reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ja też się melduję;)
my dzisiaj też cały dzień spędziliśmy na dworze - pogoda sprzyja, więc korzystamy na maxa;) chociaż ponoć weekend ma być chłodny;/
Misia - :p
idę oglądać zaległe seriale;)
 
reklama
O ranyyy, długo naprawdę mnie nie było...
Misię pamiętam w ciąży, a tu już druga :-):-):-)

Będę tutaj siała propagandę health storową :-), ale naprawdę wolę naturalne specyfiki niż faszerowanie Dziecka antybiotykiem, tym samym za każdym razem zresztą (pinamox), co uodparnia organizm na tenże lek jak jest brany zbyt często....:baffled:
 
Magdalena - popieram - ja dzięki Misi też zaczęłam używać syropów i innych specyfików z health store:) i jestem bardzo zadowolona - u nas króluje Sambucol;) na szczęście sklep mam pod nosem - w Dunnse Briarhill;)
 
Anineczko:-D:-D:-D
Bania ruska to takie coś zbliżone do łaźni:tak:Drewniane pomieszczenie,w którym jest piec opalany drewnem i miejsca do siedzenia:tak:Ten piec jest obłożony kamieniami,które polewa się wodą,one parują no i w tym się siedzi dla zdrowotności:tak:A i jeszcze w bani używa się witek brzozowych,dębowych,którymi się biczuje dla lepszego rozgrzania ciała:sorry2:Takie korzystanie z bani ma działanie zdrowotne,hartujące organizm:tak:Coś podobnego jak sauna:tak:No i mój P poszedł się najpierw wychłostać w bani a potem pewnie na bani wróci:tak:Nie mylić z binem:-D:-D:-D
 
Witam wieczorkiem
Po całym dniu szykowania, gotowania , dopiero teraz sie położyłam, ale plecy bolą:/
Nidgy nie uzywałam tego syropu, ale może jak sie skończa obecne spróbuje. Podobno Eskimo też jest dobry (ale drogi), my uzywamy kidabion i witaminki Omega w żelkach:) I odpukać Oli sie dobrze trzyma.Poza tym dużo ruchu, owoców, ryb zdrowe odżywianie ważne (i tak sobie myśle że kiedyś ludzie mieli swoje uprawy warzywa owoce i nie używali leków, a zdrowie mieli mocne... niestety inne czasy)
Ide poczytać i spać bo jutro busy dzień
 
Oj jakas wypompowana jestem!!!
Anineczko tez ostatnio mam taki humorek jak Ty..raz w sumei lepiej raz gorzej,ale jak patrze przez moje okno kuchenne i widze ze zaraz mi zonkile zakwitna to juz m lepiej:-D.
W tak poza tym do dostalam zjebke od m ze chora a ja w ogrodku grzebe:sorry2::cool2:..
ledwo ozylam wczoraj i juz wczoraj kwiatki sialam:sorry2:
Kamcia udanej imprezki urodzinowej zycze":)
 
Anieczka bo potrzeba więcej pozytywnego myślenia, ja też miałam przestój w zimie , ale zauważam wszędzie wiosnę i chce mi sie życ!!!
Może trzeba sobie znaleść jakiś cel , coś do roboty. Ja to ostatnio gotuje jak wariat różne rzeczy, poza tym spacery. Ja wiem klimat Portlaoise Cie dobija, wracajcie do Galway tu są klimaty zatoka, parki i nie wspomne o doborowym towarzystwie:))))
 
:no:Mój z kolegami z pracy baluje:dry:Na firmie mają takie miejsce gdzie czasem się spotykają i grilla robią:sorry2:Szkoda,że więcej picia niż jedzenia na tym grillu:-D:-D:-DA wcześniej do bani idą się pochłostać:baffled:

aaa, to takie buty:-DTo jutro bedzie w niezlej formie nie dosc, ze wychlostany to jeszcze na kacu.:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry