reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witam, jestem tu nowa i mam nadzieje że mnie przygarniecie.
W kilku słowach coś o mnie: jestem mama 8 letniego Maksa i 14miesiecznej Melci, mieszkamy w Kielcach, obecnie na wychowawczym. Teraz korzystamy że pogoda powoli zmienia się na korzyść i planujemy długie spacery, problem w tym że nie mamy z kim chodzić i troche nam smutno :( pozdrawiam
 
reklama
Samotronka - a co z przedszkolem do którego dajesz dziecko? Pisałaś chyba że super? Co się stało że szukasz nowego? Coś z nim nie tak? napisz koniecznie
Zalewaja - witaj. Z której części Kielc jesteś?
My już wyciągnęliśmy zjeżdżalnie dzieciom. Ale było radości. I jeszcze puszczali bańki na dworzu, szkoda że tylko sobota była taka ładna
 
Witajcie :)

Ja też jestem tu nowa, na Waszym wątku. Jestem mamą 21 miesięcznej córeczki. Mieszkamy 37 km od Kielc. Udzielam się na forum BB od 3 lat. Chętnie poznam Was bliżej jako inne Mamy z moich stron.
 
Witam, jestem tu nowa i mam nadzieje że mnie przygarniecie.
W kilku słowach coś o mnie: jestem mama 8 letniego Maksa i 14miesiecznej Melci, mieszkamy w Kielcach, obecnie na wychowawczym. Teraz korzystamy że pogoda powoli zmienia się na korzyść i planujemy długie spacery, problem w tym że nie mamy z kim chodzić i troche nam smutno :( pozdrawiam
witaj witaj:)
pisz jak najwięcej w grupie raźniej:)
Samotronka - a co z przedszkolem do którego dajesz dziecko? Pisałaś chyba że super? Co się stało że szukasz nowego? Coś z nim nie tak? napisz koniecznie
Zalewaja - witaj. Z której części Kielc jesteś?
My już wyciągnęliśmy zjeżdżalnie dzieciom. Ale było radości. I jeszcze puszczali bańki na dworzu, szkoda że tylko sobota była taka ładna
a my przymierzamy się do kupna rowerka dla młodej

Witajcie :)

Ja też jestem tu nowa, na Waszym wątku. Jestem mamą 21 miesięcznej córeczki. Mieszkamy 37 km od Kielc. Udzielam się na forum BB od 3 lat. Chętnie poznam Was bliżej jako inne Mamy z moich stron.
a dokładnie skąd jesteś? tzn z której strony kielc??
 
reklama
julita, mieszkam 3 km od Nowej Słupi, tj. trasa Kielce - Ostrowiec Św. :-) Kielce znam w miarę dobrze, bo 3 lata tam mieszkałam studiując licencjat, a mgr robiłam zaocznie. Mieszkałam wówczas na Bocianku rok, a 2 lata na Os. Słoneczne Wzgórze :-D
Co więcej? Hmmm..... rodziłam na Prostej.

Dzięki Dziewczyny za miłe przyjęcie :*
 
Do góry