reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hihi...niech sie tak kiwa ..kladz go czesniej na podloge to nauczy niedlugo sie przesowac...albo jak foka poruszac czy tez latwiej bedzie do tylu...ale napewno im zesciej bedzie na podlodze ty szybciej zalapie o co chodzi z raczkowaniem ...

klade go klade:tak::tak: pelzac to juz pelza i nawet za jednym razem caly salon przepelnie i mi stuka raczka w plytki w przedpokoju i sie cieszy ze chlodne sa :-D:-D
 
reklama
witam

spac wczoraj do 2 nie mogłam,łeb już mnie od tego forum boli :baffled:
nie no serio dziewczyny,wiecie jakie jest stare porzekadło? Don't feed....i resztę sobie dopowiedzcie ;-)
Lubiczanko luzzzz i nie pisz proszę już na ten temat,niech nikt nie pisze,żadnych kłótni i wyzwisk,nie zniżajmy się do czyjegoś poziomu :tak:

Wczoraj wysprzątałam całą chatę jako że rzucam palenie :-p tak mnie nosiło,że nie usiedziałam na miejscu ani sekundy :no:
Dziś powtórka z rozrywki bo mnie się tak palic chce jak cholera :baffled:

Tichonku Mateuszek to super imię :-p :laugh2:
i tak powinnam byc w Botanic Garden ,tylko nie wiem gdzie on jest,ale znajdę :tak::tak:

no nic,idę sobie kawkę zrobię,wstawię zupkę i wrócę doczytac.

ViKamcia no szkoda,ze tak to się skończyło w szpitalu,mam nadzieję,ze już dziś lepiej??
 
dzięki anineczko...
ale wcale nie lepiej .. pół nocy nie przespałam:-( bo mnie bolał żołądek , no i 2 razy wymiotowałam...:baffled:
dziś mnie boli mniej..ale do wieczora jeszcze dużo czasu... yhhhh
jak co za 2 dni poprosze o szpital a wtedy jak mnie nie zbadają to im zrobię sajgon... i może coś poskutkuje:-p
 
Hejoo laski :-) ja napiszę tylko że słowo pisane to nie to samo co rozmowa na żywo i przez każdą osobę może zostać odczytane inaczej :tak: i bynajmniej nie zamierzam się kłócić ani wyzywać ani nic z tych rzeczy daleko mi do tego nie w mojej naturze po prostu to leży ;-)
Lubiczanko :-D:-D:-D no jak mnie? kogo jak kogo ale mnie wykluczyć ?? ;-) a w ogóle jak się dziś czujecie z fasolką??
Kasiuleczka oj nie zazdroszczę braku wody :no: oby szybko się problem rozwiązał :tak:
 
Boszzz, dobrze, że po nocach na forum nie siedzę, bo bym chyba nie usnęła. Ja już nic na ten temat nie napiszę:-D:-p

Misia, Tichonku zdrówka dla Alutka i Radka. Misiu miałaś rację co do placków z kefiru, super są:-D:-D:-D
Vikamciag zdrówka, ale babsztyl Ci się trafił

Coś jeszcze miałam:baffled:. Co do BG to się okaże, bo wiecie my autobusem:-):rofl2:
 
kasiuleczka25-my to przerabialismy w Boze Narodzenie zeszlego roku.I w styczniu juz nas na chacie nie bylo:no:Jak odmarznie zostawcie wode kapiaca z ktoregos kranu,coby przeplyw ciagly byl,wtedy nie powinna zamarznac.Tylko skoro do baniaka sie nie nalewa to chyba na nic moja rada..:baffled:Qrcze niedobrze bo mowia ze ten mroz ma byc do przyszlego tygodnia conajmniej:baffled:
ide cos podzialac,mala chyba spi..bo cicho.Najgorsze ze @ nadciaga.Od 3ch dni mnie juz boli brzuch:nerd:
anineczka-sprzedaj troche tego pedu..;-)Ja jak sie wqrze to czasem pale,ale dawno juz nie palilam w sumie;-)
 
Kasiuleczko o kurka,nieciekawie.Może farelką ogrzejcie bojler?
U nas dzis bylo tylko -3,5 stopnia i miałam zamarznięte tylne drzwi samochodu,tak więc upchac dzieciaki nie było łatwo i wszystkie szyby w aucie mi pozamarzały,te elektryczne,ale i te na korbkę :szok: A najlepsze jest to,że m mi odmrażał auto godzinę wcześniej :rofl2:
No ale cieszmy się,że to tylko tyle,słyszałyście o Zielonej Górze wczoraj? To dopiero szok :baffled:
ViKamcia a pijesz jakieś herbatki ziołowe? Może masz krople żołądkowe albo coś?Bierzesz te tabletki przeciwwymiotne?


Pauletta
oczywiście,że każdy ma prawo się wypowiadac,faktycznie niektórzy zareagowali ostro,ale to co napisała koleżanka Tylko_chwilka ubodło mnie strasznie.Trochę kultury by się przydało,nieprawdaż?
Zresztą nie rozmawiajmy o nieobecnych :-p;-)
Jak dla mnie koniec tematu i chciałabym by dla was również to był koniec tematu :tak:

madbebe a nawet nie wiesz jak mi się marzy teraz kawka i papierosek,ale zawzięliśmy się z M.Oboje rzucamy...tylko nasz dostawca fajeczek niepocieszony :-:)-D
gorzej będzie jak już całą chatę poprzestawiam i wysprzątam....zwariuję chyba :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
ehhh tylko cholerka wie gdzie to zamarzlo?czy to tylko u nas czy sasiedzi maja to samo jeszcze nie wiemy bo nie chcielismy nikogo budzic rano(bo my w apatamentowcu mieszkamy)Jesli caly apartament tak ma to by znaczylo ze rura gdzies zamarla lub walnela.
A o tej Jeleniej Górze to czy tam czasem wczoraj gaz nie wybuchl bo to wczoraj w nocy czytalam... wiec masakra, no ale w Pl
:szok:-25 stopni w niektórych miejscach.Juz nie wspome o tych ludziach z powodzi co w tych kontenerach nadal mieszkajá masakra.
Ha ha ja za to dzis na dupsku przesiedze lub na BB pol dnia bo co tu robic jak wody nie ma, odkurzyc jedynie moge ehhh
ha ha wiec piszcie zebym co czytac miala ha ha;-)
 
anineczko biorę te tabletki , narazie jedną tylko bo dzisiaj rano kupiłam..
no iu piję ale zwykłe herbaty , ziołowych nie mam.. i nie wiem czemu ale nie kupiłam:zawstydzona/y:

kasiul;eczko współczuję braku wody...
u nas spotkało to kumpli w zeszłym roku, to kąpali się w pracy albo u nas w domu:laugh2:
i właściciel spuscił im za to z czyunszu że musieli sobie wodę pitną kupować itp;-)
w tym roku się wyprowadzają teraz więc obyu w nowej chacie mieli lepiej...

no ale ciekawec co wasz landlord na to
 
Ostatnia edycja:
reklama
No Anineczko a ja bym chciala sie zapytac jakie masz prawo wykasowac mojego tylko posta???Dlaczegop inne przytyki nawet od Ciebie w stosunku do mnie, do mojego zwyklego info zostaly ostro [potraktowane a typu razi po oczach i inne od tichonkowej i madbebe moga zostac pozostawione na forum. Ich uszypliwe uwagi sa lepsze o tym, ze ja na przyklad zasmiecam forum itp.???Gdzie w regulaminie pisze, ze to akurat ja nie moge uzywac koloru czerwonego????????????Napisalas to gdzies JASNIE PANI MODERATORKO????????????????????????????????????????????????????Teraz pewnie bedzie przytyk, ze za duzo znakow interpunkcyjnych uzywam co???Dodatkowo nie zauwazasz, ze Madbebe dalej domaga sie, zebym jej odp. To dlaczego wykasowalas mojego posta skoro ktos czeka na odpowiedz????Jakie masz prawo do tego pytam sie???Kolezanki, bo sie z nimi spotykasz moga sie doczepiac lacznie z Toba do koloru, podkreslen i informacji moich i nioc z tym nie zrobisz a mojego posta wykreslasz???Gdzie Twoj obiektywizm sytuacji?????No niezle niezle.
Nikogo nie obrazilam moim czerwonym postem. To do mnie najpierw napisano maila z pretensjami o spamy, ze wysylam. Kiedys Misia i Moniadan wspominaly cos na forum a nie napisaly do mnie PRYWATNIE o tym tez problemie, no wiec weszlam, przywitalam sie i napisalam, na czerwono, zeby to zauwazyly, bo jak to ja sie ZALILAM moich postow nikt nie czyta i najwyrazniej w swiecie zostalam zaatakowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I przez Ciebie Pani Moderatorko rowniez. Wiec dziewczyny odwalcie sie wy ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jak Madbebe chcesz odp to moge Ci napisac raz jeszcze co sadze, oczywiscie na prv jak nasza SPRAWIEDLIWA MODERATORKA uwaza.
ZEGNAM
 
Do góry