reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witam w sobotę.

Ależ nam się pogoda popsuła:baffled:. Oby tylko z tego śniegu coś zostało,a nie chlapa znowu.


Wszystkim choraskom dużo zdrówka:tak:

Pozdrawiam i miłego weekendu życzę:happy:
 
reklama
a ja sie tylko przywitam smutno i spadam bo Gabi w szpitaliku i muszę jechać zmienić męża :-:)-:)-:)-(egzamin pod znakiem zapytania we wtorek bo nie wiem kiedy Gabi wypiszą :-:)no: opowiem jak juz wróci wszystko w miarę do normy
 
Joanna73
iwona.c28
Shiraaine
Masiula
kamilka87
asiulka271
mrozik_j
roberta_
kalka24
mamjakty
Rudson
misia.08
cina
AHaa
kraf83
juliasz
To lista dziewczyn z dostępem do wątku zamkniętego.
Jeśli któraś nie została dopisana - pisać do mnie to będziemy działać :-p

A w ogóle to Tesco super działa na dzieci - Karoli o mały włos łepek się nie ukręcił z ciekawości :-D:-D:-D
 
Czesc, ja juz w pracy, zwlec sie dzisiaj z łózka nie mogłam.W sobote nocka zarwana bo gosci mielismy, a wczoraj jak na złosc spac mi sie nie chciałao i ogladalismy z małzem "włatców móch" chyba do północy, no a dzisiaj taki niedobitek ze mnie ze szok:szok::szok:,
Shiraaine na moje dzieci tesco tez tak działa, tylko ze one juz sa starsze od twojej Karolci i czasmi siła perswazji nie działa:-D:-D:-D:-D:-D

Joanna o kurde, a co z Twoja Gabisia??? Napisz jak znajdziesz chwilke, zdróweczka dla małej ksiezniczki

Dobrzez z tym zamknietym, bo teraz to tyle psycholi sie czai ze starch nawet na forum dla mamuś pisac.
Odezwijcie sie bo zanudze sie w tej robocie:-D:-D:-D:-D
 
DZień dobry.


Jak dziś zimno brrry:baffled:. Tylko zakupy zrobiłam i nie mam zamiaru więcej z domu wychodzić.

Joasiu co sie dzieje z Gabi:confused::-(. Jak sobie radzisz? Kto jest ze starszymi dzieciaczkami? Przytulam i życze szybkiego powrotu małej do domku:tak:
 
Ostatnia edycja:
Info odnośnie Gabi na zamkniętym.
A ja mam dla was taką propozycję - szukam tematu na pracę inżynierską i ... więcej na zamkniętym.
 
witam Tak jesteśmy juz w domku ja jestem psychicznie zmaltretowana i mam tylko nadzieję ze teraz będzie lepiej Mamy oczywiście dietę a potem musimy za jakieś 3 tygodni zacząc diete bogatoresztkową .A wszystko to dlatego ze Gabi ma zaparcia i lekarka w szpitaliku zainteresowła się że raz tylko w sumie wczasi pobytu się zalatwiła i mamy na razie stosować dietę i czeka nas wizyta w poradni Gastrologicznej Tyle bo jestem padnięta :sorry2:
 
reklama
Hej.

Joasiu najważniejsze,ze jesteście już w domku, teraz będzie wszystko prostsze, dużo zdrówka:tak:


Pozdrawiam:happy:
 
Do góry