reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hey. z kawką się dołączam :-)
pewnie Kamilka, jak ma tylko katar i to taki wodnisty to się nic nie dzieje, a jak kaszle tylko rano to pewnie mu po nocy spływa po gardle. z Baśką to przerabiałam.
Mroziku, pozdrów Gabę i sama uważaj na siebie :-)
my dziś na świetlicę idziemy, młoda już od rana chodzi po domu i woła że chce do dzieci :-), pogoda też jest boska więc trzeba wykorzystać :-)
Sol jeśli Was tam odkopali to się zbieraj i przyjeżdżaj :-D
 
reklama
Witam
kamilka masz racje taki temat by się przydał.
Za prawie rodzące też trzymam kciuki.
Ja jeszcze przed śniadankiem i dzieci tez ale nie mogłam sie powstrzymać żeby do Was nie zajrzeć, jak już kiedyś pisałam to komp szwagra a teraz chyba będzie dwa dni w domu także może zajrze dopiero w poniedziałek ale za to dzisiaj jestem długo tylko, że z przerwami bo muszę prania powstawiać bo zebrało mi sie tego trochę
 
marla - odkopali nas ale ja mam dzisiaj komisję lekarską więc nie dam rady :sorry: M powinien być teraz w pracy a wziął specjalnie na dzisiaj opiekę żebym mogła iść. Po za tym muszę się wykąpać bo wczoraj o 19 się zjarnęłam że nie nastawiłam sobie termy na wieczór i nie miałam jak się wykąpać. A przed komisją muszę zajrzeć do jeszcze jednego żłobka i przedszkola żeby Karolę zapisać. Bo nie wiem jak z przedszkolem czy mi ją przyjmą a musi iść chociaż na pół roku do żłobka a w styczniu ją przeniosę do przedszkola albo przechodzi rok i do przedszkola.
 
marla - jak jeszcze jesteś to daj znać czy dzisiaj idziesz.

karola - jakoś nie widzę :-p

A mi się wczoraj zbierało że mi się @ zacznie a tu cisza - to poczekam grzecznie do czwartku :/ Pożyjemy zobaczymy czy @ przylezie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
my już po świetlicy, baśka padła jak zwykle, dzieciaki się dziś wściekały niesamowicie ;-) idę się z nią chyba położyć bo jakoś spać mi się chce.
 
A ja dzisiaj jestem happy. Dowiedziałam się o Karoli żłobek i przedszkole. Poszłam na komisję - w życiu takiego drętwiaka nie widziałam, gorsi są chyba już tylko w kostnicy :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wlazłam dzisiaj na górę jak chłopaki pojechali. Kolorki baaaardzo mi sie podobaja. Na razie chyba na raz jest malowane, ale pewna nie jestem. Mąż musi do nich zadzwonić i dopytać. Bo jak dla mnie to tak jak jest to super wygląda i nic wiecej nie trzeba. Ale bym chciała żeby można by było już urządzać sie na górze :sorry:
Mąż jak przyjechał z Filipkiem tez poszli poogladać. Im tez sie podoba. No i Filip na dzień dobry mówi, i jeszcze trzeba zaznaczyć i bach kredka po ścianie. Zmyło sie dobrze, pierwszy test farba przeszła :-D
 
reklama
ja też trzymam kciuki za Gabe - mam nadzieje ze jeszcze troszku wytrzyma :)

Sol - przyszła paczka???

kamilka- gdzie do dąbrowy masz blisko????:>:>:> może do mnie zajdziesz kiedyś :)
 
Do góry