reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ja poprosze o wor cierpliwosci Natalia tak dzis dokazuje ze moja cierpliwosc jest juz na wykonczeniu chwile odetchenlam jak zasnela myslalam ze po drzemce bedzie lepiej wstala i na nowo dokazuje:szok:
Mialysmy isc na spacerek ale zaczelo padac dobrze ze chociaz pranie wyschlo.

Kasiuleczka dobrze ze bol przechodzi
 
Ciao!!

Anineczko- najcudowniejsze zyczenia!!!!!!!!samych szczesliwych chwil!!!

Ja dzis w szkole....a pozniej juz tylko dogorywalam na kanapie bo bylam mega zmeczona. Jest teraz u nas w szkole krecony film dokumentalny i byli dzis na moim kolku pozalekcyjnym-redakcyjnym. Czizas...co za stres....Mialam prowadzic normalnie zajecia, a nad nami swiatla, kamery i mikrofony....mamo.....POtem jeszcze wywiady na dodatek!!! Uhhhhh....:/
No ale przetrwalismy jakos!
Aaron dzis mi zrobil niespodzianke i wykapal i polozyl Ala spac takze ja mam luzzzz.....I nie wiem co robic..hehe
No nic-milego wieczorku!
 
Hejoo :-) ostatni będą pierwszymi :-D:-D:-D ja już na nogach bo oczywiście jak jest mój dzień na wstawanie to dzieciaki o 7 mówią dzień dobry :dry: a jak wczoraj P wstawał do dzieci to dopiero ok 9 pobudkę zrobiły:sorry2: no i gdzie tu sprawiedliwość?? no pytam się gdzie??????:dry::dry::dry:
 
reklama
Do góry