reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
głuszku a ja w łikendziki albo studia albo rodzinnie z małzem i małą czas spędzam :dry:
no ale w wakacje może jakoś prędzej się spotkamy
 
WITAM!!! Jestem mama Olgi (1,5 roku) i Dawidka (2 miesiace i 2 dni):rofl: Niedawno przeprowadzilismy sie tu z dziecmi i mezem i szczerze mowiac strasznie mi sie nudzi bo non stop siedze tu sama z dziecmi a maz pracuje.... Pozdrawiam
IZKA
 
WITAM!!! Jestem mama Olgi (1,5 roku) i Dawidka (2 miesiace i 2 dni):rofl: Niedawno przeprowadzilismy sie tu z dziecmi i mezem i szczerze mowiac strasznie mi sie nudzi bo non stop siedze tu sama z dziecmi a maz pracuje.... Pozdrawiam
IZKA

Witaj Iza a gdzie dokładnie miszkasz ?? no i wogóle powiedz coś o sobie
a przy takiej różnicy wieku to chyba nie da się nudzić :-D
 
Narazie mieszkamy w hotelu do konca tego miesiaca ale juz jestem zainteresowana kilkoma mieszkaniami w hucie i na podgorzu... Narazie jeszcze nie wiem gdzie bedziemy mieszkac.Mam nadzieje ze gdzies blisko rynku bo uwielbiam tam spacerowac z dzieciaczkami. Pozatym to jestem mezatka od prawie 3lat mam codowna coreczke Olge Natalie (ur.8 grudnia2005) i synka Dawidka (ur.25marzec2007) Moj maz pracuje jako kelner w restauracji Sphinx na rynku i w galerii krakowskiej. Przeprowadzilismy sie z Warszawy... Co chcecie jeszcze wiedziec???
Pozdrawiam
Ps.Mozna sie nudzic i kota zaraem dostac ja juz czasami mam dosc wszystko mnie wkurza i wogole...
Dobrze ze was znalazlam moze teraz bede miala od czasu do czasu mozliwosc zeby z kims pogadac bo mojego meza nie ma po 12 godzin dziennie i juz czasami nie wyrabiam ...
Ps.Czy zna ktoras z was dobrego pediatre moze byc prywatny i gdzie moge isc z malym na usg stawow biodrowych????
 
iza w sphinx łoooooooooooooooo zostawiamy tam mega dużo kasy od kilku lat :-) wraz z napiwkami :-p uwielbiam tamtejsze jedzonko, jest pycha, no dobrze jest mieć znajomego kelnera, koniecznie musimy się zapoznać ;-)

co do usg stawów biodrowych to my robiliśmy w szpitalu na strzeleckiej, a jeśli chodzi o pediatrę to chodzimy do przychodni a jak coś się dzieje to chodziliśmy do pediatry ze specjalnością homeopatia gdzieś koło Łazarza

ja mieszkam w hucie no i cieszę się bo tu zielono więc jest gdzie z maluchami chodzić, koło rynku mój mąż mieszkał ale ja bym nie chciała z małą, co innego za czasów studenckich :-D
 
Hej no to swietnie wiedziec ze ktos jeszcze oprocz mnie potrafi obzerac sie sphinxem prawi codziennie... Moze sie tam kiedys spotkamy....
Jak bedziesz miala czas i ochote to mozemy sie tam wybrac jak tylko pogoda nam na to pozwoli nawet w tym tygodniu...
Tylko niestety musze szukac tego cholernego mieszkania ;( Mam nadzieje ze wkoncu cos znajde bo narazie nie ma nic......
 
Iza w tym tygodniu odpada do wakacji mam urwanie głowy w pracy, nie ma szans, ale później jak najbardziej, my ostatnio nie odwiedzamy bo ten na płycie rynku się spalił, nie wiem nawet czy go już otwarli, a poza tym nasze fundusze się uszczupliły, ale jak jadamy na mieście to głównie tam :-)
 
reklama
Do góry