reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Czesc dziewczyny!!!!
Fajnie,ze jest ktos nowy.Internet mi cos ostatnio szwankowal,bo nie chciala mi wyskakiwac wogule stronka ani babyboom ani babyboom.forum.Ale mam nadzieje,ze nie powtórzy sie sie to wiecej.
IZA jakbys chciala to jak mam na razie sporo czasu to moglibysmy sie gdzies wybrac.A jesli chodzi o suwaczki to zaraz sprawdze i sie odezwe.
GAGA gdzie ty pracujesz,ze masz taka charowke z pracy??
 
IZA sciągnelam ci instrukcie z forum,mam nadzieje,ze sie polapiesz.
ps. jesli twoja pociecha konczy w tym roku np. 2 latka na końcu suwaczka musi byc 2,ja za pierwszym razem zrobilam w tym wlasnie błąd.
1. wejdż na stronę z "linijkami" np. lilypie - możesz też kliknąć na mój suwaczek - to ci się sama otworzy stona główna. Potem wpisz datę urodzin swojego dziecka i zrób sobie suwaczek (jeśli będziesz mieć jakiś problem to mogę szczegółowo napisać jak to zrobić).
2. następnie skopiuj adres url - to jest cała środkowa ramka,
adres do skopiowania czyli coś takiego:
3. wklej ten adres do swojego podpisu
4. i to wszystko!
Powodzenia (czasem suwaczek pokazuje się za którymś razem - więc się nie zrażaj!)
 
Dzieki serdeczne...
No jesli tylko masz ochote to ja jestem do niedzieli caly czas wolna bo Przemek codziennie pracuje do zamkniecia wiec jutro rano pewnie tu bede to mozemy sie umowic a jak nie to podaje meila OLGA.SROKA@interia.pl
pozdrawiam i przesylam buziaczki
Ps. Dzieki za informacje zaraz sie postaram dodac suwaczki
 
reklama
SYLWIA mam pytanie zalatwilas cos z tym przedszkolem,bo naprawde nie mialas ciekawej sprawy,ze Twojego smyka nie przyjeli.Bylas u starosty?Moim zdaniem to parodia,aby nie przyjac prawie 4-latka do przedszkola???

IZA mozemy sie umowic na czwartek jak ci pasuje i jak bedzie pozwalac na to pogoda??Gdzie teraz mieszkacie?Moglibysmy sie konkretniej umowic na gadulcu,moj nr gg to 5683087.
Maluchy sa slodkie,a miedzy naszymi dziewczynkami jest rok roznicy,bo moja tez grudniowa tylko,ze z 22.
 
Do góry