reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubiczanko humorek bedzie lepszy jak sie dowiem co sie dzieje ze mna,bede robic wyniki jak bede w kraju,wogole jakos tak kiepsko sie czuje,jestem z natury spioch ale teraz to wogole wstane zjem sniadanie i mnie zaraz muli na spanie szukam miejsca aby sie gdzies legnac nie wiem co jest grane
Dobrze ze Twoj mezulo cora zajmuje dobre i to a w kuchni pewnie sobie sama poradzisz:tak:

Wlasnie a gdzie Tichonkowa wcielo nie meldowala sie dzis a juz rano pytalam jak na angielski bylo

Uciekam do mezowskiego :-)
Spokojnej nocki
 
reklama
Lubiczanko mamy teraz dopiero PPS,poniewaz dopiero w poniedzialek jechalam odebrac akt urodzenia i zarejstrowac małego. w grudniu lecimy do Polski,i musimy juz skladac papiery o paszport.
Aniaa oby wszystko było w porzadeczku ze zdrowiem.Zrob sobie wyniki w Polsce mocz,krew.
Dobranoc.
 
hej, ja dopiero teraz miałam czas siaść

Dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień i nie włączałam laptopa, a wczoraj skonował się bo cosik zaniemógł.
Sporo sprzątania, obiad, pranie i oczywiście Zuzia. Mała troszke marudna była ale znośnie. A przed chwilą przy lampce balleysa nasmażyłam naleśników na jutro na krokiety.

Wczoraj wieczorem ozdobiliśmy okno na Halloween

Aniaa no masz racje, przebadaj się w Polsce dokładnie bo to dość niepokojąca sytuacja, ślicznego masz diabełka i śliczną wróżkę
Gliwa cudowny kościotrupek
Asienka_r oby Ani szybko się polepszyło
ViKamcia oj widze, że Emma bardzo silna, no ale Viki też taka była, pamiętam jak filmiki mi wysłałaś
Barmanka zdrówka dla Was

więcej nie pamiętam co komu, dużo napisałyście dzisiaj

Pozdrawiam i miłej nocki życze
 
hejooo!!!
a co to sie porobilo ze ja pierwsza????;-)

no nic witam sie i lece,musze szybko cos na obiad podszykowac,bo na kawke lece:-p...Szym lazi i pape drze,sniadania nie chce jesc tylko na dwor juz by szedl/...:sorry2:albo baje chce:baffled:....
Oszalec z rana mozna:-):-D

no nic milego dzionka zycze:-)
 
hejooo!!!
a co to sie porobilo ze ja pierwsza????;-)

no nic witam sie i lece,musze szybko cos na obiad podszykowac,bo na kawke lece:-p...Szym lazi i pape drze,sniadania nie chce jesc tylko na dwor juz by szedl/...:sorry2:albo baje chce:baffled:....
Oszalec z rana mozna:-):-D

no nic milego dzionka zycze:-)

Ewelcia ja byłam pierwsza:rofl2::-p
 
Ania, ale masz fajnego diabełka na dole.. :-) Wstawiałaś fotki na bb? bo nie widzę:-(
Z chęcią bym Ci oddała kilka moich nadprogramowych kg.:zawstydzona/y: Zrób jeszcze poziom hormonów. I stan cukrzycy - bo przy tym możesz czuć się śpiąca.


Lubiczanka, ale że co - do Dublina przyjeżdżasz? Bo nie doczytałam, a tak mi "świta" po poście do Margaritty.


Gliwa, wyrabiacie polski czy irlandzki paszport? Lecicie na święta do Polski?

AsienkaM, ja to do Ciebie pójdę na naukę pieczenia naleśników na krokiety.
:sorry2: Bo naleśniki jako tako potrafię piec, ale na krokiety to one się nie nadają - albo nierówne, albo koślawe, albo nieforemne, albo różnych rozmiarów. Patelnie mam dobrą.. tylko ja dupa wołowa jestem:zawstydzona/y:...
 
Witam się:-)
Czasu i weny pisać nie miałam tak jakoś wczoraj,ale podczytywałam:tak:
Aniaa też pomyślałam o nadczynności tarczycy:sorry2:Zrób sobie T3,FT4,TSH i TPO:tak:Ja jak miałam nadczynność to w ciągu 2 tygodni schudłam 9 kilo,jedząc więcej niż zwykle:sorry2:I ta senność to też przy nadczynności się pojawia
:sorry2:
Na engliszu daję radę i ...Margot zgadnij co ma do napisania:baffled::errr::oo::unsure:?
Młody się obudził,muszę spadać.Jeszcze powrócę:-D:tak:
 
reklama
helloł

Tichonkowa esey:-D dajesz laska dajesz:-)

barmanko
lubiczanka przyjezdza dzis do Dublina po swojego brata na lotnisko- jak zdązy to zahaczy o moj domek ;-)

ja mam dziś takie ambitne plany a póki co... nie zrobiłam nic :dry:

musze ruszyć du*** w końcu bo nikt za mnie tego nie zrobi



tymczasem babole
 
Do góry