reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Witajcie Krakowianki!
Jestem tu dziś pierwszy raz:zawstydzona/y:!!!! Do tej pory zagladałam na BB ale dopiero dziś się zarejestrowałam.
Mam 2 letnią córcię Zosię (właśnie dziś obchodzi urodzinki):-)!!!!!!!!!!!!!!!!
Mieszkamy na Ruczaju. Bardzo chętnie poznamy fajne mamy z jeszcze fajniejszymi pociechami;-).
Obiecuję że będę tu zaglądać. Pozdrawiamy!!!!!
 
Witaj Sylwia,
Fajnego masz synka. Musimy się koniecznie kiedys spotkać;-). Gdzie mieszkasz w Krakowie? My na Szuwarowej. Moja Zosieńka jest bardzo spragniona kontaktów z innymi dzieciakami. My z mężem na codzień pracujemy więc przesiaduje z nianią. Dobrze że teraz zrobiło się ciepło i często spędzają czas na placu zabaw:tak:
A co Ty porabiasz na codzien? Synek chodzi do przedszkola?
Pozdrawiam
 
Cześć Krakowianki ;-)

Ja też jestem z Krakowa, tzn mieszkam raz tu a, raz w Kalwarii Zebrzydowskiej, ale narazie przebywam od miesiąca w Krakowie. Dokładniej to w Nowej Hucie...

A wogóle to w sumie ja jeszcze nie "Mamuśka" a dopiero "Przyszła Mamuśka" :)

Zosiewa mówisz na Szuwarowej.... hmm znam troche to miejsce, to raczej takie nowe, prywatne osiedle... Spotykałam sie kiedyś z facetem właśnie z Szuwarowej:-p
 
Witajcie mamusie-Krakowianki :-D
Czy jest tu może jakaś mamusia która mieszka w okolicach Salwatora?
Mieszkamy w pobliżu Błoń a na spacerki chodzimy zazwyczaj do parku Jordana :happy:
 
reklama
Witajcie,
Ależ miło że mam jakieś fajne sąsiadki:tak:. W takim razie megusek musimy się spotkać. Moja Zosia cieszy się z każdej nowej znajomości :-)
Ja co prawda na codzień jestem starsznie zabiegana bo pracuję od 9-17:wściekła/y: (chyba najgorsze godziny pracy pod słońcem), ale teraz jak dzień jest dłuższy to można jeszcze trochę z tego dnia po pracy skorzystać. Może jakiś wspólny spacerek ?;-) Cos wymyślimy, prawda?
Joasiek zazdroszczę Ci spacerków w parku Jordana. W naszej okolicy niestety nikt nie zadbał o jakieś miejsca zielone. Są owszem place zabaw dla dzieci ale w takie dni jak teraz (kiedy temp. sięga 30st.C) marzę o ucieczce z miasta!!!!!!
Ale jak będziesz chciała się kiedyś wybrac na wycieczkę krajoznawczą po peryferiach Krakowa to zapraszamy na Ruczaj:laugh2::laugh2::laugh2:
Ataata zapraszamy na Szuwarową ;-)Jak się czujesz Ty i malenstwo w brzusiu? Ależ tęsknię za tymi chwilami.....
Pozdrawiam
Wracam do pracy
PAPA
 
Do góry