reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko gratuluje pomyslnej wizyty:tak:
u mnie wlasciwie ok....od wczoraj boli mnie podbrzusze i plecy ale to dlatego,ze brzuch mi sie obnizyl i male cisnie do dolu....cisnienie prawidlowe.cukru w moczu dzis nie bylo jak tydzien temu....
dolozyli mi dzis tez insuliny na sniadanko,bo cukier znow ponad norme i juz powiedzieli,ze jak mi znow skoczy to mam dolozyc kolejne 2 jednostki,bo wizyta w szpitalu za tydzien....mam nadzieje,ze nie zdaze jakis wielkich dawek brac bo na razie jest 12 rano i 8 wieczorem.....
nooo to chyba tyle...ciezko mi sie lazi i to mnie najbardziej denerwuje....mam nadzieje,ze ten stan szybko zakonczy sie porodem bo inaczej kiepsko widze te ostetnie tygodnie:baffled:
 
reklama
Gastone:-D:-DO matko z córkami!:-D:-DTo masz patent:-DJa Cię podziwiam jak Ty dajesz radę:tak:To nie na moje nerwy raczej:sorry2::-D
Alex u mnie to moglam się do GP zgłosić,że chcę cytologię i ona mówiła,że zapisałaby mnie gdzie trzeba,ale,że ja miałam robioną w grudniu w Polsce to nie potrzebuję tutaj:tak:
 
Ostatnia edycja:
Anineczko tak to poczatek ospy , ciekawe czy mocno ja wysypie?
A powiedz mi jeszcze lykasz cos na te niskie cisnienie zeby sie odmulic:-D czy kawa ci pomaga. bo ja za kawá to nie przepadam,od czasu do czasu wypije ale to taka "lurka"
wiecej mleka niz kawy:-)
Upieklam dzis rogaliki z przepisu Ewelci i filmiku Tichonka:-D pyszne, wstyd sie przyznac ale pochlonelam az 7 a poxniej ze spodni boczki mi sie wylewajá:angry:

Jesili chodzi o cytologie to mnie Gp zrobila(tyle ze ja mialam wtedy jakies zapalenie i musialam brac antybiotyk, i po antybiotyku sprawdzala czy wszystko juz jest ok.) Babka byla bardziej przerazona ode mnie:-) co chwila sie pytala czy wszystko oki- poxniej to wyslala do laboratorium i po kilku dniach mozna bylo isc po wyniki do niej.
 
Ostatnia edycja:
Kasiuleczka nic nie łykam,nawet nie wiem czy są jakieś leki na tą przypadłośc.Wiem,że można się wzmocnic np.biorąc rano prysznic pod zimną wodą,spanie przy otwartym oknie i aktywnośc fizyczna,u mnie niestety nic z tych rzeczy nie przejdzie łatwo,a zwłaszcza ten zimny prysznic :-D
Kawę piję,muszę inaczej się uduszę :-D A tak serio to dwie słabe koniecznie.Też z mlekiem.Ale chyba będę musiała się wziąśc za siebie,może po ciąży odwiedzę lekarza?
Choc nie wiem w jaki sposób on mógłby podnieśc mi ciśnienie,najlepszy to mąż na te dolegliwości :-D
tutaj na dole są sposoby jak sobie pomóc:
Niedocisnienie tetnicze czyli hipotonia przyczyny i skutki - poradnia.pl
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie

Pauletta wszystkiego najlepszego
Tichonku zdjecia wstawie jak tylko znajde chwile bo czasu brak na wszystko.
Anineczko dobrze ze wsio ok
Gliwa to teraz chyba Ty w kolejce:tak:

Dzis z Natalia bylismy u dentysty,byla bardzo dzielna w nagrode poszlismy do cyrku :-)
Moje wyniki kiepskie jutro jade do lekarza i zobaczymy co dalej
Brat z Anglii juz dzis odejchal na poczatku sierpnia ma przyjechac z rodzinka do Irlandii wiec bedzie wesolutko :-)
Siostra w szpitalu lezy od dzisiaj :-:)-(

Spokojnej nocki zycze
 
Hejoo,
witam się po kilku dniowej nieobecności ;-) ogólnie busy weekend, wycieczki, kulinaria i te sprawy - ale ja takie lubię, przynajmniej nie mam czasy by myślec o pierdołach :sorry2:
Lece Was poczytać, ale najważniejsze już dojrzałam ;-)


Lubiczanko, gratulacje!! Nareszcie się doczekałaś!!

 
Buahhhhhhh Anineczko mam dokladnie to samo, gdyby nie mloda to bym wogole z domu nie wychodzila na spacery .Ona zazwyczaj mnie ciagnie mamoooooo idziemy na plac zabaw- i to moja aktywnosc fizyczna:-),spanie przy otwartym oknie lubie ale w Pl latem, mojemu M jest wiecznie goraco i otwiera okno w nocy a ja sie wydzieram ze mi zimno i ide spac w dresie;-), a jesli chodzi o zimny prysznic zaaaaaa niccccccc w swiecieeeeeeeee, nie nawidze zimnej wody, pamietam kiedys moj M wpadl na genialny pomysl i mi robil psikusy i wpychal pod prysznic pod zimná wode------ brrrrr zawsze sie to konczylo moim placzem:wściekła/y:
Ja juz tu kilka razy sie pytalam Gp ze chodze senna i wogole, to pobrali mi krew , mocz przyszly wyniki i wszystko ok. W polsce robilam tez badania , nawet na tarczyce(bo znajoma mi mówila ze ona ma takie objawy jak ja i u niej to bylo przez tarczyce)no i wszystkie badania mialam dobre.A zamiast kawy to czasem kupuje sobie te witaminy RubeX czy jakos tak. Wtedy rozpuszczam dwie lub 3 tabletki z rana i czuje sie zupelnie inaczej.
 
reklama
Ja mialam w pierwszej ciazy nadcisnienie a w tej niedocisnienie.
Jesuu jaka bylam zmeczona:-( Teraz tez chyba mam niedocisnienie bo jestem ciagle ospala, bez zycia.

Tichonek nie ma co podziwiac:-) Mus to mus:-) Jak to mOj mawia zartobliwie chcials dzieci to teraz masz! A tak powaznie ze gdybys wiedziala ile czasem sie nadenerwuje:-(
 
Do góry