reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Witam!

Kraków Nowa Huta/Czyżyny. Szukam tutaj "dobrego" pediatry, oraz zajęć dla dwulatków. Może ktoś mi coś poleci, doradzi?
Pozdrawiam!
 
I ja gorąco polecam szpital na Galla. Rodziłam tam Adasia i jestem bardzo zadowolona, życzliwi ludzcy ludzie tam pracują:-) :tak: Nie ma luksusów ale przecież nie o to chodzi. Jest tam świetna pediatra (dr Wrzosek) o każdej porze dnia i nocy służy pomocą. Mnie też prowadził dr Romanek i uważam że jest świetnym lekarzem, nie lekceważy pacjentek, konkretny, doświadczony lekarz, który nie nabawił się lekarskiej maniery... Jeśli kiedyś ponownie będę rodzić to tylko tam. Lekarza też nie zamierzam zmieniać. Pozdrawiam i życzę powodzenia:happy:
 
Witam Krakowskie mamusie!!!
Jestem Alina , mam 23 lata. Od 3lat mieszkam w Krakowie. Miło mi będzie poznać jakąś mamę z Krakowa i może się zaznajomić? :sorry2:
Spodziewamy się pierwszego dziecka.
Ech co za piękny okres......... :)
 
Czesc Dziewczyny!!!!!
Co tam slychac???
Moja ma zadawki na dobrego przedszkola,a jak wasze sie adaptuja???

Zajecia dla 2 latkow???
1- na os.Kalinowym przy kosciele jest Ogrodek dla malego dziecka i matki karmiocej
2- za os.Zgody za Urzedem Miasta jest Swietlica przy Domu Kultury
O obydwu miejscach slyszlam dobre opinie
A jesli chodzi o Zlobek znajona posylala przez pewien czas do Zlobka na Kazinierzowskim
 
I ja gorąco polecam szpital na Galla. Rodziłam tam Adasia i jestem bardzo zadowolona, życzliwi ludzcy ludzie tam pracują:-) :tak: Nie ma luksusów ale przecież nie o to chodzi. Jest tam świetna pediatra (dr Wrzosek) o każdej porze dnia i nocy służy pomocą. Mnie też prowadził dr Romanek i uważam że jest świetnym lekarzem, nie lekceważy pacjentek, konkretny, doświadczony lekarz, który nie nabawił się lekarskiej maniery... Jeśli kiedyś ponownie będę rodzić to tylko tam. Lekarza też nie zamierzam zmieniać. Pozdrawiam i życzę powodzenia:happy:

Ja rodziłam na Galla 11dni temu:))) zdecydowanie zgadzam się z Tobą, polecam ten szpital!!!! :-)
 
reklama
Do góry