reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej laseczki. Widze, ze tu kulinarnie sie tu zrobilo:)ja dzis bolognese mialam:)
Gliwa ja mam termin na 8 sierpnia,rodze w Mullingar, ale dzidzia jest ulozona posladkowo i planuja mi cesarke, czego bardzo sie boje! Boje sie mojego Maksia zostawic na tak dlugo w domu beze mnie.
A jak Wy dziewczyny po cesarkach???
Moj Maks sie zaczal much panicznie bac, panikuje, wola mama mama i sie tuli, strasznie sie ich boi! Dzis tez trudnosci z zasnieciem mial, bo zegar tykal.Dopiero jak Mu wytlumaczylam, ze to tiktak to zasnal spokojnie,ale pewni dluga noc przede mna...a maly ma 31 lipca 2 lata. Mialyscie takie problemy???
 
reklama
Weron mowilam ci bedzie dobrze:-)Nie martw sie na zapas.Ja po cesarce,z blizniakami obolala i z infekcja a dalam sobie rade:-) I ja naprawde nie mialam odpoczynku ..Jak nie jedna to druga a w miedzyczasie Max.


Co z dentysta nic nie wiem bo czekam na namiary od kolegi .A kplega spal po nocce , potem przegapilam a teraz znow na nocke poszedl:-( Ale jutro go dorwe.
A mnie poraz kolejny doly lapia.Dziewczyny daja mi ostro popalic..Dzis spalam w nocy po 15,20 minut z przerwami.Chodze na rzesach,sily nie mam..Moj J slaby bo chory..Ja ludzi to juz chyba ponad miesiac na oczy nie widzialam.Jak pies w budzie.Dzieci chore wiec nie moge sie ruszyc,J chory wiec mu nie zostawie.Wrzaski w domu mam koszmarne.Dziewczyny wszedzie wlza,wszystko zciagaja..A najgorsze jak stana przy bramce jak takie biedne dzieci z domu dziecka ,wyja i krzycza mama,mama..a ja tylko na chwile do kibelka musze.. Wiec musze je zostawic w bezpiecznym miejscu..Boze wogole nic nie moge zrobic..nie mam czasu dla siebie .../Kocham moje dzieci ale czasem sie poddaje.
Gdyby nie moj J nie dalabym rady..Duzo mi pomaga przy dzieciach w miare mozliwosci.A my??wogole nie mamy czasu dla siebie..
No to pobiadolilam...
 
Ostatnia edycja:
Hejka
Lubiczanko ja też właśnie gofry robiłam mniam...:)
Ania lece prosto ze zlotu naszego w niedziele w południe na tydzień:)
Buty oddałam i kupiłam kilka innych rzeczy, i oczywiście mamie kupe ciuchów , będe miała dość zakupów na rok:/
Tichonek ale słodziak Ci rośnie
 
Tichonku pewnie ze Matt podobny do Ciebie-:)....jestem w szoku z eon ma juz miesiac:szok:

Moniadan a kiedy lecisz?bo jakos chyba nie doczytalam.:(

Gastone wspolczuje.....nie wiem co wiecej moge napusac...dla mnie i tak jestes wspaniala:)

Misia super ze tak super Ci wczoraj poszlo z chlopcami:)a jak dzis?
 
A propo dentystow. Ktos moze polecic dobrego dentyste z Galway?Co na mc robi?Takiego...wyrozumialego dla panicznie bojacych sie i profesjonalnego? Nigdy tu nie bylam, a wlasnie od wczoraj pobolewa mnie 7ka i chyba dziura zaczyna mi sie tam robic, bo mam mala kropke, wiec lepiej za wczasu..
 
Dzien dobry wszystkim!
Larcia ja nie z Galway wiec Ci z dentysta nie pomoge, ale mam nadzieje, ze szybko kogos znajdziesz.
No i milego dnia zycze!!!
 
reklama
Do góry