reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kasiuleczko mam identyko,wieczny zmarzluch,zimnie ręce i nogi,a teraz mam Sandrę,która za mnie lata na plac zabaw z chłopakami :zawstydzona/y:
Też moje wyniki krwi i tarczycy są ok :sorry2:

Ania83 a siostra dlaczego leży w szpitalu?
A Twoje wyniki dlaczego kiepściutkie?
Super,że Natalka taka dzielna :-)

Barmanko witam.

My wczoraj byliśmy na jagodach,niestety miejscówka nie bardzo bo mrzyło i podmokły teren był,tak aż nogi w błocie się topiły :dry:
Ale na sosik jagodowy się uzbierało :-)
A później podjechaliśmy do sklepu po borówki i zrobiliśmy racuszki z borówkami z sosem z jagód :-D
 
reklama
Witam
Anieczko to masz racje z tymi mężami wiedzą jak podnieść ciśnienie:)
To powinnysmy sie razem rozgrzewać żeby niemieć zimnych kończyn hehe, ja np leże pod kołdrą i stoply lodowate:/ A od 3 dni wieczorem głowa mnie napierdziela:/
Ja też mam niskie ciśnienie , i zawsze jak jestem u lekarza to mówią że mam anemie, no i po słabych wynikach krwi faszeruje sie lekami i mam nadzieje że bedzie lepiej.

Co do zębów to L właśnie narzeka że go bardzo boli, więc nieciekawie lepiej niech wytrzyma miesiąc i do PL poleci zrobić je:/

Gastone to nieżle sobie radzisz z tym usypianiem:) I chyba każda z nas sie denerwuje czasem:)

Kasiuleczka życze jak najsłabszych objawów ospy.

Aga trzymaj sie , i byle do porodu i będzie dobrze:)

Alex ja na cytologie zapisałam sie u mojego GP i tam też ją robili.
 
Ostatnia edycja:
Kurna a ja sie zalamalam.Wiecie ile kosztuje licowka?? Od 600 w gore..
Jestem podlamana bo mi sie na dwojce odslania licowka ktora mam juz z 13 lat.Czas ja wymienic ale jak juz mowilam jak bylam w Pl planowalam ale moj dentysta nie przyjmowal i nimt mnie juz nie chcial przyjac.Normalnie pecha mam strasznego ostatnio_Oplacalo by sie do pl jechac tylko ze ja nie moge zostawic J samego z dziecmi! Boooosze co ja zdrobie.... Nie mam takiej kasy ... A zab pid spodem jest fioletowy... Buuuuuuuuu zalamana jestem bo rozwiazania nie widze..
gastone nie wiedzialam co to ta licowka,bo nigdy mnie to nie interesowalo,no ale teraz juz wiem..bo poczytalam w necie...
\Z tego co wyczytalam to jak masz juz zalorzona licowke to potem tylko koronke mozesz,ze nie ma takiego czegos jak odnowienie licowki:sorry2:....

Jeszcze mi się chyba jęczmień robi na powiece :baffled:
niech m ci plunie w oko z nienacka i zaraz bedzie po ospie....ale niech nie pluje za duze,zeby ci czaasem oka calego nie zakleil,tylko tak ociupinke-dziala:tak::tak::tak:

chorowitka zdrowka zycze....
a wy dziewczyny na bank dalybyscie rade z dwojka...ja podobnie jak Gastone usypialam Szymka i Nille...z czasem dawalam rade ich razem w jednym czasie ogarnac...

czuje sie fatalnie...
spalam do 8 pozniej polozylam sie znow kolo 10 i wstalam o 12:40
pozniej polezalam jeszcze troszke i musialam wstac bpo do agencji jechalismy...
jutro na 10 ide chate ogladac,m nie moze bo do pracy musi
 
Tichonku, wielkie dzięki za linka z filmikiem do rogalików :tak: przydał się. Zawsze to lepiej jak na pierwszy raz ma się jakąś ściągę :cool2:

Ania, tak z ciekawości przedzwonię do Ambasady i zapytam o ten dowód dla dziecka. W sumie mamy ważny paszport, ale wiedzieć nie zaszkodzi, prawda? ;-)
Świetna fotka z uroczystości. A jak Wsze fotki? :cool2:

Anineczka, hihi jagód Ci się zachciało?:happy2: (też bym pojechała... :cool2:) Gdzie byłaś na tych jagódkach? Ja musze poczekać aż moi sąsiedzi wrócą z Pl (bo chce jechać sama, bez balastu który będzie mi mówił "nie zbieraj tyle, po co ci to, znowu będziesz 2 dni w kuchni siedzieć" :evil:), jedni zostali ale oni to raczej nie pojadą :sorry2:
A na jęczmień podobno najlepszy jad żmiji :-) jak nie ma to może być jad teściowej :-D:-D

Madbebe, Ty masz tutaj całą swoją rodzinkę? W sensie mama, tata, rodzeństwo?
Fajnie że imprezka się udała, jeszcze raz wszystkiego dobrego.

Ewelcia, ja te rogaliki robiłam po... 10 godzinach trzymania w lodówce :sorry2: pogoda z rana nie zapowiadała się ciekawa, myślałam że małż zdecyduje że zostaniemy w domu więc zarobiłam ciasto, a tu kiszka - zmiana planów, na zrobienie rogalików nie było czasu więc musiałam je zostawić na tak długo. I powiem Ci że ciasto nie wyrosło zbyt duże, było plastyczne, można je było rozwałkować, na smaku nic nie straciło (dziś robiłam drugą porcję rogalików, trzymalam w lodówce około 3 godzin i plastyczność i smak ciasta było takie samo). Więc - ciasto można trzymać w lodówce przez ładnych kilka godzin :tak:

Pauletta, Wszystkiego najlepszego!! :-):-)

Aurelia, a może to 3-dniówka? Zdrówka dla synka!

Gastone, ja Ci powiem że z tym usypianiem za dnia to rodzice sami sobie są winni :sorry2: wiem to z samo autopsji :zawstydzona/y: Z Marcelem była podobna sprawa, na noc nigdy nie miałam problemów kąpiel, flacha w zęby i spać. A za dnia..cóż..głupia mamuśka nauczyła synka usypiania w leżaczku (oczywiście bujając go), nie dało się na śpiocha przełożyć do łóżeczka bo się budził. Nadszedł czas wyjazdu do Polski na jego chrzciny (miał wtedy 7 miesięcy) no i panika w oczach - bo jak go usypiać w ciągu dnia?? Że trzeba będzie chyba leżaczek kupić, no bo jak inaczej.. No i bolesna dla uszu decyzja - uczymy go usypiania w łóżeczku.. Ojj było strasznie, on ryczał w łóżeczku, ja ryczałam w livingu a mąż latał od jednego do drugiego i uspokajał :nerd: Bez stanowczej decyzji i uporu męża ja bym się chyba poddała.. Ale się udało.

Ksiuleczka, no prosze to ja się dopytuję jak te rogaliki ukręcić a Ty po cichaczu też je kręcisz :-p łeee tylko 7 zjadłaś? cieniara :-D:-D:-D Ty się nie pytaj ile my zjedliśmy :baffled: dobrze że mam sąsiadów to jak im trochę zaniose to choć wyrzutów sumienia nie mam że wszystko sami opedzolawaliśmy :-D
 
Ostatnia edycja:
....ale niech nie pluje za duze,zeby ci czaasem oka calego nie zakleil,tylko tak ociupinke-dziala:tak::tak::tak:
:-D:-D:-D:-DO Boszszsz...:-D:-D:-DNo,jakby tak pociągnął z wnętrza to mogłoby być nieciekawie:eek::baffled::-D:-D:-D
Ja wiem,że jęczmień się własną obrączką pociera:tak:
Kasiuleczka a jednak:sorry2:Pozostaje tylko życzyć słabego wysypu,lekkiego przejścia i szybkiego powrotu do zdrowia:tak:My jeszcze z tydzień w domu,ale już tylko strupki zostały:tak:
Aniaa no właśnie co z Twoimi wynikami i siostrą?
Barmanko bo to ciasto bardzo w lodówce nie wyrasta,tak trochę tylko,za to potem fajnie w czasie pieczenia:tak:A Madbebe chyba jest w Polsce o ile się nie mylę:baffled:Bo z moją pamięcią ostatnio cieniutko:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Barmanko byliśmy na Wicklow Gap :tak: I nie wiem czy to jeszcze przed sezonem czy to już po bo mało było,to znaczy krzaczków od zatrzęsienia,ale owoców mało.

Ewelcia to ja podziękuję,zrobię sobie kompres z herbaty.Jeszcze mi oko wyżre po tym jak mnie M zapluje :-D

Dobra,czas udac się na sofę :cool2:
 
Barmano i jak rogaliki?dobre?
a no widzisz,w takima razie mozna ciasto zrobic wieczorem a rano robic rogaliki...super!!!
Z tego co wiem,to paszport czy tez dowod tymczasowy na 5lat mozna bylo wyrabiac do lutego tego roku,teraz ze tylko na rok mozna,ale najlepiej niech sie wypowie inna osoba bardziej zorjentowana ode mnie.\
Tichonku z obraczka tez slyszlam,ale z ta slina to rzadna sciema...wystarczy odrobinak tylko wazne jest zeby bylo z zaskoczenia

spadam sie kapac i lulu...musze rano wstac zeby sie ogarna i leciec na ogladanie chaty
 
reklama
Anineczko wlasnie zapomnialam jeszcze napisac o jeczmieniu(ojjjjj ile sie wycierpialam jako dzieciak przez to cholerstwo i wrzody to masakra) Lekarze mi powiedzieli ze mam krew przeziebioná i takie ufoludki beda mi wylazily. Naszczescie jak narazie mi to przeszlo, ale czasem wlasnie gdy jest taka pogoda wietrzna to jeczmien daje o sobie znac. Gdy czujesz ze cie boli,najlepszym sposobem jest zloto , pierscionek lub obraczka , pocierasz nim powieke od zewnatrz do srodka. Mi to zawsze pomaga i na drugi dzien bol mija a jeczmien sie nie pojawia.

Barmanko mowisz ze 7 to malo? na kolacje jeszcze dwa zjadlam normalnie masakra.Niech jak najszybciej sie skoncza a zostalo jeszcze ze 12 i juz wiecej nie pieke ha ha ha. Gdyby mloda mi sie nie rozlozyla to pewnie bym nie piekla bo bym na dworze byla. A tak w domku musze siedziec i nudów wymyslam a poxniej rosne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry