reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Czekolada dobra rzecz - ja jutro idę po 8 czekolad :-p A że przy okazji będę o pół kilo lżejsza po donacji to inna bajka :-p Powiem wam śmieszną rzecz - ja panicznie się igieł boję - ale tylko tych które są skierowane w moją stronę i to nie ja je trzymam :-D A krew oddaję honorowo - sadomasochizm dosłownie :-D:-D:-D
 
reklama
z teściówką to ostatnio sporo spięć więc nie będę o czekoladę robić następnych :p hehe :) :) - tymbardziej ze z kawałkami orzechów aaaaaa!!!!!!! przecież ja mam 20 kg do zrzucenia :/ o masakra - ale teraz to już po zawodach bo zjedzona :)


Sol - ja sie zaczełam bać przez okres ciąży..... bez kitu - do tej pory sie nie bałam w ogóle - ale jak mnie co 4 ry tygodnie kłuli to mi sie odechciało :/
 
Ja się zaczęłam bać w szpitalu jak leżałam na oddziale onkologicznym - babka zero wyczucia i mi przerwała żyłę - krwiak na prawie całą rękę - do dzisiaj mnie boli na to wspomnienie - babka się na mnie drze- oddychaj a po ręce krew cieknie strumyczkiem a ja coraz bledsza i bledsza a potem nie pamiętam :-p obudziłam się z zabandażowaną całą ręką od nadgarstka do barku - ładny krwiak, okazało się ze mi rozpruła żyłę na dodatek wyciągając wenflon - więcej mnie nie kuła - inna mi założyła na kostce bo w drugiej ręce miałam przez 4 dni wenflon i też miałam krwiaczka ale takiego 3x3 cm - sama sobie wyjmowałam wenflon bo się bałam :-p - ale zakłuć już nie wolno :tak: ani w miejscu ani poniżej :-D


Wiecie że bazgrzemy już 4 stronę dzisiaj? :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj ja też z wenflonami mialam przejścia - najpierw jak miałam wycinanego guzka - to mi cała kroplówka poszla obok i mi sie zrobiła buła wielkości dorodnego grejfruta :) :) - wcale nie czułam dopiero sie kapnelam jak zobaczyłam ze idzie obok, w ogóle 1 jaki miałam wbijany to prób a prób bo u mnie sie da tylko w nagdarstku wbić bo tak to mi żyły pękają albo sie w ogóle chowają i nic z tego :p - no i za 1 razem ale to nie pamietam czemu mi robili wbijali się z 3-4 razy w łokieć, potem przedramie a potem dopiero nadgarstek :/
i poźniej już na patologii czy coś bo leżałam 2 razy to mowilam ze w dłoń bo mi nie wbiją w zgięcie. No to sie jedna uparła i mi wbiła tyle ze mi sie zrobiło całe zgięcie siwe bolało jak skurczybyk skrzepy krwi i stwierdziłam ze pier..... i wyjełam sama ( byłam ze 2 razy ze coś się dzieje to WYDAJE MI SIE)

u mnie 2 gą strone :) bo mam ustawioną większą ilość postów na stronie :)
 
cwaniara :-p

Dziewczyny która jeszcze nie ma dostępu do zamkniętego - czekam do soboty i wysyłam listę do admina - pisać na pw.
 
ja też nie mam:)
co do kłuć, ja też jutro jadę zrobić sobie badanka, miałam jechać dziś, ale skleroza jestem i siku zamiast wylądować w kubełku wylądowało w sedesie. Zła byłam jak nie wiem bo specjalnie wstałąm wcześniej
 
reklama
Witam dziewczyny

widze ze popisalyscie wczoraj..

co do kluc i pobierania krwi sie nie wypowiem bo jak was czytalam to juz mi slabo bylo nigdy tak nie reagowalam w sumie zatrzykow igiel sie nie boje wrecz dostaje smieszka na ich widok ale jakbym zobaczyla jakeis rany albo co to chyba bym teraz padla...

na stazu mi sie raz to zdarzylo przyszedl pan po operacji i miem naswietlania bo mial rane otwarta i kosc bylo widac i jak ja to zobaczylam to zemdlalam ale byl szum wtedy kolo mnie :cool2::cool2::cool2: to byla jedna akcja a jak mam podobne to staram sie zrobic szybko i wyjsc:sorry2::sorry2::sorry2:

aha wczoraj caly czas mowili o pogodzie i ze alarm jest dla 5 wojewodztw o nadchodzace zawieje i zamiecie i ze jak nie trzeba to zeby nie wychodzic a teraz jest juz na cala polske:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Do góry