reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
ale za to dziś upały tropikalne... i też niedobrze, siedzimy w domu na razie, może pod wieczór sie wynurzymy z naszego chłodnego mieszkanka...
 
KASIANKA dziesiaj bylo bardzo upalnie,jutro ma tez podobno byc tak samo.Ciekawe jakie lato nam sie szukuje???
Puscitko jest ostatnio u Nas
 
oj puściutko, puściutko, jakoś nam się rozmowa nie klei, no szkoda, bo tak mamy do siebie niedaleko

może jakos zaczniemy pogawędki
 
Dziewczyny mam pytanie!!:-):tak:
Gdzie wychodzicie na spacer z pociechami, nie liczac plac zabaw???
A bylliście w Anikinie może???
 
Dziewczyny mam pytanie!!:-):tak:
Gdzie wychodzicie na spacer z pociechami, nie liczac plac zabaw???
A bylliście w Anikinie może???
my miałayśmy spotkanie sierpniówek w anikinie, bo pogoda była wredna, dziciaki bawły się super, ale dla nich to 1-2 godziny góra, po padają jak muchy ze zmęczenia

a my zazwyczaj na alejki, do parku, plac zabaw, chociaż ostatnio to zazwyczaj spacer po sklepach i zakupy, bo po pracy nie ma czasu na osobny spacer i zakypy :confused:
 
GAGA jakbys miała kiedyś troche czasu i ochoty to moglibyśmy się spotkać dziewczynki by się pobawiły,a my pogali,bo oby dwie mieszkamy w Hucie????
 
a ja wczoraj sie dowiedzialam ze do zadnego z trzech przedszkoli doda nieprzyjeli znow!!!!!!!!! ale teraz zrobie jazde w poniedzialek idziemy do burmistrza wieliczki.
 
reklama
GAGA jakbys miała kiedyś troche czasu i ochoty to moglibyśmy się spotkać dziewczynki by się pobawiły,a my pogali,bo oby dwie mieszkamy w Hucie????

no ja bardzo chętnie, na razie mam kocioł w pracy, ale mam nadzieję że się niedługo skończy i wtedy się umówimy, nie ma problemu, brakuje mi właśnie (a raczej małej) kontaktu z dziećmi, bo te niektóre jak są na placach zabaw z matkami(lub babciami) to koszmar, nie rusz tego nie rusz tamtego, nie dawaj dziewczynce bo ci zepsuje np. grabki qrwa !!!!!!!! zjedz coś, napij się, nosz faken w tyłku mam taka zabawę
najgorsze są niektóre mohery
więc ja bardzo chętnie się spotkam żeby Majtencja się pobawiła, a my ploteczki
 
Do góry