reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Moniadan-to Ty nie masz wogole bagazu glownego?? ja mam dwa wykupione i nie wiem czy sie spakuje do nich :szok: my nie lubimy latac wyladowani podrecznymi. Inna sprawa, ze zawsze jest cos jeszcze do zabrania i tak czy siak ze 2 podreczne sie uzbieraja:baffled:na szczescie nie wypakowane na fulla
lubiczanko-u mnie dzis tez fryteczki(kupne-cieniutenkie)i zeberka :-)
kamcia-nie powinnas miec problemu z oddaniem jak masz paragon :tak:
marta-dobrze, ze to tylko jeden zab,ale i tak radze isc wczesniej zanim naprawde zacznie bolec;-)
pauletta-zycze duuuzo sily i cierpliwosci:tak:
 
reklama
Marta-to odpoczywaj!!!
Monidan-no właściwie masz rację,ale moje dzieci nazywają je frytami i tak zostało...a fotka..hehe.Dlaczego ja myślałam,że lecisz sama z dziećmi?
Marcysiu-bo dobre fryty nie są złe;))))smacznego obiadku:)
 
Bry:-)
Dziękuję bardzo za buziaki dla Mateuszka:tak:Niom...masakra,już mój pulpecik ma miesiąc a dopiero co się chwaliłam,że w 5-tym tygodniu ciąży jestem:szok::-D
Dziewczyny,odliczam dni...:zawstydzona/y:Jeszcze 6 dni i powracam do normalności (mam nadzieję:baffled::-D)..Dla niewtajemniczonych...teściowa we wtorek wylatuje do Polski:-)Będę częściej z Wami:tak:
A oto mój miesięczniaczek:-)Zdjęcie z dziś:-)
...Niech któraś powie,że do mnie nie podobny:angry::-D:-D
 

Załączniki

  • SDC14750_900x675.jpg
    SDC14750_900x675.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Witam.No juz mam włączony internet wreście:-).
A niedawno umnie była Ania83 na herbatce z dziewczynkami i mama:-):tak:troszke pogadaliśmy.
Tichonku rośnie Ci synuś jak na drożdzach.Czas szybko mija.:tak:
Miłego popołudnia życze.
 
aga a to nic ci nie wolno??
jak sobie radzisz w ogole?
Tichonek caly Radzio :-)
lubiczanko no nie wiem czemu tak myslalas, ja sie bez mojego simona nie ruszam nawet na wszystkie imprezy go zawsze zabieram bo ja nie radze sobie sama z dwojka a co dopiero lot do Pl ;-)
ale poraz pierwszy bede musiala sama wracac, brrr
marcysia, mam bagaz 20kg i wlasnie chyba za malo i musze dokupic, podrecznych to ja nie licze
 
Tichonek ale slodziak !!!!

Kamcia na dlugo lecisz do Hiszpanii? ja widze nie w temacie ale to przez to ze dluuugo lezalam w szpitalu
ehhh zazdroszcze tez bym sobie gdzies poleciala

Mialam dzis robic zdjecia Lence do paszportu ale nic z tego zjadla mleczko o 16 i spi do tej pory.
 
reklama
Do góry