reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Filip jest właśnie alergikiem. IgE jest norma około 80, a on ma wynik 850. Już jak miał 2 miesiące to załapał pierwsze zapalenie oskrzeli z obturacjami. Wylądowaliśmy wtedy w szpitalu. Zastrzyków to nie zliczę ile brał do 3 roku życia. Teraz choruje mniej, ale i tak dużo. Bierze leki przeciwalergiczne, nebulizacje przy pierwszych objawach kaszlu. No ale tym razem sie nie wywinął i sie rozchorował. Właśnie czekamy na sanatorium. Może mu choć troszke pomoże.
 
reklama
Masakra jakaś z tymi alergiami...rozwijają się niemal u większości dzieci... mało znam rodzin gdzie jakaś alergia nie występuje...i jak tu temu przeciwdziałać???? naprawdę biedny mały, ileż się musi namęczyć.... ehh Mrozik, trzymaj się dzielnie, może on w końcu z tego wyrosnie. podobno niektóre alergie mijają po 6 roku życia albo koło okresu dojrzewania..
 
Witajcie,
Mrozik, współczuje chorób.....niestety zaczął sie zezon chorobowy i tak teraz bedzie:(
Trzymajcie sie
Bardzo mi przykro z powodu śmierci twojego taty:(........

Marla dla mnie to jakaś porażka i pomyłka wielka z tym żeby 5latki szły do szkoły!!!!!!!!!!!!!!1nie zgadzam sie z tym!!!

U nas piena pogoda..
chodzimy na spacery na grzybki jest super, taką jesień lubie:)
 
Hejka - to u mnie w tym roku raj - dziewczynki raz miały lekki katarek ale nie taki żeby nie iść do szkoły/przedszkola
Emilka jednak poszła do przedszkola i bardzo ładnie się zaaklimatyzowała i świetnie się tam bawi. Kaja w szkole - zerówce- też sobie świetnie radzi i w sumie nadal pracujemy w domu, raz w tygodniu cała zerówka ma basen a żę basen jest połączony z budynkiem szkoły... raj :). Wreszcie nauczyła się czytać to może samodzielnie robić zadania z podręcznika dla pierwszej klasy.
Ja ciągle pracuję i zaczynam mieć dość tego małego fochmistrza który mi wyje obok mnie bo Karola dzisiaj kończy przed 17 dopiero i się jej nudzi :/ kosmos z tym wyciem, mam nadzieję że jej szybko to przejdzie bo to jest niesamowicie upierdliwe :/
 
sol to tylko sie cieszyc ze dziewczynki zdrowe.

U nas po staremu,wrzesień miałam troche burzliwy bo az 2wesela:) prawie poszlam z torbami no ale wybawiłam sie za wszystkie czasy.
 
Hello dawno mnie nie było
komp mi padł 3 tyg bez .

U nas ok.chłopaki zdrowi szaleją,także wszystko po staremu buziki
 
U nas tez po staremu - tzn dzieci chore :-(

dzisiaj w echu jest artykuł o Wojtku z Krajna, który potrzebuje pilnie pieniążków na leczenie.
wrzucam artykuł dla chętnych
[h=1]"Wojtek Grzegorczyk z Krajna jest bardzo ciężko chory. Jego życie kosztuje 230 tysięcy. Pomóżmy![/h]
12-letni Wojtek z Krajna nie może liczyć na refundację drogiego leku na raka, bo… jest zbyt młody. Rodzice błagają o pomoc."
Wojtek Grzegorczyk z Krajna jest bardzo ciężko chory. Jego życie kosztuje 230 tysięcy. Pomóżmy! - 29 listopada 2013

 
Hejka. Jak tam w te wietrzne dni się trzymacie?
Mi się Karolina rozkłada chyba bo ciągle narzeka na krtań, a gardło blade... W poniedziałek chyba lekarz będzie :/
Za to Emilka jak kochała przedszkole tak się teraz pogniewała na nie i dzisiaj po przedszkolu stwierdziła że przedszkola nie lubi i jutro nie idzie... no nie pójdzie bo sobota :p Mam cały weekend na zażegnanie kryzysu :)
 
reklama
Do góry