spanikowałam, bo przez te przeprowadzki i rozjazdy co miesiąc bada mnie inny gin. Tak być nie może, muszę kogoś wybrać ostatecznie. Jeszcze raz wielkie dzięki! Już nie mogę doczekać się kolejnego usg, by podglądnąć maleństwo... teraz wszyscy - a zwłaszcza mąż - czekają na męskiego potomka :)) Pozdrawiam
 
reklama
oooo głuszek gratulacje.
trochę krakowianek przybyło ale wątek niezbyt wartki :-):-)
moje dziecko właśnie mi opowiada bajkę o czerwonym kapturku--przekomicznie zresztą (to ja babciu, to ja puk, puk czemu masz takie duże zęby:-D:-D) więc idę jej dalej słuchać ale będę zaglądać.
pozdrowionka
 
Do góry