reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Anineczko no masz rację to co napisała było...właściwie to nawet ciężko to określić dała ponieść się złości i emocjom i nie powinno to mieć miejsca...ja pisząc o odczytywaniu intencji miałam na myśli jej pierwszego posta bo akurat ja nie odczytałam w nim nic złego ale to tylko moje skromne zdanie...i dla mnie temat też już skończony :tak:
Kasiuleczka w Zielonej Górze nie w Jeleniej ;-) u mnie w mieście się to działo na szczęście rodzice mieszkają na drugim końcu :blink: ale jak przeczytałam nagłówek wczoraj to aż mi się gorąco zrobiło :no:
 
kasiuleczko ja sobie wogóle nie wyobrażam życia bez wody:szok:Współczuję,chyba bym sie wściekła:wściekła/y:
O Zielonej Górze już wczoraj oglądałam i teraz na Polsat News oglądam,ale mówili też,że do wczoraj z mrozu zmarło 7 osób a tylko dzisiejszej nocy zamarzła jeszcze ósemka:szok::szok:Co się dziwić jak w Białymstoku ponoć wnocy temperatura spadla do -26st.C:szok:Wyobrażacie sobie taką temperaturę tutaj?:szok:
Mój Radek poleżał pod kołdrą jakieś 45 minut i juz lata jak szalony:baffled:Pewnie Nurofen zaczął działać,z tym,że chyrla,że aż ciary przechodzą:baffled:
anineczko: google maps ireland - Google Maps i... wpiszujesz: National Botanic Gardens Glasnevin,Dublin 9,wstęp wolny:-D
Kasiun i vice versa:sorry:
 
Ostatnia edycja:
No Anineczko a ja bym chciala sie zapytac jakie masz prawo wykasowac mojego tylko posta???Dlaczegop inne przytyki nawet od Ciebie w stosunku do mnie, do mojego zwyklego info zostaly ostro [potraktowane a typu razi po oczach i inne od tichonkowej i madbebe moga zostac pozostawione na forum. Ich uszypliwe uwagi sa lepsze o tym, ze ja na przyklad zasmiecam forum itp.???Gdzie w regulaminie pisze, ze to akurat ja nie moge uzywac koloru czerwonego????????????Napisalas to gdzies JASNIE PANI MODERATORKO????????????????????????????????????????????????????Teraz pewnie bedzie przytyk, ze za duzo znakow interpunkcyjnych uzywam co???Dodatkowo nie zauwazasz, ze Madbebe dalej domaga sie, zebym jej odp. To dlaczego wykasowalas mojego posta skoro ktos czeka na odpowiedz????Jakie masz prawo do tego pytam sie???Kolezanki, bo sie z nimi spotykasz moga sie doczepiac lacznie z Toba do koloru, podkreslen i informacji moich i nioc z tym nie zrobisz a mojego posta wykreslasz???Gdzie Twoj obiektywizm sytuacji?????No niezle niezle.
Nikogo nie obrazilam moim czerwonym postem. To do mnie najpierw napisano maila z pretensjami o spamy, ze wysylam. Kiedys Misia i Moniadan wspominaly cos na forum a nie napisaly do mnie PRYWATNIE o tym tez problemie, no wiec weszlam, przywitalam sie i napisalam, na czerwono, zeby to zauwazyly, bo jak to ja sie ZALILAM moich postow nikt nie czyta i najwyrazniej w swiecie zostalam zaatakowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I przez Ciebie Pani Moderatorko rowniez. Wiec dziewczyny odwalcie sie wy ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jak Madbebe chcesz odp to moge Ci napisac raz jeszcze co sadze, oczywiscie na prv jak nasza SPRAWIEDLIWA MODERATORKA uwaza.
ZEGNAM

o ludzie ludzie...

wykasowałam bo był sprzeczny z regulaminem pkt.11. używałaś wulgaryzmów i Twój ton był nie na miejscu.:no:
Jak chciałaś zauważyc,badź nie ,dziewczyny też upomniałam by zachowywały się przyzwoicie :tak:
Nie wiem skąd tyle jadu u Ciebie?
Tak "raziło po oczach" i sobie o tym wspomniałam,chyba nie jest to określenie ani przykre,ani obrażające???
Jak sama piszesz,napisano do Ciebie malia tak więc trzeba było na niego odpisac a nie wyzywac na forum,nieprawdaż?
Wogóle nie rozumiem Twojej zajadłości? Czy ja bądź inne forumki zalazłyśmy Ci za skórę? Jeśli tak to powiedź czym? Bo ja sobie nic takiego nie przypominam.Zbastuj proszę co?
Nie jestem gówniarą byś się tak do mnie odzywała :no:
Aaaa i gdybyś lepiej poszukała to na wewnętrznym regulaminie podforum jest napisane,że to moderator używa czerwonego.;-)
I nie nie zbanuję Cię,ale jeśli będziesz mnie i inne użytkowniczki obrażac to zgłoszę Cię do zbanowania. :tak:
 
Ja tez nie jestem Twoja gowniara zebys do mnie sie tak odnosila.
prosze mi udowodnic, ze byla tam wukgaryzm!!!!!!!!!!Masz kopie?????Nie uzywam wulgaryzmow i niekogo nie obrazam, I powinnas miec dowod a nie teraz tutaj mowic ze ja uzywam wulgaryzmow.Jesli mi teraz nie udowodnisz tego co mmi zarzucials to ja pofatuguje sie i napisze do admin a otym jakie oszczerstwo padlo w moja strone!!.A i powiedz swoimi przyjaciolkom, zeby juz mi nie dosrywaly, bo ponoc regulamin kazdego obowiazuje a nie tylko mnie, czyz nie?
 
tu na forum to atmosfera świąteczna chyba nie taka świąteczna:rolleyes2:sie porobiło...

anineczko nie wiem jak to jest bo ja się z takim czymś jeszcze nie spotkałam i jestem krócej moderatorem..
no i czy nie powinno być tak że wiadomości z wulgaryzmami powinny byc kasowane w razie w do wglądu adminów?? a nie edytowane??
bo teraz nie ma jej posta i nie ma jak np udowodnić że tam był wulgaryzm...


wogóle to najlepiej jakiś wątek off topowy założyć "nawrzucajmy sobie";-)


 
Ja tez nie jestem Twoja gowniara zebys do mnie sie tak odnosila.
prosze mi udowodnic, ze byla tam wukgaryzm!!!!!!!!!!Masz kopie?????Nie uzywam wulgaryzmow i niekogo nie obrazam, I powinnas miec dowod a nie teraz tutaj mowic ze ja uzywam wulgaryzmow.Jesli mi teraz nie udowodnisz tego co mmi zarzucials to ja pofatuguje sie i napisze do admin a otym jakie oszczerstwo padlo w moja strone!!.A i powiedz swoimi przyjaciolkom, zeby juz mi nie dosrywaly, bo ponoc regulamin kazdego obowiazuje a nie tylko mnie, czyz nie?

proszę bardzo pisz do adminów,każdy ma prawo. :tak::tak:
I pewnie,że obowiązuje każdego regulamin,i sama możesz powiedzieć to dziewczynom :tak:
Ja jak mi się wydaje odnoszę się ze spokojem do Ciebie :blink:

Proponuję włączyc sobie ignora na moją osobę.Znajdziesz tą funkcję w ustawieniach.
Ja właśnie to zrobiłam i już nie widzę Twoich postów ;-):tak:
Good luck :tak:
 
reklama
Do góry