reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Monidan-niejednokrotnie i ja żałuję:(((
Halllo-my też tu jestesmy-co prawda nie z Dublina,ale też piszemy;)))
A u nas słonko jak się patrzy-tak więc czekam aż się Daniel obudzi i fruuuu-jeszcze nie wiem gdze,ale się trzeba poszlajać:)))
A się cieszę jak dziecko-jeszcze miech i rodzinka bdzie-co tm,że tylko na weekend:/Macie może jakieś pomysły co moze kupić chrzestny na roczek??
 
Karola zmylilo mnie karolinanicola5 :) Ja nie mam planow jak narazie na 20 to wpadniemy-czekam na jakis odzew w sprawie pracy.Przypomnij o sobie jak juz bedziesz.
Lubiczanka ja ostatnio jestem czesto w Dublinie mam tam dobra kolezanke.Jak masz ochote wyskoczyc na kawke daj znac :)
 
Tichonek tak to moge byc ja :). Od dawna mieszkasz na Holywell?Twarzyczka Twojego synka wydaje mi sie znajoma.
Mieszkam tu od 3 lat a mój Radek chodzi do szkoły na osiedlu:tak:
Ciekawe jak dziewczynki tichonek i dyta wyglądają czy już się zaokrągliły brzusie.
U Edyty już widać a ja mam brzuch okrągły od dawna więc nie widać,że to ciążowy:sorry2:

Witamy, będzie nas więcej na spotkanka, nie Tichonku???:-D:-D:-D
Ano jasne:-)

Ja myślę że Wy może domnie wpadniecie z tichonkiem też ze ho ho się nie widziałyśmy tichonek co Ty na to???
Wracam 18 wiec 20 nie mam palnów rzadnych
Yyyy....a nie zauważyłaś przypadkiem,że nasze stosunki się już jakiś czas temu oziębiły?Nie mam nic do Ciebie,ale prawdę mówiąc nie mam też ochoty na sztuczne odgrzewanie czegoś co wystygło:sorry2:
A o wypadku czytałam: 'Ten samochód nie był do przewożenia osób'. Pasażerowie siedzieli na skrzyniach, bez pasów
Masakra!!!
doniko,Lubiczanka do Dublina ma troszkę daleko:-DOna z Cashel:tak:Ale nie powiem bo bywa,bywa czasem w Dublinie:-)
 
Ostatnia edycja:
Hejoo :-) wieczór romantyczny jak najbardziej rozłożyliśmy się pod kominkiem..obejrzeliśmy film i.... poszliśmy spać :-D:-D:-D no byłam tak zrypana po tym dniu że ten seans przed kominkiem zadziałał na mnie usypiająco :sorry2: a to moje dzieło
DSCF9347.jpg
Kasiun w Tuam tylko jeden plac zabaw ten koło basenu ale są tam przecież huśtawki dla takich maluchów i mała zjeżdżalnia :tak: także zapraszam z tym że po 14 bo ja się nie piszę na chodzenie samej z Wiktorem i Zuzką na plac:no: a do Ciebie się wybiorę :tak: jak W będzie miał tydzien wolnego między 25-29 października wtedy będe miała swobode ruchów ;-)
Biola o ja gapa :zawstydzona/y: gratuluję fasolki i nei stresuj się na pewno wszystko będzie dobrze :tak:
Joann ja właśnie kupiłam w zestawi serki z sosem żurawinowym :tak: Presidenta ;-)
A tak w ogóle odcycowuję Zuzkę :sorry2: dostaje tylko cyca na dobranoc póki co ale już niedługo zabiorę calkiem noi teraz miałam zonk bo przez weekend P ją usypiał w dzien wczoraj drzemała w samochodzie a dziś już do cyca mi się dobierała żeby zasnąć dałam ją do wózka wcisnęłam żyrafkę i z wielkim żalem zasnęła:unsure::hmm: z Wiktorkiem jakoś łatwiej to poszło :sorry2: ehhh
 
Ostatnia edycja:
Witam sie

No u mnie sloneczko wychodzi pomalu ale z ranca troszke przymrozilo

Aga-Natalia sliczne zdjecia i dzieciaczki rowniez juz sie nie moge swoich blizniakow doczekac

Pauletta spuznione ale ogromniaste gratulacje z okazji rocznicy
 
reklama
Do góry