reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

cześć mamuśki
Aga ja uczę w szkole i maj/czaerwiec to istne szaleństwo, nie mogę wygrzebać się z papierów, do tego studia i pisanie pracy dyplomowej no i Majka off cors :-)

oj ale jak zakończę ten rok szkolny to spotkanko na bank, jak będzie łądnie to może w parku jordana ?? tam jest placyk dla dzieci, albo gdzieś w hucie jeśli macie blisko

a dzieciaczki kochaniusie
 
reklama
ha jestem genialna
a mowia ze farbowane blondynki sa jeszcze glupsze od tych naturalnych.... bo to sztuczna inteligencja.. hahahahaha
ale mam dzis humor...
 
hej Krakowianki...nie bylo nas troche bo 2 dni bylismy w szpitalu (obserwacja po szczepieniu bo byly niepozadane reakcje) i tam zlapalismy rotawirusa i tydzien leczenia na szczescie w domu...padam ze zmeczenia. A...wpadlam zeby Wam napisac gdyby- odpukac w niemalowane!!!- przyszlo Wam jechac z dzieckiem do szpitala nie jedzcie do Ludwika na Strzelecka....tam jest rota i fatalne warunki dla rodzicow.
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny!!!
Widze,ze jestescie zajeci dniem codziennym i nie zagladacie tu czesto.Ja tez nie bede miala tyle czasu,bo chyba od przyszlego tygodnia zaczynam szkolenie jak podpisze umowe,ale bede zaglada na 100-we.
Gaga co tam u Ciebie slychac,bardzo dawno Cie nie bylo!!!Jak tam Majeczka??Mam nadzieje,ze po zakonczeniu roku szkolnego beziesz zagladac czesciej.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE
 
reklama
Aga dzięki za pamięć
u mnie urwanie głowy, koniec roku to koszmar, do tego mam wychowawstwo, kończę studia, muszę napisać dwie prace, jedna już prawie pchnięta, na drugą nie mam tematu, miałam pisać z matematyki, a koleś chce żebym rozważyła problem ekonomiczny z punktu widzenia matematycznego, a ja zielonam z ekonomi :zawstydzona/y:
Majka rośnie, łobuzuje, kochana jest wprost nieprzyzwoicie, jutro jedziemy do zoo :-)

megusek najważniejsze że uż w domku, oj szpitale brrr przerażają mnie
Iza a co to za humorek ??

a to moja gwiazda
19018066do7.jpg


45748257zl0.jpg
 
Do góry